نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

ممنون.پس با این خواسته نمیتونم ویزا بگیرم

در ضمن من چک کردم و تو بعضی از شهرها نمایندگی نداشتن که ارزششم داره یه آفیسم تو اون شهرها باشه.در ضمن همه ی شرکتای Computer Service سبک کاریشون همین نمایندگی دادن هستش.اینم لیست بزرگترین شرکتای فعال تو این صنعت : http://www.forbes.com/global2000/lis...r:All%20states

در ضمن اینم لیست بهترین کشورها واسه بیزنس : http://www.forbes.com/best-countries-for-business

البته پهناور بودن یک کشور همیشه دلیل بر بهتر بودن اون کشور نیست.(ایرانم خیلی بزرگ و پرجمعیته!) بازم من دقیق نمیدونم.چون اطلاعاتم در حد همین سرچ کردن و همین فروم هستش.باز شما اگه اون جا زندگی کردید بهتر میتونید راهنمایی کنید.

مهم ویزا بود که شما میگید نمیشه.منتظر جواب بقیه ی دوستانم هستم.

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

سلام به همه دوستان وامیر اقای عزیز
    سوالی داشتم که مایل بودم از تجربیات عزیزان بهره بگیرم
    نحوه ثبت فدرالی یک شرکت بازرگانی واردات وصادرات در شهر مونترال به چه صورتی هست؟
    ایا تمامی اجناس وماشین الات مجاز میتونه یک شرکت واردات وصادرات انجام بده یا محدودیت داره؟مثال:خط تولید انواع مراکز صنعتی؛انواع ابزار الات صنعتی؛کشاورزی؛دام طیور؛فرش لوازم منزل و غیره

فرستادن کالا از کانادا به ایران وبالعکس چگونه میتواند انجام پذیر باشد؟ایا بصورت مستقیم امکان پذیر است یا باید پای کشور ثالث باشد؟

اورده مالی شرکت بصورت نقدی حد اقل چقدر باید باشد؟
    میزان سرمایه شرکت در زمان تاسیس بهترین مقدارش چقدر است؟
    اگر این شرکت سهامی فدرالی در شهر مونترال تاسیس شود ایا بعد از چند سال امکان جابجایی مثلا برای شهر ونکوور را دارد؟
    ببخشید میدونم سوالهام زیاد شد تشکر میکنم موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidehsadeghi نمایش پست ها

فرستادن کالا از کانادا به ایران وبالعکس چگونه میتواند انجام پذیر باشد؟ایا بصورت مستقیم امکان پذیر است یا باید پای کشور ثالث باشد؟
    بیزینس با ایران نه بطور مستقیم و نه از طریق کشور ثالث مجاز نیست.

با سلام و ارادت خدمت اقای قلوب با کشور امارات ودبی چطور؟

ApplyAbroad Guru

با سلام و ارادت خدمت اقای قلوب با کشور امارات ودبی چطور؟
    اگرمبدا یا مقصد نهایی کالا ایران باشد مشمول تحریم میشود و مجاز نیست. اگردر همان امارات مصرف میشود نه مشکلی نیست.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

سلام به همه دوستان وامیر اقای عزیز
    سوالی داشتم که مایل بودم از تجربیات عزیزان بهره بگیرم
    نحوه ثبت فدرالی یک شرکت بازرگانی واردات وصادرات در شهر مونترال به چه صورتی هست؟
    ایا تمامی اجناس وماشین الات مجاز میتونه یک شرکت واردات وصادرات انجام بده یا محدودیت داره؟مثال:خط تولید انواع مراکز صنعتی؛انواع ابزار الات صنعتی؛کشاورزی؛دام طیور؛فرش لوازم منزل و غیره

اورده مالی شرکت بصورت نقدی حد اقل چقدر باید باشد؟
    میزان سرمایه شرکت در زمان تاسیس بهترین مقدارش چقدر است؟
    اگر این شرکت سهامی فدرالی در شهر مونترال تاسیس شود ایا بعد از چند سال امکان جابجایی مثلا برای شهر ونکوور را دارد؟
    ببخشید میدونم سوالهام زیاد شد تشکر میکنم موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    نحوه ثبت شرکت در فدرال دقیقا طبق روالی هست که در این تاپیک تشریح شد . فقط بایستی بچز هزینه 200 دلار فدرال هزینه 308 دلار کبک رو هم پرداخت کنین . آورده مالی مهم نیست . سرمایه هم اینجا چزو فاکتور های مهم در ثبت نمیباشد و اصلا سوالی در این مورد نخواهد شد . هر موقع که شما شرکتتون رو خواستید به ونکوور انتقال بدید بایستی هزینه ثبت بریتیش کلمبیا رو هم پرداخت کنین که مبلغ 353 دلار میباشد .
    در ضمن بعد از ثبت شرکت فدرال یه فرمی توسط پست بدستتون میرسه که فعالیتهاتون رو توش تشریح میکنین و پست میکنین . توی اون فرمها هرچی خواستید میتونین قید کنین اعم از صادرات ، واردات ، ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of civil eng. Shiraz uni

