صفحه 135 از 139 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شون

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    خسته نباشید.
    من معماری خوندوم. IELTS هم دارم. سابقه کار هم ندارم. تو ایتالیا واقعا فقط دو تا دانشگاه هست که رشته من رو به انگلیسی ارایه میده؟ حتما اونم پولیه؟ درسته؟ میتونید راهنمایی کنید اگر راهی ، کشوری , به نظرتون میرسه؟
    درود
    یه سر به تاپیک رشنه معماری بزنید خواستید اونجا مطالب خوبی هست.
    بله دو دانشگاه هست هر دو دانشگاه هم از دانشگاه های خوب و دولتی ایتالیا هستند که در صورت گرفتن بورس استانی شهری صفر میشه اگه هم بورس شامل نشد سالی بین 1500 تا 3000 یورو متغییر هست که بازم میشه مبلغ رو کم کرد.
    رزومتون رو به صورت کامل در قسمت شانس پذیرش مطرح کنید تا کامل بشه جواب داد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شون

سلام
    دوستان عزیز ، من علاقمند به تحصیل در رشته ی فلسفه در ایتالیا هستم . و می خوام از مقطع کارشناسی شروع کنم . خودم فارغ التحصیل رشته ی معماری در مقطع کارشناسی هستم . و زبان انگلیسیمم خوبه . اما توان پرداخت هزینه ی زیاد رو ندارم . معدل دیپلمم خوب بود . دیپلم ریاضی دارم با معدل بالای 19 . یعنی امکانش هست که منو توی رشته ی فلسفه در یکی از دانشگاه های خوب ایتالیا در مقطع کارشناسی پذیرش کنن ؟ آیا کمک هزینه ای چیزی هم هست که من بتونم از اون استفاده کنم ؟ و در مورد کار ، میشه کار پاره وقت پیدا کرد که اگه کمک هزینه مون کم اومد بتونیم زندگی خودمون رو اونجا اداره کنیم ؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعات جامعی داره به من کمک کنه .
    در ضمن ، کلاً دانشگاه های ایتالیا در زمینه ی فلسفه چقدر قوی هستند ؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria_shahidi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز ، من علاقمند به تحصیل در رشته ی فلسفه در ایتالیا هستم . و می خوام از مقطع کارشناسی شروع کنم . خودم فارغ التحصیل رشته ی معماری در مقطع کارشناسی هستم . و زبان انگلیسیمم خوبه . اما توان پرداخت هزینه ی زیاد رو ندارم . معدل دیپلمم خوب بود . دیپلم ریاضی دارم با معدل بالای 19 . یعنی امکانش هست که منو توی رشته ی فلسفه در یکی از دانشگاه های خوب ایتالیا در مقطع کارشناسی پذیرش کنن ؟ آیا کمک هزینه ای چیزی هم هست که من بتونم از اون استفاده کنم ؟ و در مورد کار ، میشه کار پاره وقت پیدا کرد که اگه کمک هزینه مون کم اومد بتونیم زندگی خودمون رو اونجا اداره کنیم ؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعات جامعی داره به من کمک کنه .
    در ضمن ، کلاً دانشگاه های ایتالیا در زمینه ی فلسفه چقدر قوی هستند ؟
    خیلی راحت میتونید پذیرش بگیرید چون در اکثر دانشگاهها رشته فلسفه دارای سهمیه پذیرش بالا، و هم بدون آزمون ورودی هست.

