صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36

موضوع: قابل قبول بودن کارنامه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قابل قبول بودن کارنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    من كارنامه ليسانس و فوقم رو ترجمه رسمي كردم ولي دانشگاه ليسانسم قبول نمي كنن seal كنن، جايي هم كه apply ميكنم تاكيد كرده official transcript مي خواد كه seal هم شده باشه. حداقل اين official trancript محسوب مي شه؟ تاييد وزارت علوم رو هم نداره چون تسويه كامل نكردم.
    وقتی از وزارت علوم تاییدیه نگرفتید چطوری ترجمه کردید؟
    کارنامه ترجمه شده تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه داره؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member maryamf آواتار ها

نه نداره، ولي بالاش نوشته official translation. به من گفتن براي پذيرش اول همينو مي خوان. چون مهر دانشگاه روش بود قبول كردن ترجمه كنن. كارنامه رو با مهر بهم نمي دادن كلي خواهش كردم تا كپي اش را دادن.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من كارنامه ليسانس و فوقم رو ترجمه رسمي كردم ولي دانشگاه ليسانسم قبول نمي كنن seal كنن، جايي هم كه apply ميكنم تاكيد كرده official transcript مي خواد كه seal هم شده باشه. حداقل اين official trancript محسوب مي شه؟ تاييد وزارت علوم رو هم نداره چون تسويه كامل نكردم.
    به نظر من official حساب نمیشه. شما خودت هم میتونی ترجمه کنی و بالاش بنویسی official و مهر خود دارالترجمه هم ارزشی نداره. سعی کن حداقل تاییدیه دادگستری رو بگیری و اگه seal شده هم ازت میخوان ممکن هست خیلی سخت بگیرن.
    خلاصه هواست باشه مطمئن بشو دانشگاه اونور قبول میکنه ازت
    شوپنهاور

مي گم اگه دانشگاه فوقم قبول كنه seal كنه مي شه؟ يعني حتما دادگستري بايد قبلش تاييد كنه؟ نشد يه بار تلاش كردم.

منم فوقم تربيت مدرس هستم ولي مشكلي نداشتم...اتفاقا به نظرم پرسنل تربيت مدرس واقعا يكي از مودب ترين و كار راه انداز ترين پرسنل دانشگاههاي تهران هستند... حداقل دانشكده فني اش كه ما بوديم اينجوري بود، آموزش كل هم اينحوريه...روال اداريش هم خيلي منظم و سريعه...

ببين اگه روي اين كارنامه انگليسي كه خودت درست كردي، مهر ميزنه و بعد هم seal ميكنه كه هيچ مشكلي نيست و واقعا شانس آوردي... اما اگه روي انگليسي مهر نمي زنه به نظرم بهتره صرفه جويي نكني پول مدركت رو بدي ( مال من پونصد و خورده اي شد) بعد ديگه رو فارسي مهر ميزنن و ميري دنبال مهر وزارت علوم و ترجمه رسمي و ميياري دانشگاه كه بذاره توي پاكت و seal كنه ... روال قانوني اش همينه، يعني تا پول مدركت رو ندي ترجمه تائيد شده اي از هيچ دانشگاهي نميتوني داشته باشي، حالا چه دانشگاه بخواد ترجمه كنه و چه بدي دارالترجمه... فقط تا جايي كه من ميدونم، شريف بدون خريدن مدرك، ريز نمره تائيد شده ميده... ان شاء ا.. پولش با بورس جبران بشه...( اين دعا رو در حق خودم هم ميكنم ! )

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

مي گم اگه دانشگاه فوقم قبول كنه seal كنه مي شه؟ يعني حتما دادگستري بايد قبلش تاييد كنه؟ نشد يه بار تلاش كردم.
    اگه کارنامه انگلیسی شما تاییدیه دادگستری نداره حداقل یه طوری بدید دانشگاه روش مهر بزنه بعد seal کنه. این که هیچ تاییدیه ای کارنامتون نداشته باشه یکمی ریسک هست.
    شوپنهاور

به goodgirl

اي بابا خوش به حالت من كلي واحد پيش نياز و مدرسي گذروندم، واسه من با ليسانسم بالاي 1 ميليون و پانصد شده. تازه اون اول خوشحال رفتم 480 تومن به صندوق رفاه دادم بعد فهميدم اين پول خوابگاه ليسانس و فوقم بوده يعني روي هم 2 ميليون. شنيدم ميشه با چونه زدن كمش كرد؛ با كي بايد چونه بزنيم؟ ;D

از ما كه گذشت ولي مدرسياي بعد از ما اگه به كسر نمره نمي خورن الكي واحد نگذرونن. من 2 واحد اضافه گذروندم >

راستي كارنامه منو نه خودشو و نه پاكتشو مهر نزدن. كسي تو مدرس موفق شده مهر بزنه رو كارنامه يا پاكتش؟
    البته من هم كم پيش اومده برخورد بد ببينم!! ولي كم به خاطر كله گنده بودن استادم اذيتم نكردن بابا فني حسابش از علوم پايه جداست!!! ولي علوم پايه رو مي سازيمش با همين دستا.

ApplyAbroad Champion

كارنامه من رو بعد از اينكه ترجمه كردم هم امضا كردند هم مهر زدند، هم توي پاكت تربيت مدرس گذاشتند و حسابي روش مهر زدند ! چرا مال شما رو مهر نزدند ؟!؟!

شما تعهدتونو خريديد؟ من بايد 1.5 ميليون بدم تا مداركم آزاد شه. خانوم يزدان پناه به من گفت "ما هيچ گونه مدرك انگيسي دال بر فارغ التحصيلي حتي به كساني كه تعهدشونو خريدن نمي ديم، هر كي مي خواد مي ده دارالترجمه بعدشم وزارت علوم"
    لطفا مراحل كارتونو به من بگيد ببينم كجاي كار ايراد داره!! ايراد از شانسمه يا...!!

ApplyAbroad Champion

آها .. آره ! من مدركم رو آزاد كردم . به من هيچ گونه كارنامه اي رو قبلش نمي دادن !! دقيقا هيچ گونه !!!!! نه حتي يه فارسي !
    منم مجبور شدم مدركم رو بخرم . و خوب مدرك و كارنامه فارسي بود. بايد مي بردم وزارت علوم مهر بزنه ... بعدش هم دارالترجمه ! .. بعد هم مهر زدند

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)