سلام ممنون از توضیحات جامع شما ، اگر شرکتی در آلبرتا ثبت شود طبق دستورالعمل 50% باید مقیم باشند، آیا این امکان مجود داره که یک نفر از ایران که اقامت کانادا رو نداره با خودم وارد شرکت کتم؟ ممنون
    فایل نامبر کبک : Oct 2010, مصاحبه در استانبول: june 2012, فایل نامبر فدرال Aug 2012, اضافه کردن همسر: Sep 2013, مدیکال : Dec 2013, پاس ریکوست: JAN 2015 ویزا: JAN 2015 لندینگ: FEB 2015

سلام دوستان،
    سوال من خیلی کلیه و شاید دوستان نتونن خیلی در این زمینه راهنمایی کنند. خانواده من از طریق سرمایه گذاری کبک اقدام کرده اند و به تازگی پاس ریکوئست شدند و قصد دارند تابستون به کانادا بیان. من خودم مدت زیادی است در کانادا زندگی می کنم و از لحاظ جا، مکان و راهنمایی روزهای اول برایشان نگران نیستم. ولی تجربه ای از لحاظ بیزنس شخصی ندارم. پدرم در ایران سالها مدیر یکی از شرکت های دولتی بودن و قصد دارند با آوردن سرمایه ای در کانادا بیزنس خودشون را راه بیندازند.
    می خواستم بدونم چه بیزنسی را دوستان پیشنهاد می کنند و اینکه چقدر سرمایه اولیه برای این بیزنیس کافیست. با توجه به اینکه سوالم بسیار کلی هست، ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadobita نمایش پست ها
    سلام ممنون از توضیحات جامع شما ، اگر شرکتی در آلبرتا ثبت شود طبق دستورالعمل 50% باید مقیم باشند، آیا این امکان مجود داره که یک نفر از ایران که اقامت کانادا رو نداره با خودم وارد شرکت کتم؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    بله میتونین این کار رو انجام بدید .( اما مطمئن باشید بواسطه بودن در هیئت مدیره هیچ گونه حق برای گرفتن اقامت نخواهند داشت . )

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Blue نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سوال من خیلی کلیه و شاید دوستان نتونن خیلی در این زمینه راهنمایی کنند. خانواده من از طریق سرمایه گذاری کبک اقدام کرده اند و به تازگی پاس ریکوئست شدند و قصد دارند تابستون به کانادا بیان. من خودم مدت زیادی است در کانادا زندگی می کنم و از لحاظ جا، مکان و راهنمایی روزهای اول برایشان نگران نیستم. ولی تجربه ای از لحاظ بیزنس شخصی ندارم. پدرم در ایران سالها مدیر یکی از شرکت های دولتی بودن و قصد دارند با آوردن سرمایه ای در کانادا بیزنس خودشون را راه بیندازند.
    می خواستم بدونم چه بیزنسی را دوستان پیشنهاد می کنند و اینکه چقدر سرمایه اولیه برای این بیزنیس کافیست. با توجه به اینکه سوالم بسیار کلی هست، ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
    اولا اکثرا معتقدن که تا یکسال اول یا حتی دو سال اول نسبت به بررسی بازار کار اقدام کنن . یعنی اینکه سرمایه را وارد نکنن چون بدلیل بی اطلاعی از شرایط و محیط کار احتمال سوخت شدن زیاده . بنظر من اگر هم مصر به این کار هستند بهتره اول با یک یا چند نفر یه کار شراکتی با سهم الشرکه پایین سهیم شوند ( مانند کار واردات، صادرات ، فروش ، ساختمان ، رستوران ، ملک و ... ) و بعد از اطمینان و احاطه بر بازار ابعاد و میزان سرمایه گذاری را بالا ببرن . اینجا خیلی ها هستند که تا بفهمن یه نفر پول تو دستش هست با هزاران ترفند و راهکار ، نقشه هایی فریبنده برای طرف پیاده میکنن تا به نحوی پول رو از اون بگیرن. (تو بیزنس ، اعتماد کردن خیلی خوب است اما بهتر از اون اعتماد نکردن است )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)