نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره از کانادا به ایران میشه صادرات انجام داد؟ اگر سایتی هست ممنون میشم
    نه کانادا ایران رو تحت تحریم کامل تجاری قرار داده و هیچ نوع بیزینسی بین دو کشور رو اجازه نمیده.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه کانادا ایران رو تحت تحریم کامل تجاری قرار داده و هیچ نوع بیزینسی بین دو کشور رو اجازه نمیده.
    ممنون از لطفتان
    میدونید از کجا میتونم یک سری اطلاعات بدست بیارم صادرات از کانادا به کشورهای همسایه ایران ، هر چی سرچ میکنم چیز جالبی نیست یا کسی را بشناسید که تو این کار باشه ؟
    ( پروژه دانشگاهی )

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    ممنون از لطفتان
    میدونید از کجا میتونم یک سری اطلاعات بدست بیارم صادرات از کانادا به کشورهای همسایه ایران ، هر چی سرچ میکنم چیز جالبی نیست یا کسی را بشناسید که تو این کار باشه ؟
    ( پروژه دانشگاهی )
    معمولا بهترین منبع کسب اطلاعات سایت اداره آمار میباشد :
    http://www.statcan.gc.ca/eng/trade/data

با درود خدمت دوستان
    ممنون میشم بفرمائید:
    1)شرایط ایجاد رستوران در کانادا چطوریه؟
    2)نیاز به چه مجوزهای خاصی داره؟
    3)اگه بخواد در ایالتهای مختلف شعبه بزنه باید حتما"درقالب شرکت باشه؟
    4)نیاز به سرتیفیکید خاصی(مثل آشپزی)برای رستوران داره؟
    5)و در آخر اینکه سیستم و سازمانهای بهداشتی اونها قوانین سخت و دست و پاگیری دارن؟
    سپاس

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    دوستان عزیزم
    من دارم راجع به راه اندازی کسب و کار در زمینه ساخت و ساز و فروش مسكن فکر میکنم.در این مورد دو سوال دارم.
    چطور می تونم مجوز ااینکار را بگیرم و اصولا چه مجوزی باید بگیرم با توجه به اینکه من مهندس عمران هستم ولی عضو نظام مهندسی نیستم
    دوم چطور می تونم از وام براى این منظور استفاده کنم.
    خیلی متشکرم

Junior Member

با سلام
    دوستان اگر ایران تحریم هست جهت بیزنس پس این مواد غذایی و غیره که ایرانی هست چطوری واردکانادا میشه مثل رب ترشی سن ایچ یک و یک و غیره
    FFN:10/2010

Junior Member

سلام
    ادمین عزیز راه اندازی یه بار رستوران سنتی ایرانی چه شرایطی میخواد ثبت شرکت یا گرفتن مجوز از بهداشت یا جای خاصی
    FFN:10/2010

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam007 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان اگر ایران تحریم هست جهت بیزنس پس این مواد غذایی و غیره که ایرانی هست چطوری واردکانادا میشه مثل رب ترشی سن ایچ یک و یک و غیره
    شکر خدا این همه کشور واسطه هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شکر خدا این همه کشور واسطه هست.

آیا در خصوص واسطه ها سخت گیری نمیشه ؟مثلا
    شرکتی که به عنوان واسطه در کشور ثالثی هست مورد بررسی و تحقیق قرار نمیگیره البته در مورد صادرات از کانادا و اون هم نه قطعات و لوازم خاص

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram55 نمایش پست ها
    آیا در خصوص واسطه ها سخت گیری نمیشه ؟مثلا
    شرکتی که به عنوان واسطه در کشور ثالثی هست مورد بررسی و تحقیق قرار نمیگیره البته در مورد صادرات از کانادا و اون هم نه قطعات و لوازم خاص
    اگر شک کنند که قصد شما فرستادن محصول به ایران از طریق یک شرکت واسطه است، هم به دلیل نقض تحریم و هم جعل مدارک تجاری تحت تعقیب قرار میگیرید.
    چندین سال پیش یک ایرانی مقیم کانادا به سه سال و نیم زندان محکوم شد چون میخواست یک سری قطعات عادی صنعتی ساخت امریکا را از طریق دوبی به ایران بفرستد. هنوز هم نفرستاده بود فقط صحبتش را کرده بود. در آن زمان حتی ایران از طرف خود کانادا تحریم هم نبود. الان که دیگر هیچ.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)