نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

از کجا میتونم تعرفه واردات کالا به کانادا را پیدا کنم که مثلا فلان کالا چقدر تعرفه گمرکی داره ؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

Google: Customs Tariff Canada
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    Google: Customs Tariff Canada
    ممنون از پاسخ شما جواب خودم را پیدا کردم فقط چند سوال دیگه :
    1- علاوه بر تعرفه واردات چه هزینه هایی ممکنه به کالای وارداتی اضافه بشه ؟ مثل مالیات و غیره
    2- آیا واردات کالای دست دوم تعرفه متفاوتی داره نسبت به کالای نو

Junior Member

سلام
    ادمین عزیز راه اندازی یه بار رستوران سنتی ایرانی چه شرایطی میخواد ثبت شرکت یا گرفتن مجوز از بهداشت یا جای خاصی
    FFN:10/2010

Junior Member

سلام خدمت amirho3in گرانقدر
    از اينكه وقت مي گذاريد و به ديگران كمك مي كنيد تشكر مي كنم تالار خوبي درست كرديد احسنت به ذوق شما
    خيلي سوال دارم و تمام ٨ صفحه را هم به دقت خوانده ام

در صورتيكه با روش ايجاد كار و خريد بيزنس يا كارافريني وارد كانادا شويم ،شما كدام گزينه را پيشنهاد مي كني
    ١- ثبت شركت سهامي مثلا بسته بندي نوعي مواد غذايي با توجه به مجوز هاي ضروري و په اصطلاح پروانه بهداشتي
    ٢- خريد يك برند يا فرانچايز

در مورد دومي هيچ اطلاعي ندارم از سايت هاي مرتبط امريكايي سرچ كردم از ٥٠ هزار دلار سلموني بود تا چند ميليون دلار مك دونالد و يقورت لند ان هم فقط براي ايالتهاي جنوبي!! ايا ايجاد شركت بهتر است يا خريد فرانچيز و ايا براي خريد فرانچيز هم لازم است شركت ثلت كنيم يا موسسه درگير فقط لايسنس مي دهد
    قبلا تشكرمي كنم

Junior Member

پیش فرض چند سوال حقوقی درباره قانون قراردادها در کانادا

درود به دوستان عزيز
    يک پرسش بسيار مهم داشتم ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد.
    با يک نفر در کانادا براي يک کار اينترنتي شريک بودم و قرار شد درامد رو پس از دريافت به حساب من واريز کنه و سهم خودش رو هم برداره.
    اين مورد از طريق ايميل و آي پي ايشون در قابل يک قرارداد الکترونيکي که به ايميل من ارسال کردند به تاييد ايشون رسيده بود.
    در کل يک بار اين کارو کرد و ديگه جواب پيامک و ايميل رو نداد.

حالا مي خوام اين 4 درخواست رو از مرجع رسمي رسيدگي کننده در کانادا بپرسم

1- از ايشون بپرسند آيا با من شريک بوده يا خير؟
    اگر پاسخش منفي بود مدارک موجود ضميمه پرونده هست و اگر پاسخشون مثبت بود. سوال پرسيده شه مبلغ کل چکهاي دريافتي بابت اين کار شراکتي چقدر بوده؟
    البته اين مورد بايد از بانکي که ايشون توش حساب داره استعلام بشه.

حالا براي انجام اين کار و با توجه به مشکلات موجود بين ايران و کانادا بهترين روش و راهنمايي از نظر شما چي هست؟

1- وکيل ايراني در کانادا بگيرم؟
    اگه بله هزينه وکيل براي انجام چنين کاري حدودا چقدر هست؟

2-از ايران ترجمه رسمي کنم و به کانادا بفرستم؟

3-آيا مرجع رسمي رسيدگي و پر کردن شکايت بصورت اينترنتي در کانادا وجود داره؟

ممنون مي شم دوستان راهنمايي بفرمايند.

Junior Member

امیرحسین آقا سلام
    بنده همه صفحات این گروه رو خوندم و اطلاعات خیلی خوبی بدستم اومد. بنده هم اکنون دانشجوی دکتری در کانادا هستم و ویزای دانشجویی دارم. چند سوال داشتم که میخواستم از خدمتتون بپرسم

1. آیا یک دانشجوی ایرانی میتونه در کانادا یک شرکت سهامی (فدرال) تأسیس کنه؟
    2. همچنین در صورت مثبت بودن پاسخ سوال اول، آیا میتونم تنها سهامدار شرکت باشم؟
    3. آیا میشه آدرس شرکت رو آدرس محل سکونت خودش بده یا اینکه نیاز هستش که شرکت یه محل اقامت و آفیس جداگانه داشته باشه؟
    4. بهترین بانک برای باز کردن حساب بیزنس کدوم بانک هستش؟ آیا تفاوت دارن یا خدمات همه به یک شکله؟

پیشاپیش تشکر میکنم بابت وقت و لطفتون

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeitoon15 نمایش پست ها
    امیرحسین آقا سلام
    بنده همه صفحات این گروه رو خوندم و اطلاعات خیلی خوبی بدستم اومد. بنده هم اکنون دانشجوی دکتری در کانادا هستم و ویزای دانشجویی دارم. چند سوال داشتم که میخواستم از خدمتتون بپرسم

1. آیا یک دانشجوی ایرانی میتونه در کانادا یک شرکت سهامی (فدرال) تأسیس کنه؟
    2. همچنین در صورت مثبت بودن پاسخ سوال اول، آیا میتونم تنها سهامدار شرکت باشم؟
    3. آیا میشه آدرس شرکت رو آدرس محل سکونت خودش بده یا اینکه نیاز هستش که شرکت یه محل اقامت و آفیس جداگانه داشته باشه؟
    4. بهترین بانک برای باز کردن حساب بیزنس کدوم بانک هستش؟ آیا تفاوت دارن یا خدمات همه به یک شکله؟

پیشاپیش تشکر میکنم بابت وقت و لطفتون

سلام دوست عزیز

آیا یک دانشجوی ایرانی میتونه در کانادا یک شرکت سهامی (فدرال) تأسیس کنه؟ برای ثبت شرکت فدرال بایستی 25% از مدیران رزیدنت باشن
    همچنین در صورت مثبت بودن پاسخ سوال اول، آیا میتونم تنها سهامدار شرکت باشم؟در یک شرکت شما میتونین تنها سهامدار و مدیر باشین و منع قانونی ندارد
    آیا میشه آدرس شرکت رو آدرس محل سکونت خودش بده یا اینکه نیاز هستش که شرکت یه محل اقامت و آفیس جداگانه داشته باشه؟آدرس محل سکونت کافیه
    بهترین بانک برای باز کردن حساب بیزنس کدوم بانک هستش؟ آیا تفاوت دارن یا خدمات همه به یک شکله؟​به نظر من TD بهترینه . منتهی هزینه ماهیانه 17 دلاری دارید برای حسابتون . اگه میخواهید هزینه کمتر کنین شاید RBC گزینه بدی نباشه .

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون.
    سئوال دیگه ای که داشتم این بود که آیا واردات خشکبار (بطور مستقیم) از ایران به کانادا منع قانونی داره یا اینکه هیچ ممنوعیتی در این مورد وجود نداره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zeitoon15 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    سئوال دیگه ای که داشتم این بود که آیا واردات خشکبار (بطور مستقیم) از ایران به کانادا منع قانونی داره یا اینکه هیچ ممنوعیتی در این مورد وجود نداره؟
    هر نوع معامله تجاری بین ایران و کانادا ممنوع است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)