صفحه 130 از 139 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شون

نقل قول نوشته اصلی توسط kamal_urb نمایش پست ها
    سلام دوستان.سوال خیلی مهمی که داشتم اینه که با داشتن پذیرش از دانشگاه های ایتالیا،سفارت ویزای دانشجویی به طور قطع حتما میده یا مثل سفارت اسپانبا ممکنه نده؟
    ممنونم
    اگه مشکلی در پرونده نباشه و مدارکت کامل باشه بله.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شون

سلام دوستان
    من واسه داتشگاه سالرنو مدارکمو اسکن و ایمیل کردم برای دوره انگلیسی زبان
    بعد از یکی دو هفته یه ناممه ریپلای کرده بود که فایل نامه ای پیوست شده بود به این مضمون :

بعد از بررسی اولیه انجام شده توسط کمیته پذیرش شما پذیرفته شدید و برای بقیه مراحل به سفارت ایتالیا مراجعه کنید.
    آخرشم امضا شده و تاریخ زده

ایا این همون نامه پذیرش هست که باهاش میتونم برم نظام وظیفه وثیقه بزارم و بقیه کارام و کنم؟ اول باید برم سفارت مهرش کنم دیگه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط meriii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه داتشگاه سالرنو مدارکمو اسکن و ایمیل کردم برای دوره انگلیسی زبان
    بعد از یکی دو هفته یه ناممه ریپلای کرده بود که فایل نامه ای پیوست شده بود به این مضمون :

بعد از بررسی اولیه انجام شده توسط کمیته پذیرش شما پذیرفته شدید و برای بقیه مراحل به سفارت ایتالیا مراجعه کنید.
    آخرشم امضا شده و تاریخ زده

ایا این همون نامه پذیرش هست که باهاش میتونم برم نظام وظیفه وثیقه بزارم و بقیه کارام و کنم؟ اول باید برم سفارت مهرش کنم دیگه؟
    درود
    بله همینه حتما سفارت مهر کنه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان سلام
    برای تحصیل در رشته بیزنس در مقطع لیسانس در ایتالیا حتما باید نمره ایلتس داشت ؟ اگر نداشت نمی توان پذیرش و ویزا گرفت ؟ لیست دانشگاههایی که این رشته را ارائه می دهند از کجا می توان پیدا کرد ؟ هزینه زندگی و تحصیل چگونه است ؟ ایا کنکور یا امتحان ورودی دارد ؟ ممنونم

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی.

یه سوال داشتم خواهشااااا جواب بدید ممنون میشم.

برای کنکور ورودی دانشگاه تورین که دوره کارشناسی به زبان انگلیسی داره مثلا رشته معماری، آیا کتاب آلفا تست به زبان انگلیسی هم موجوده ؟؟ اگه هست اطلاع دارید از کجا میشه تهیه کرد؟

تقریبا یک ماه پیش از مدرسه ایتالیایی جویای این قضیه شدم که اصلا اطلاع نداشتن واسه دوره کارشناسی، تورین رشته گذاشته به زبان انگلیسی، چه برسه به کتب آلفا تست انگلیسی زبان.

پیشاپیش سپاس فراوان از پاسخگویی ...

دوستان کدوم دانشگاه ها برای ترم بهار تو دوره کارشناسی مدیریت ، اقتصاد یا فایننس پذیرش دارن؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی لیسانس معماری هستم
    اما زبان فرانسه دارم میخونم انگلیسی هم تموم کردم
    میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی برای معماری به زبان انگلیسی هست (ارشد) ؟؟؟ با بورسیه تحصیلی ؟؟
    اگر پذیرش به زبان انگلیسی بگیریم دیگه نمیخواد واسه ویزا زبان ایتالیایی رو برم ؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی لیسانس معماری هستم
    اما زبان فرانسه دارم میخونم انگلیسی هم تموم کردم
    میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی برای معماری به زبان انگلیسی هست (ارشد) ؟؟؟ با بورسیه تحصیلی ؟؟
    اگر پذیرش به زبان انگلیسی بگیریم دیگه نمیخواد واسه ویزا زبان ایتالیایی رو برم ؟؟؟
    درود
    پلیتکنیک میلان(اگه رزومه خیلی قوی داشته باشی میتونی بگیری)و فلورانس
    نه لازم نیست.

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

سلام.
    دوستان میخوام بدونم دکترای عمران گرایش های مرتبط با آب و سازه هیدرولیکی به زبان انگلیسی تو ایتالیا هستش یا نه.
    کسی اگه میدونه ممنون میشم جواب بده
    Every success has been a dream at the beginning

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    لطفا در مورد شرایط زبان انگلیسی و ایتالیایی در دانشگاه های این کشور برای پذیرش مقطع دکتری توضیحاتی بفرمایید..سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)