صفحه 129 از 139 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شون

نقل قول نوشته اصلی توسط juliensorel نمایش پست ها
    سلام بچه ها. کسی دانشگاهی تو ایتالیا میشناسه که هنوز ددلاینش تموم نشده باشه و به زبان انگلیسی باشه؟
    دوست عزیز بهتر بود دانشکده موردنظرتون رو هم میگفتین ولی دانشگاههای پادوا و جنوا و پاویا هنوز ددلاینشون شروع نشده ولی ممکنه کورس مورد نظر شما رو نداشته باشن چون تقریبا محدوده رشته های انگلیسی شون
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شون

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتر بود دانشکده موردنظرتون رو هم میگفتین ولی دانشگاههای پادوا و جنوا و پاویا هنوز ددلاینشون شروع نشده ولی ممکنه کورس مورد نظر شما رو نداشته باشن چون تقریبا محدوده رشته های انگلیسی شون
    ممنون از پاسختون. میخوام برای finance اپلای کنم.

Member alireza83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط juliensorel نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. میخوام برای finance اپلای کنم.
    دانشگاه رم تور ورگاتا فایننس داره هنوز هم فرصت هست. همینطور دانشگاه بلونیا
    ویرایش توسط alireza83 : April 26th, 2014 در ساعت 04:03 PM

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان برای فوق لیسانس کامپیوتر ترم دوم (بهمن) به انگلیسی کدوم دانشگاها پذیرش دارند؟
    از کجا میتونم این اطلاعات رو کسب کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان برای فوق لیسانس کامپیوتر ترم دوم (بهمن) به انگلیسی کدوم دانشگاها پذیرش دارند؟
    از کجا میتونم این اطلاعات رو کسب کنم؟
    تا اونجایی که من میدونم فقط پلی میلان.
    باید سایت دانشگاه هارو یکی یکی چک کنی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان برای فوق لیسانس معماري ترم دوم (بهمن) به انگلیسی کدوم دانشگاها پذیرش دارند؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellooo نمایش پست ها
    دوستان برای فوق لیسانس معماري ترم دوم (بهمن) به انگلیسی کدوم دانشگاها پذیرش دارند؟
    پلیتکنیک میلان
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک تورین (معرفی بورس ها، کمپ و رشته ها)

سلام. من میخوام برای فوق فیزیک هسته ای به ایتالیا اپلای کنم.کسی میدونه سرویس دهی فیزیک میلان بهتره یا تورین ؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک تورین (معرفی بورس ها، کمپ و رشته ها)

دوست عزیز، به دلیل مشکلات ویزا برای این رشته ، بهتره قبل از اقدام با کنسولگری ایتالیا چک کنید که آیا به این رشته در صورت قبولی ویزا میدن یا نه، بعد اقدام کنید. قبلا موردی دیده شده که ویزا ندادند برای این رشته.

Junior Member

سلام دوستان.سوال خیلی مهمی که داشتم اینه که با داشتن پذیرش از دانشگاه های ایتالیا،سفارت ویزای دانشجویی به طور قطع حتما میده یا مثل سفارت اسپانبا ممکنه نده؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)