نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

ممنون إز شما ، برأي ثبت شركت ساختماني لايسنس لازم نيست ؟

Junior Member banolet آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

با سلام
    اميرحسين عزيز، ممنون از اطلاعات خوبي که تو فروم قرار داديد، لطفا در مورد وام ها يا احيانا کمک هاي دولتي که به بيزينس هاي توليدي تعلق مي گيرد،نحوه و شرايط دريافت آنها هم توضيح دهيد.
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

Cool پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط banolet نمایش پست ها
    با سلام
    اميرحسين عزيز، ممنون از اطلاعات خوبي که تو فروم قرار داديد، لطفا در مورد وام ها يا احيانا کمک هاي دولتي که به بيزينس هاي توليدي تعلق مي گيرد،نحوه و شرايط دريافت آنها هم توضيح دهيد.
    با تشکر فراوان
    سلام دوست عزیز

ممنون از پیگیری و مطالعه این بخش
    مطالب زیادی هست که قصد دارم مفصلا در مورد اونها بنویسم ،منتهی میدونین وقت کم و اعمال بسیار است . باز از همگی بابت تاخیر عذر خواهی میکنم

خدمتتون عارضم
    برای وام شما چندین گزینه دارد:
    1- مراجعه مستقیم به بانک و درخواست وام بیزنسی
    2-اپلای کردن برای گرنت یا وامهای دولتی

برای مورد اول نیاز به یک بیزنس پلان یا همون طرح توجیهی هست که نیاز شما به مبلغ قابل توجهی پول را توجیه کنه . در ضمن شرکت شما بایستی دارای سابقه مالی دوساله باشد.
    برای مورد دوم شما تنها نیاز به پیدا کردن وام یا گرنت مورد نیاز و اپلای کردن برای اون رو خواهید داشت . همچنین شرایط این وام ها کمی دشوار تر از وام های بانکی هستند . قبل از اپلای کردن برای این وامها بایستی مطمئن شوید که شرکت شما دارای 2 سال سابقه مالی و مالیاتی و همچنین دارای 15 نفر کارمند کانادایی یا مقیم کانادا هست.وامهای فدرال معمولا دارای تنوع بیشتری هستند و نزدیک به 500 مورد مختلف را شامل میشوند . وامهای استانی بسته به استان ثبت شرکت محدود و رقم درخواستی محدودی هم خواهند داشت .

البته این چیزهایی که بهتون گفتم دلیلی نیست که شما نتونین فاند یا گرنت دولتی بگیرید . شرکت های زیر 2 سال سابقه هم میتونن فاند یا گرنت بگیرن ولی مبلغ اون بسیار کم و محدوده . از 1500 دلار به بالا که این بالا زیاد نخواهد بود .

یه نکته دیگه . اگه میخواهید در آینده کمکهای دولتی بیشتری و ساپورت های دولتی بیشتری داشته باشید 51 درصد شرکتتون را بنام همسرتون یا پارتنر خودتون بزنین و 49 درصد از اون شرکت بنام شما . اینجوری میشه woman based و خیلی خیلی مورد حمایت قرار خواهید گرفت .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of civil eng. Shiraz uni

سلام جناب امیر حسین و تشکر از مطالب عالی شما
    من یه سوال دارم و اینه که من قصد فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی در آلبرتا هستم اما به هیج وجه هیچ نهادی یا جایی که مرتبط با این موضوع باشه را پیدا نمی کنم. میشه لطفا راهنمایی بفرمایین.
    ممنون
    فایل نامبر کبک : Oct 2010, مصاحبه در استانبول: june 2012, فایل نامبر فدرال Aug 2012, اضافه کردن همسر: Sep 2013, مدیکال : Dec 2013, پاس ریکوست: JAN 2015 ویزا: JAN 2015 لندینگ: FEB 2015

با سلام
    من بزودی جهت اقامت به کانادا می رم ومی خواهم یک شرکت ثبت کنم.
    لطفا در این مورد کسی اگر اطلاعاتی داره کمک کنه؟
    روشها ثبت ؛ مقدمات مورد نیاز و وامهای بانک که در این مورد امکان کرفتنش را داره لطفا بگید.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    با سلام
    من بزودی جهت اقامت به کانادا می رم ومی خواهم یک شرکت ثبت کنم.
    لطفا در این مورد کسی اگر اطلاعاتی داره کمک کنه؟
    روشها ثبت ؛ مقدمات مورد نیاز و وامهای بانک که در این مورد امکان کرفتنش را داره لطفا بگید.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    شما نگاهی به پست های قبلی انداخته اید؟ فکر میکنم جواب تمامی سوالات شما هست تو این بخش . لطفا از پست اول مطالعه فرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadobita نمایش پست ها
    سلام جناب امیر حسین و تشکر از مطالب عالی شما
    من یه سوال دارم و اینه که من قصد فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی در آلبرتا هستم اما به هیج وجه هیچ نهادی یا جایی که مرتبط با این موضوع باشه را پیدا نمی کنم. میشه لطفا راهنمایی بفرمایین.
    ممنون
    سلام دوست من

دلیل اینکه شما دنبال نهاد یا سازمانی در این زمینه هستید چی هست؟ (دلیل نداره برای هر کاری نیاز به لایسنس یا مجوز داشته باشید . )بیشتره شرکت های معماری در زمینه طراحی داخلی کار میکنن . در عین حال من افرادی را هم دیده ام که فقط کار دیزاین داخلی انجام میدن

Junior Member

سلام به همگی دوستان بخصوص amirho3ein گرامی

در سایت kijiji داشتم سرچ می کردم business هایی با قیمت 20 هزار دلار به بالا با اجاره ماهیانه 1500 دلار به بالا در بسیاری از زمینه ها وجود دارد.

