صفحه 137 از 139 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شان

سلام بچه ها من سردرد گرفتم از بس تو سایت دانشگاه تکنیکال تورین دنبال ددلاین اپلای گشتم. برادر من میخواد برای لیسانس کامپیوتر انگلیسی اپلای کنه برای سال 2018 ترم بهار یا اگه ترم دو بورس نمیدن برای ترم بعدش که میشه پاییز 2018. الان برای ثبت نام امتحان آیلتس نیاز داریم ددلاین ارسال مدارک رو بدونیم هرچی میخونیم متوجه نمیشم پروسه چجوریه آیلتس رو کی باید ارائه بدیم ؟ شروع کار از سفارته یا از دانشگاه؟ یکی لطفا کمک کنه چون ما تهران نیستیم رفتن به سفارت برامون مقدور نیست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام بچه ها من سردرد گرفتم از بس تو سایت دانشگاه تکنیکال تورین دنبال ددلاین اپلای گشتم. برادر من میخواد برای لیسانس کامپیوتر انگلیسی اپلای کنه برای سال 2018 ترم بهار یا اگه ترم دو بورس نمیدن برای ترم بعدش که میشه پاییز 2018. الان برای ثبت نام امتحان آیلتس نیاز داریم ددلاین ارسال مدارک رو بدونیم هرچی میخونیم متوجه نمیشم پروسه چجوریه آیلتس رو کی باید ارائه بدیم ؟ شروع کار از سفارته یا از دانشگاه؟ یکی لطفا کمک کنه چون ما تهران نیستیم رفتن به سفارت برامون مقدور نیست
    تو سایت دانشگاه گفته pre-enrollment اول از طریق سفارت و سفارت هم برای مدارک ویزا پذیرش دانشگاه میخواد من نمیفهمم پذیرش دانشگاهش چجوریه حتی اپلیکیشن آنلاین دانشگاه رو هم پر کردم رسید به قسمت ثبت نام برا امتحان آلفا تست و پرداخت 50 یورو هزینه امتحان که من ادامه ندادم قسمت evaluation هم خالیه و چیزی در مورد پذیرش و اینکه کی جواب میدن و آیا اصلا جواب میدن نگفته میشه لطفا یکی پروسه رو برا من توضیح بده ممنون میشم ضمنا ددلاین ها رو هم پیدا نمی کنم که برای ثبت نام امتحان آیلتس برنامه ریزی کنم

Senior Member majjiid آواتار ها

قربان شما.
    این دانشگاه سالی یک بار پذیرش داره. لیسانس کامپیوتر رو به انگلیسی ارائه میده ولی گرفتن پذیرش، منوط به شرکت در آزمون ورودیی بنام TIL-I هست. البته در صورتی که بتونید مدرکی مثل SAT، GMAT یا GRE رو ارائه بدید از آزمون معاف میشید.

از ددلاین صحبت کردید، شما برا اپلای در درجه اول باید در سایت رجیستر کنید و بعد خودتون رو به یکی از ددلاین های آزمون ورودی که در تاریخ های مختلف برگزار میشه برسونید. آزمون ها بنا به انتخاب شما، هم به انگلیسی و هم به ایتالیایی برگزار میشن. هزینه ش 50 یورو هست و فرمت خاص خودش رو داره. 42 تا تست هست در 4 بخش ریاضی و فیزیک و هوش و درک مطلب. برا امسال اگه بخواید آزمون بدید، خیلی از آزمونها تاریخشون گذشته ولی فکر میکنم آخر آگوست هم باز برگزار بشه.

در مورد مدرک زبان سوال کردید، باید ببنید موقع رجیستر کردن جزو مدارک الزامی هست یا خیر. در صورت الزامی بودن هم، روند تورین به این صورت هست که فعلا آپلود فایلی مبنی بر اینکه شما یه آزمون زبانی رو ثبت نام کردید هم کفایت میکنه براش. کلا هم با یه 5 آیلتس کارتون راه میوفته. فعلا نگران این موضوع نباشید.

در مورد سوال آخر هم، مسلما از دانشگاه باید شروع کنید. یعنی همون روندی که اون بالا توضیح دادم. بعد از ثبت نام آزمون ورودی، از سفارت درخواست ویزا میدید برای شرکت در آزمون.