Junior Member BLANCH آواتار ها

سلام
    کسی هست بدونه منابع آلفا تست معماری به زبان انگلیسی رو از کجا میشه گرفت؟
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

Junior Member

دوستان سلام
    اگر سوالم را جای درستی نمیپرسم لطفا راهنمایی کنید که کجا بپرسم.
    دوست من امسال از پلیمی و بولنیا در رشته مستر مهندسی شیمی پذیرش گرفت من هم دارم کارام را میکنم که از همین رشته
    واسه سال دیگه پذیرش بگیرم.ولی نکته ای به شدت ما را نگران کرده و استرس بدی مارا گرفته به طوری دوستم علارغم پذیرش در دوراهی قرار گرفته
    اینکه بعد از خواندن پست های کاربران ساکن ایتالیا که دارند تحصیل میکنند اکثرا همه میگن 2 ساله نمیشه درست را تمام کنی و حتی زرنگا 2.5 ساله تمام میکنند.
    دوم اینکه یکی از دوستان که انصراف داده بود پست های مفصلی گذاشته بود که نیایید چون وضعیت اصلا خوب نیست دلایل مختلفی هم اورده بود از طرفی اقا احمد
    یکی از دانشجوهای بولونیا گفته بودند که اینجا استاد دانشجو را به امان خدا ول کرده و نه تمرینی نه چیزی امتحانا هم خیلی
    سخت و درس پاس کردن خیلی سخت تازه ایشون لیسانس خواجه نصیر هستند ما که دانشگاه ازاد هستیم دیگه هیچ.و نکتهی اخر که دوستان
    گفتن سطح زبان اساتید بالا نیست و لهجه ی بدی دارند و شما به سختی متوجه میشید داره چی میگه.با همه ی این تفاسیر که زبان استاد نمیفهمی و اگه زرنگ باشی 2.5 ساله
    تمام میکنی و درس پاس کردن سخت و استادم ما را به امان خدا ول کرده ما دیگه نیاییم درسته؟؟؟
    اگر دوستان واقع بینانه کمک کنند که ما چیکار کنیم ممنون میشیم.چند وقتی هست خواب و خوراک نداریم

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط joey2020 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوست من امسال از پلیمی و بولنیا در رشته مستر مهندسی شیمی پذیرش گرفت من هم دارم کارام را میکنم که از همین رشته
    واسه سال دیگه پذیرش بگیرم.ولی نکته ای به شدت ما را نگران کرده و استرس بدی مارا گرفته به طوری دوستم علارغم پذیرش در دوراهی قرار گرفته
    اینکه بعد از خواندن پست های کاربران ساکن ایتالیا که دارند تحصیل میکنند اکثرا همه میگن 2 ساله نمیشه درست را تمام کنی و حتی زرنگا 2.5 ساله تمام میکنند.
    دوم اینکه یکی از دوستان که انصراف داده بود پست های مفصلی گذاشته بود که نیایید چون وضعیت اصلا خوب نیست دلایل مختلفی هم اورده بود از طرفی اقا احمد
    یکی از دانشجوهای بولونیا گفته بودند که اینجا استاد دانشجو را به امان خدا ول کرده و نه تمرینی نه چیزی امتحانا هم خیلی
    سخت و درس پاس کردن خیلی سخت تازه ایشون لیسانس خواجه نصیر هستند ما که دانشگاه ازاد هستیم دیگه هیچ.و نکتهی اخر که دوستان
    گفتن سطح زبان اساتید بالا نیست و لهجه ی بدی دارند و شما به سختی متوجه میشید داره چی میگه.با همه ی این تفاسیر که زبان استاد نمیفهمی و اگه زرنگ باشی 2.5 ساله
    تمام میکنی و درس پاس کردن سخت و استادم ما را به امان خدا ول کرده ما دیگه نیاییم درسته؟؟؟
    اگر دوستان واقع بینانه کمک کنند که ما چیکار کنیم ممنون میشیم.چند وقتی هست خواب و خوراک نداریم
    سلام
    اگر ایتالیا رو به همین دلایل که‌گفتی بی‌خیال بشی، دیگه از کجا می‌تونی پذیرش بگیری و‌ بری که درس بخونی؟