سوال من این است کلا برای خرید business آیا نیازی به داشتن certificate و یا ثبت شرکت و یا چیزهای خاص دیگری وجود دارد یا خیر؟
    چقدر این business ها جواب می دهند؟ یعنی دخلشان به خرجشان می رسد یا خیر؟
    کلا آیا خرید یک business و مشغول به کار شدن در آن ایده خوبی برای یک تازه وارد به حساب می آید؟

لطفا راهنمایی بفرمائید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی دوستان

من به فعایت های مدیریتی و کارآفرینی (مرتبط با صنعت IT) علاقه مندم.قصدم قبل از مهاجرت این بود که تو تهران نمایندگی انحصاری از یک شرکت معتبر و نوآور بین المللی فعال در صنعت
    IT با گرفتن وام از بانک و شراکت با دوستم بگیرم.

تماس گرفتیم با شرکت و هیچ مشکلی نداشتن و گفتن که تمام اطلاعات لازم رو به ما در مورد کار میدن و ما فقط باید کار رو شروع کنیم.اما چون ایران کشوری نیست که بشه زیاد از تکنولوژی های روز دنیا (هوش مصنوعی، رایانش ابری) توش صحبت کرد.میخواستم همین کار رو در کانادا یا آمریکا انجام بدم.
    تمایل دارم نمایندگی از یک شرکت معتبر بگیرم.(برای شروع یک شرکت فعال تو صنعت Computer Service مثه Accenture یا CSC یا...)امیدوارم شما سریع ترین و در دسترس ترین راه رو برای این خواسته، پیش روی من قرار بدید.در ضمن سرمایه ی زیادی ندارم.

سوالات من اینا هستش که خوشجال میشم اساتید جواب بدن.

1- با این هدف(فرانچایز) چجوری میتونم ویزا (اقامت بلند مدت) بگیرم؟چه ویزایی به من تعلق میگیره؟چقدر هزینه داره و چه مدت زمانی طول میکشه؟

2- از وام و تسهیلات بانکی میتونم استفاده کنم؟(البته نیاز به سرمایه ی بالایی برای این کار نداریم.در حد اجاره یه واحد اداری یا شرکتی و ...)

3-آمریکا با این هدف، بهتره یا کانادا؟(هر چند با توجه به تحقیقاتی که کردم کانادا همیشه کشور بهتری برای بیزنس بوده تا آمریکا)

منتظر راهنماییتون هستم.ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bmasoumi نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان

من به فعایت های مدیریتی و کارآفرینی (مرتبط با صنعت IT) علاقه مندم.قصدم قبل از مهاجرت این بود که تو تهران نمایندگی انحصاری از یک شرکت معتبر و نوآور بین المللی فعال در صنعت
    IT با گرفتن وام از بانک و شراکت با دوستم بگیرم.

تماس گرفتیم با شرکت و هیچ مشکلی نداشتن و گفتن که تمام اطلاعات لازم رو به ما در مورد کار میدن و ما فقط باید کار رو شروع کنیم.اما چون ایران کشوری نیست که بشه زیاد از تکنولوژی های روز دنیا (هوش مصنوعی، رایانش ابری) توش صحبت کرد.میخواستم همین کار رو در کانادا یا آمریکا انجام بدم.
    تمایل دارم نمایندگی از یک شرکت معتبر بگیرم.(برای شروع یک شرکت فعال تو صنعت Computer Service مثه Accenture یا CSC یا...)امیدوارم شما سریع ترین و در دسترس ترین راه رو برای این خواسته، پیش روی من قرار بدید.در ضمن سرمایه ی زیادی ندارم.

سوالات من اینا هستش که خوشجال میشم اساتید جواب بدن.

1- با این هدف(فرانچایز) چجوری میتونم ویزا (اقامت بلند مدت) بگیرم؟چه ویزایی به من تعلق میگیره؟چقدر هزینه داره و چه مدت زمانی طول میکشه؟

2- از وام و تسهیلات بانکی میتونم استفاده کنم؟(البته نیاز به سرمایه ی بالایی برای این کار نداریم.در حد اجاره یه واحد اداری یا شرکتی و ...)

3-آمریکا با این هدف، بهتره یا کانادا؟(هر چند با توجه به تحقیقاتی که کردم کانادا همیشه کشور بهتری برای بیزنس بوده تا آمریکا)

منتظر راهنماییتون هستم.ممنون
    به شما برای چنین موردی ویزای کار نمیدهند. تنها راه برای شما تلاش برای گرفتن اقامت دائم کانادا یا به روش نیروی کار متخصص یا به روش سرمایه گذاری است. به تاپیک های مهاجرت کانادا برای سال 2015 رجوع کنید که ببینید شرایطش را دارید.

ضمنا در نظر بگیرید که اکثر شرکتهای بزرگ کامپیوتری خودشان در کانادا شعبه دارند و نیازی به نمایندگی ندارند. اول چک کنید ببینید شرکت موردنظرتان در کانادا قبلا حضور دارد یا نه. حقیقتش تا حالا نشنیدم یک شرکت کامپیوتری فرانچایز بدهد.

نمیدانم چه کسی به شما گفته کانادا محل بهتری برای بیزینس نسبت به امریکاست. کل اقتصاد و جمعیت کانادا در حد یک ایالت بزرگ امریکاست و نه بیشتر. اصلا قابل مقایسه نیستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)