هر سوال دیگه ایی هم داشته باشید از این طریق میتونید ازشون سوال کنید:
    international.admission@polito.it
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    این دانشگاه سالی یک بار پذیرش داره. لیسانس کامپیوتر رو به انگلیسی ارائه میده ولی گرفتن پذیرش، منوط به شرکت در آزمون ورودیی بنام TIL-I هست. البته در صورتی که بتونید مدرکی مثل SAT، GMAT یا GRE رو ارائه بدید از آزمون معاف میشید.

از ددلاین صحبت کردید، شما برا اپلای در درجه اول باید در سایت رجیستر کنید و بعد خودتون رو به یکی از ددلاین های آزمون ورودی که در تاریخ های مختلف برگزار میشه برسونید. آزمون ها بنا به انتخاب شما، هم به انگلیسی و هم به ایتالیایی برگزار میشن. هزینه ش 50 یورو هست و فرمت خاص خودش رو داره. 42 تا تست هست در 4 بخش ریاضی و فیزیک و هوش و درک مطلب. برا امسال اگه بخواید آزمون بدید، خیلی از آزمونها تاریخشون گذشته ولی فکر میکنم آخر آگوست هم باز برگزار بشه.

در مورد مدرک زبان سوال کردید، باید ببنید موقع رجیستر کردن جزو مدارک الزامی هست یا خیر. در صورت الزامی بودن هم، روند تورین به این صورت هست که فعلا آپلود فایلی مبنی بر اینکه شما یه آزمون زبانی رو ثبت نام کردید هم کفایت میکنه براش. کلا هم با یه 5 آیلتس کارتون راه میوفته. فعلا نگران این موضوع نباشید.

در مورد سوال آخر هم، مسلما از دانشگاه باید شروع کنید. یعنی همون روندی که اون بالا توضیح دادم. بعد از ثبت نام آزمون ورودی، از سفارت درخواست ویزا میدید برای شرکت در آزمون.

هر سوال دیگه ایی هم داشته باشید از این طریق میتونید ازشون سوال کنید:
    international.admission@polito.it
    سلام و خیلی ممنون از پاسختون
    شما کجا خوندید که پذیرشش یکبار در ساله یعنی ترم زمستان پذیرش نداره؟ راستش برادرم تو سایت تورین ثبت نام کردم ولی هیچ جا نگفته این ثبت نام مربوط به چه ترمیه و ددلاین ارسال مدارک آیلتس کی هست البته حدس میزنم هنوز تاریخ دقیق واسه ترمهای بعدتر اعلام نشده ولی خب اگه حدودیش رو هم بدونیم میتونیم برا آیلتس برنامه ریزی کنیم البته برادرم هفته پیش به دانشگاه ایمیل زده ولی جواب ندادن در ضمن مشخص نیست این تاریخ امتحانات TIL مربوط به پذیرش کدوم ترم هست؟ مساله دیگه ای که هست اینه که اگه بخواد امتحان TIL بده باید برای ویزا اپلای کنه و سفارت جز مدارک ویزا نوشته پذیرش لازمه ولی کسی تا امتحان TIL نده که دانشگاه پذیرش نمیده قضیه مرغ اوله یا تخم مرغه!! حالا بالفرض اگه برای امتحان مارچ ثبت نام کنه و ویزا بگیره ترم پاییز بعدی شروع میشه این 6 ماه باید تو ایتالیا چیکار کنه اگه ترم خلاصه من حسابی گیج شدم راستی این ویزا 10 روزست یا شنگنه؟
    ویرایش توسط niloofarsa : July 28th, 2017 در ساعت 05:47 PM

