صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: رتبه بندی دانشگاه های ایالت کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : رتبه بندی دانشگاه های ایالت کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    [LEFT]
    the Obama Administration announced a plan to assess schools on how well they serve their students, based on metrics like graduation rate, tuition, and the percentage of students who receive Pell Grants, the federally funded scholarships for low-income families
    منظورم این بود که فاندهایی که دانشگاه به دانشجو میده معیار رنکینگ نیست. Pell Grant رو دولت مستقیما به دانشجوهای برگزیده میده. اپلیکیشنش جدا از دانشگاهه.

سلام
    منظور شما اینه که این دانشگاهها به ترتیب نهتر فاند میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه رنک دانشگاه های این ایالت تو رشته کنترل رو فهمید؟
    تا 7 و 8 خوب قطعا مشخصه چی به چی هست ولی من می خواستم چند تا رتبه پایین تر هم انتخاب کنم که یوقت بی پذیرش نمونم کسی میتونه راهنماییم کنه چطوری میتونم پیداشون کنم همه جا رتبه بندی ها مثلا یا تا 150 تا برتر دنیا تو همه رشته ها هست یا مثلا 150 تای برتر تو یه رشته خاص یا مثلا 10 تای برتر تو یه ایالت تو همه رشته ها ولی هیچ جا ندیدم مثلا بیان 20 تا دانشگاه برتر رو تو یه رشته خاص مثلا تو کالیفرنیا طبقه بندی کنن. لامصب این ایالت کم هم که دانشگاه نداره ادم نمیتونه همرو بررسی کنه.
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.

سلام دوستان
    هرچی گشتم نتونستم جای مناسب برای سوالم پیدا کنم - می خواستم بدونم رتبه دانشگاه California State University, Fullerton به چه صورتی است - البته برای رشته کامپیوتر و مقطع ارشد؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

دوست عزیز به این لینک زیر مراجعه کنید
    http://colleges.usnews.rankingsandre...fullerton-1137

ممنون دوست عزیز
    در مورد این دانشگاه چیزی می دونید ؟
    https://www.ucdavis.edu/

با سلام خدمت دوستان گرامی و تشکر خدمت تمامی عزیزانی که زحمت می کشند و تجربیات خودشون و در اختیار من و امثال من گذاشته.
    سوال بنده این هستش که در حال حاضر چه دانشگاه های در سانفرانسیسکو داریم ؟(اسامی) و هرکدام از این دانشگاه ها در چه زمینه ای موفق تر و شهرت داشته >؟

سلام بچه
    رتبه دانشگاه ها یا رنکینگ دانشگاه برای کدوم سایت کامل تر و رایگان تر#است من رفتم سایت وزارت علوم یکی رو خوب نوشته رفتم سایت Qs اونا بد رتبه نوشته رفتم سایت usnews news. آقا چشمتون روز بد نبیند آقا اصلا ننوشته کمک کنید یهو سایت رتبه بندی دانشگاه های نمیتوانم آمریکایی کانادایی ایرانی معرفی کنید که رایگان باشه بیشتر این سایت ها پول میخواند خوب منم پول نمیدم
    لطفا با راهنماییتون من را سرافراز کنید به امید اینکه من نیز شخص دیگری را از راهنمایی که شما به من کردید در آینده در حق کسی دیگری میکنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)