نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 169 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkzari نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر از مطالب عالی شما
    می خواستم بپرسم که آیا من می تونم از ایران بصورت آنلاین در کانادا شرکت ثبت کنم و پس از ثبت شرکت، جهت راه اندازی و فعال کردن این شرکت، اقدام به اخذ ویزای کانادا کنم؟
    نه دوست عزیز مقدور نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    بنده لیسانس عمران هستم و در ایران مشغول کار حفاری گمانه های اکتشافی و نمونه گیری خاک . برای دوره renovation در مقطع advance diploma قصد دارم که اقدام کنم . چندتا سوال هست که اگه دوستان راهنمایی بفرمایند یه دنیا ممنون میشم
    1. از زمانی که دانشگاه رو شروع می کنم حداقل چقدر زمان نیازه که بتونم شرکت تاسیس کنم؟
    2.یه شرکت حفاری یا طراحی 3d architect چه لایسنس هایی نیاز داره ؟
    3.این سوال شاید زیاد مربوط به این تاپیک نباشه ولی اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بفرمایند که در کانادا بیشتر از چه نرم افزارهایی در زمینه طراحی داخلی و خارجی استفاده میشه .
    4. و اینکه داشتن شرکت برای گرفتن اقامت بلند مدت میتونه مفید تر باشه یا کار برای شرکت های کانادایی ؟

Junior Member

سلام و عرض ادب و احترام
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    اگر یک نفر از اعضای شرکت سهامی تنها اقامت ایران رو داشته باشند و ساکن ایران باشن
    1- آیا امکان دریافت ویزای غیر مهاجرتی مثلا توریستی کانادا رو دارن؟
    2- اگه بخوان بیان کانادا به امورات شرکت برسند چه ویزایی باید بگیرند؟
    3- اگر شرکت به سود آوری برسه، چطور میتونن سودشون رو از شرکت دریافت کنن؟

سپاسگزارم از اطلاعات مفیدتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    نه دوست عزیز مقدور نیست
    سلام
    درصورتی که یک شخص ایرانی، شرکتی در کانادا ثبت کنه
    و انگیزه مهاجرت نداشته باشه،
    آیا میتونه با هدف مشاوره اولیه در زمینه استخدام و آموزش پرسنل شرکتش در کانادا، ویزای نوع business visitor بگیره؟

Junior Member

درود بر شما. دوستان کسی در رابطه با روش Intra Company Transferee اطلاع داره ؟ آیا امکان ثبت شرکت توسط یک شرکت خارجی (و نه فرد یا افراد) وجود داره؟

Junior Member

سلام
    وقت شما بخیر
    برای یک مشکل مهم نیاز به راهنمایی داشتم.
    من با یک فرد در کانادا شریک بودم و درآمد به حساب بانکی ایشان واریز می شد اما طبق قرارداد باید سهم مرا پرداخت می کرد.
    حال از آنجا که من در ایران هستم و بدلیل تحریم ها و نبود سفارت در ایران چطور می توان به یک وکیل در کانادا وکالت داد؟
    با سپاس و احترام

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

چه مدرکی از شراکتتون دارید؟
    Trust agreement داشته باشید میتونین وکیل بگیرید ، در ضمن اطلاع‌داشته باشید با توجه به نرخ وکیل ها و طولانی بودن پروسس شکایت و اینا ، هزینه وکیل مبلغ بسیار قابل توجهی خواهد بود . در ضمن پول به حساب شخصی ایشون رفته نه به یک حساب مشترک . شما حقی نسبت به پولی که به حساب بقیه میره نخواهید داشت .

Junior Member

ممنونم از راهنمائی شما
    در صورت امکان در این موارد راهنمائی می فرمایید.

1- ساختار فرم Trust agreement چطور هست؟
    2- آیا در کانادا امکان اینکه وکیل دستمزد نگیره و به جاش درصدی از غرامت رو بگیره (یقین کنه برنده پرونده خواهم بود) ؟
    3- آیا وقتی شراکتی کار میشه و درامد به کانادا میاد، اما من که در کانادا نیستم هم باید مالیات بدم؟ یعنی کم کردن مالیات من توسط ایشون قانونی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط managermd نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمائی شما
    در صورت امکان در این موارد راهنمائی می فرمایید.

1- ساختار فرم Trust agreement چطور هست؟
    2- آیا در کانادا امکان اینکه وکیل دستمزد نگیره و به جاش درصدی از غرامت رو بگیره (یقین کنه برنده پرونده خواهم بود) ؟
    3- آیا وقتی شراکتی کار میشه و درامد به کانادا میاد، اما من که در کانادا نیستم هم باید مالیات بدم؟ یعنی کم کردن مالیات من توسط ایشون قانونی هست؟
    دوستان دیگه می تونن لطفا راهنمائی کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)