سلام و خیلی ممنون از پاسختون
    شما کجا خوندید که پذیرشش یکبار در ساله یعنی ترم زمستان پذیرش نداره؟ راستش برادرم تو سایت تورین ثبت نام کردم ولی هیچ جا نگفته این ثبت نام مربوط به چه ترمیه و ددلاین ارسال مدارک آیلتس کی هست البته حدس میزنم هنوز تاریخ دقیق واسه ترمهای بعدتر اعلام نشده ولی خب اگه حدودیش رو هم بدونیم میتونیم برا آیلتس برنامه ریزی کنیم البته برادرم هفته پیش به دانشگاه ایمیل زده ولی جواب ندادن در ضمن مشخص نیست این تاریخ امتحانات TIL مربوط به پذیرش کدوم ترم هست؟ مساله دیگه ای که هست اینه که اگه بخواد امتحان TIL بده باید برای ویزا اپلای کنه و سفارت جز مدارک ویزا نوشته پذیرش لازمه ولی کسی تا امتحان TIL نده که دانشگاه پذیرش نمیده قضیه مرغ اوله یا تخم مرغه!! حالا بالفرض اگه برای امتحان مارچ ثبت نام کنه و ویزا بگیره ترم پاییز بعدی شروع میشه این 6 ماه باید تو ایتالیا چیکار کنه اگه ترم خلاصه من حسابی گیج شدم راستی این ویزا 10 روزست یا شنگنه؟
    خواهش میکنم.
    همونطور که گفتم پذیرش دانشگاه سالی یکبار هست و چند سوال اولتون که سوال کردید ثبت نام مربوط به کدوم ترم هست یا آزمون مربوط به کدوم ترم هست، جواب واضح است که میشه: مربوط به ترم یک هست. میشه گفت کلاسها از یکم، دوم اکتبر شروع میشه.
    نه عزیزم ربطی به مرغ و تخم مرغ نداره سفارت قرار نیست به شما ویزا دانشجویی بده، فقط ویزا میده که شما برید آزمون بدید و برگردید. برا همین از شما انتظار ندارن که نامه پذیرش بهشون ارائه بدید بلکه نامه ثبت نام آزمون رو باید به سفارت ارائه بدید.
    مثلا همین مارچی که مثال زدید، میرید آزمون میدید و برمیگردید بعد در صورت قبولی، همونطوری که گفتم کلاس ها از اول اکتبر شروع میشه، تشریف میبرید.
    این pdf رو هم یه نگاهی بندازید:
    https://didattica.polito.it/zxd/cms_...%202017_18.pdf
    موفق باشید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    همونطور که گفتم پذیرش دانشگاه سالی یکبار هست و چند سوال اولتون که سوال کردید ثبت نام مربوط به کدوم ترم هست یا آزمون مربوط به کدوم ترم هست، جواب واضح است که میشه: مربوط به ترم یک هست. میشه گفت کلاسها از یکم، دوم اکتبر شروع میشه.
    نه عزیزم ربطی به مرغ و تخم مرغ نداره سفارت قرار نیست به شما ویزا دانشجویی بده، فقط ویزا میده که شما برید آزمون بدید و برگردید. برا همین از شما انتظار ندارن که نامه پذیرش بهشون ارائه بدید بلکه نامه ثبت نام آزمون رو باید به سفارت ارائه بدید.
    مثلا همین مارچی که مثال زدید، میرید آزمون میدید و برمیگردید بعد در صورت قبولی، همونطوری که گفتم کلاس ها از اول اکتبر شروع میشه، تشریف میبرید.
    این pdf رو هم یه نگاهی بندازید:
    https://didattica.polito.it/zxd/cms_...%202017_18.pdf
    موفق باشید.
    خیلی ممنونم از پاسختون
    چیزی در مورد این ویزا تو سایت سفارت ندیدم این ویزای امتحان چند روزست؟ شنگنه؟ چه مدارکی براش باید به سفارت ارائه بدیم؟
    میشه برای یک سال بیشتر از یکبار آزمون داد اگه قبول نشیم؟ نتیجش چند وقته میاد؟

خیلی ممنونم از پاسختون
    چیزی در مورد این ویزا تو سایت سفارت ندیدم این ویزای امتحان چند روزست؟ شنگنه؟ چه مدارکی براش باید به سفارت ارائه بدیم؟
    میشه برای یک سال بیشتر از یکبار آزمون داد اگه قبول نشیم؟ نتیجش چند وقته میاد؟
    خواهش میکنم.
    دقیقش رو نمیدونم ولی حدودا باید 10 الی 20 روزه باشه. در مورد مدارک هم همه مدارکی که تو لینک زیر قید شده رو میخواد بجز مثلا مدارک دوره کارشناسی، در ضمن مدارک 4 ساله و فرم a رو هم فکر نکنم بخواد ولی باز از سفارت سوال کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...88%DB%8C%DB%8C

