نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هر نوع معامله تجاری بین ایران و کانادا ممنوع است.

ممنونم از پاسختون. آقا امیرحسین نظر شما چیه؟ آیا واردات مواد خوراکی و خشکبار از ایران به کانادا در قالب تجاری ممنوعه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeitoon15 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. آقا امیرحسین نظر شما چیه؟ آیا واردات مواد خوراکی و خشکبار از ایران به کانادا در قالب تجاری ممنوعه؟
    مساله نظر ما نیست. قانون رسمی کاناداست:

http://www.international.gc.ca/sanct....aspx?lang=eng

بند مربوطه اش مورد زیر را منع میکند:
    importing, purchasing, acquiring, shipping or transhipping any goods that are exported, supplied or shipped from Iran after May 29, 2013, whether the goods originated in Iran or elsewhere, subject to certain exemptions;

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مساله نظر ما نیست. قانون رسمی کاناداست:

http://www.international.gc.ca/sanct....aspx?lang=eng

بند مربوطه اش مورد زیر را منع میکند:
    importing, purchasing, acquiring, shipping or transhipping any goods that are exported, supplied or shipped from Iran after May 29, 2013, whether the goods originated in Iran or elsewhere, subject to certain exemptions;

ممنونم از راهنمایی تون.
    به نظرتون بهترین نوع شرکت در کانادا کدوم هستش که هم از حیث مسئولیت مشکلی برای سرمایه گذار پیش نیاد و هم اینکه میزان مالیات برای شرکت بصرفه باشه؟ این رو هم عرض کنم که بنده ایالت بی سی ساکن هستم.

Junior Member

سلام ، من میخواهم یک شرکت Sol ثبت کنم ، بصورت آنلاین در سایت Service Ontario چگونه میشود مطمئن شد اسم بیزینس تکراری نیست و مشکل ثبت ندارد چون تا لحظه پرداخت ۶۰ دلار چیزی بابت رد یا تایید اسم نمیاورد ، ممنون از پاسختون

Junior Member

با عرض سلام خدمت امیر حسین عزیز.
    اگر کسی در مورد روند و شرایط راه اندازی یک گارگاه تولیدی مواد شیمیایی در کانادا میدونه لطفا راهنمایی کنه و یا اگر کسی رو بشناسه در این مورد معرفی کنه.

ممنونم از راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان عزیز و هموطنان گرامی

این موضوع به این دلیل راه اندازی شد که اطلاعاتی راجع به چگونگی راه اندازی کسب و کار برای کسانی که کارآفرین هستند و یا تمایل دارند برای خود شرکتی تاسیس کنن و بواسطه اون کسب و کاری مستقل راه اندازی نمایند و به قول معروف بیزنس خودشون رو داشته باشن در اختیار آنها قرار دهد .
    تا اونجایی که در توان بنده حقیر باشه سعی میکنم خلاصه و مفید و به روشی آسان کلیه مراحل و روشها رو شرح دهم . همینجا لازم میدونم از کلیه عزیزان صاحب نظر هم دعوت کنم ما را در این امر یاری کنن و اطلاعات مفیدشون رو برای استفاده عزیزان و دوستان این فروم با خلوص نیت ارائه کنند.
    ما را از دعای خیر خود بی نصیب نگذارید .

یاحق
    بسمه ا...
    با عرض سلام خدمت امیر حسین عزیز.
    اگر در مورد روند و شرایط راه اندازی یک گارگاه تولیدی مواد شیمیایی در کانادا میدونه لطفا راهنمایی کنید و یا اگر کسی رو میشناسید در این مورد معرفی کنید. و حتی سایتی یا منبعی سراغ داشتین بازم خیلی خوبه. خودم موفق نشدم.

ممنونم از راهنماییتون.

Junior Member jacob68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

تاسیس رستوران هم جز بیزنس حساب میشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jacob68 نمایش پست ها
    تاسیس رستوران هم جز بیزنس حساب میشه ؟
    مسلما باید بعنوان بیزینس به ثبت برسانید.

Junior Member

سلام
    ممنون از اطلاعات خوب تون ... یه سوال داشتم :
    چند سال پیش از طریق یکی از دوستان شرکتی برای من ثبت شد در ontario می خواستم بدونم از چه طریقی می تونم مطمئن بشم که شرکت رجیستر شده و سهامداران واقعی اش چه کسانی هستند ؟ الان وضعیت شرکت چگونه هست؟ فقط اسم شرکت و ontario corporation no. را دارم . سپاسگزارم از راهنمائی هاتون .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gbtrading نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اطلاعات خوب تون ... یه سوال داشتم :
    چند سال پیش از طریق یکی از دوستان شرکتی برای من ثبت شد در ontario می خواستم بدونم از چه طریقی می تونم مطمئن بشم که شرکت رجیستر شده و سهامداران واقعی اش چه کسانی هستند ؟ الان وضعیت شرکت چگونه هست؟ فقط اسم شرکت و ontario corporation no. را دارم . سپاسگزارم از راهنمائی هاتون .
    اطلاعاتی که جزو سوابق عمومی و آشکار هستند منجمله نام مدیران و برخی اطلاعات مختصر در اینجا قابل دسترسی است، البته باید خریداری کنید

https://www.services.gov.on.ca/locat...le=EN&id=11590
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)