نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ياقتن مسكن در ادلايد و مسائل مربوط به ان

Banned

پیش فرض ياقتن مسكن در ادلايد و مسائل مربوط به ان

سلام به بچه ها من دارم برای آخر بهمن می رم ادلايد ... دنبال همسفر ویا همخونه می گردم... در صورت تمایل برام پیام بگذارید... مرسی

Banned

پیش فرض پاسخ : ياقتن مسكن در ادلايد و مسائل مربوط به ان

سلام
    ميخواستم از دوستان ساكن ادلايد خواهش كنم تجارب خودشون رو در زمينه تهيه مسكن در ادلايد به
    اشتراك بگذارن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر کسی خونه خوب توی ادلاید و چسبیده به دانشگاه فلیندرز خواست به من خبر بده... یک سری خونه با تجهیزات کامل و قیمت خیلی نازل برای دانشجویان و مهاجرین هست .... من دارم میرم از یکی از این خونه ها و خیلی راضی بودم از مدت اقامتم.... تمیز و بزرگ هست خونه های این صاحب خونه استرالیایی.... فقط باید کرایشون را سر وقت بدید.... موفق باشید

سلام بر دوستان گرامی

اگر کسی از دوستان در آدلاید به دنبال اتاق برای اجاره می باشد لطفا به بنده اطلاع بده. حقیقتش یکی از بچه های ایرانی مقیم اینجا منزلی در آدلاید خریداری کرده و اتاق های آن را فقط به مستاجرهای ایرانی کرایه میده اون هم با قیمت واقعا نازل.
    من فکر میکنم برای دوستان ایرانی مخصوصا دانشجویان دانشگاه فلیندرز و تونزلی، بهترین گزینه برای اجاره باشه. قیمت اجاره اتاق هم به اندازه اتاق بستگی دارد. طبیعتا هر چه اتاق بزرگتر باشه اجاره هم بالاتر میره. اما برای دانشجویان فلیندرز واقعا عالیه

Junior Member

سلام دوستان اگر کسی واسه ترم دوم 2018 پذیرش گرفته از دانشگاه آدلاید و دنبال خونه میگرده بهم پیام بده. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)