سوال دوم و سومتون توضیح بیشتری میخواد. همونطور که احتمالا میدونید قبل از اینکه بخواید تاریخ آزمون ورودیتون رو تعیین و ثبت نام کنید، از اونجایی که برا لیسانس دارید اقدام میکنید (یه چیزی شبیه همین ایران) شما باید 5 تا انتخاب داشته باشید. یعنی 5 تا رشته مختلف بنا به الویت بندی و علاقه خودتون. بعد از اون، تاریخ آزمون ورودیتون رو انتخاب میکنید و میرید آزمونتون رو میدید. همون لحظه در انتهای آزمون نمره شما رو مانیتور بهتون اعلام میشه، اگر نمره 30 از 100 رو در آزمون کسب کرده باشید، اونوقت مطمئنید که انتخاب اولتون رو میارید(این نمره برا خود ارپایی ها باید 60 باشه).

الگوریتم کمی پیچیده ست و به این صورت میشه:

شما از 13 مارچ تا 20 سپتامبر میتونید در آزمون های مختلفی که در تاریخ های مختلف، در این بازه برگزار میشه، شرکت کنید (که حدودا در 7 الی 8 تاریخ مختلف، این آزمون در بازه مذکور برگزار میشه.) اگه همونطور که گفتم 30 رو تو هیچ کدام از آزمون ها گرفتید که هیچی، میرید برا مراحل ثبت نام در رشته دلخواهتون که همون انتخاب اولتون بوده. اگر که نه:

دانشگاه در نهایت در تاریخ 15 سپتامبر یه رنکینگ لیستی بیرون میده و اونجا معلوم میشه که شما که اولین انتخابتون رو برنده نشدین، هیچ انتخاب دیگه ایی تون رو قبول شدید یا خیر. بعد شما باید به اونها جواب بدید که میخواید اون رشته رو یا نه و اینکه باز میخواید در رقابت باقی بمونید. اگه جوابتون نه باشه:

باز در رقابت باقی میمونید تا 21 سپتامبر که مجدد دانشگاه یه رنکینگ لیست دیگه بیرون بده که در واقع آپدیت شده قبلی هستش (چون بچه ها دیگه تا اون موقع تکلیف خیلی هاشون معلوم شده). شما اگه رشته دلخواهی در رنکینگ لیست جدید قبول شدید که هیچ، اگر نه:

باز اگر بعد 21 سپتامبر آزمونی گذاشتن درش شرکت میکنید تا در نهایت تا 16 اکتبر تکلیف خودتون رو معلوم کنید.
    موفق باشید.

سلام
    من ميخام كنكور پزشكي ايتاليا شركت كنم ميخام واسه يادگيري زبان اقدام كنم ولي نميدونم انگليسي يا ايتاليايي بخونم چون ازمون انگليسي ايمت هستش ك رقابتك بيشتر هستش از الفا ك ب زبان ايتاليايي هست. از طرفي اگه بخام ايتاليايي بخونم ازمون استرني اذر ماه هستش و من نميدونم تو اين چند ماه امكان قبول شدنم هست؟ و اينكه يادگيري ايتاليايي تو ايران در حدي هست ك بتونم سوالاتو جواب بدم؟ چون من نميخام ريسك كنم و بايد سال بعد هر طور شده برم
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

سلام
    دوستان یک سوال مهم داشتم و اونم اینه که آیا اگر نخوام توی ایران زبانم رو تکمیل کنم آیا توی ایتالیا بهم فرصت برای تکمیل زبان انگلیسی یا ایتالیایی میدن ؟ یا حتما برای پذیرشم نیاز به مدرک زبان دارم؟ یا میشه به صورت مشروط پذیرش گرفت ؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin8894 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال مهم داشتم و اونم اینه که آیا اگر نخوام توی ایران زبانم رو تکمیل کنم آیا توی ایتالیا بهم فرصت برای تکمیل زبان انگلیسی یا ایتالیایی میدن ؟ یا حتما برای پذیرشم نیاز به مدرک زبان دارم؟ یا میشه به صورت مشروط پذیرش گرفت ؟
    سلام.
    در پذیرش مستر به زبان انگلیسی برای این که شما پذیرش قطعی بگیری و بتونی برای ویزا اقدام کنی باید مدرک زبان داشته باشید. (به سایت سفارت مراجعه کنید)
    موفق باشید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)