Moderator

دوستان سلام
    درود
    اگه شما میتونید از جایی بهتر از ایتالیا مانند امریکا یا کانادا یا المان پذیرش بگیرید که معلومه باید اوتجارو انتخاب کنید اگه نه که ایتالیا گذینه خوبی هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط POLSCistudent نمایش پست ها
    سلام
    اگر ایتالیا رو به همین دلایل که‌گفتی بی‌خیال بشی، دیگه از کجا می‌تونی پذیرش بگیری و‌ بری که درس بخونی؟
    سلام .از المان میتونم ولی چون زبان المانی بلد نیستم فایده نداره. امریکا شمالی هم به دلیل هزینه های بالا که هیچ
    به جز ایتالیا شاید بتونم بلژیک یا دانمارک هم برم(ولی یک چیزی که هست از چند تن از دوستان که پرسیدم میگفتند بلژیک
    هم مثل ایتالیا باید ترمی 5 درس پاس کنی و نظام فشرده ای داره )واسه همین سردرگمم؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    اگه شما میتونید از جایی بهتر از ایتالیا مانند امریکا یا کانادا یا المان پذیرش بگیرید که معلومه باید اوتجارو انتخاب کنید اگه نه که ایتالیا گذینه خوبی هست.
    سلام مرسی از جوابتون اقا بهنام
    حالا با توجه به دلایلی که بالا اوردم (دلایلی که خود بچه های ایتالیا اورد ه بودند) اگر به جز ایتالیا گزینه دیگری نداشته باشم (هم من و هم دوستم)
    فکر میکنید باز ایتالیا بهتر ایران است؟؟؟؟
    چون همونطور که گفتم خیلی از بچه ها از سطح پایین زبان اساتید و لهجه ی بدشون شکایت میکنند و ادعا میکنند چیزی از
    حرف های استاد متوجه نمیشوند(به خاطر لهجه)!!!! اول میخواستم ببینم این حرف درست است؟؟؟ اگر درست باشه پس
    به نظرتون ارشد همین ایران بگیریم بهتر نسیت؟؟/ بالاخره ادم سر کلاس ایجا درس میفهم بهتر که اینهم هزینه کنیم بیاییم و
    بهد هیچی متوجه نشیم.... از هر دوستی که میتونه همفکری کنه و به ما کمک کنه سپاس گذارم.خداوکیلی ذهنم این چند وقته خیلی
    درگیر نمیدونم چیکار کنم

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

سلام مرسی از جوابتون اقا بهنام
    حالا با توجه به دلایلی که بالا اوردم (دلایلی که خود بچه های ایتالیا اورد ه بودند) اگر به جز ایتالیا گزینه دیگری نداشته باشم (هم من و هم دوستم)
    فکر میکنید باز ایتالیا بهتر ایران است؟؟؟؟
    چون همونطور که گفتم خیلی از بچه ها از سطح پایین زبان اساتید و لهجه ی بدشون شکایت میکنند و ادعا میکنند چیزی از
    حرف های استاد متوجه نمیشوند(به خاطر لهجه)!!!! اول میخواستم ببینم این حرف درست است؟؟؟ اگر درست باشه پس
    به نظرتون ارشد همین ایران بگیریم بهتر نسیت؟؟/ بالاخره ادم سر کلاس ایجا درس میفهم بهتر که اینهم هزینه کنیم بیاییم و
    بهد هیچی متوجه نشیم.... از هر دوستی که میتونه همفکری کنه و به ما کمک کنه سپاس گذارم.خداوکیلی ذهنم این چند وقته خیلی
    درگیر نمیدونم چیکار کنم
    هاهاها
    نه بابا اینجوری هم نیست که متوجه نشید ! اتفاقا ضعیف بودن انگلیسیشون به نفع ایرانی هاست ! اگر طرف نیتیو باشه اون موقع ایرانی ها نصفیشون نمیفهمن )
    2 ساله سخته ولی نشد نداره ! ولی 2.5 ساله میتونید فارغ شید به راحتی ! 90 درصد کلاس 2.5 ساله تموم میکنن ! 5 درصد 2 ساله ! 5 درصد هم 3 ساله !
    کلاس ما که اینجوری شد !
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)