صفحه 138 از 139 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام.
    در پذیرش مستر به زبان انگلیسی برای این که شما پذیرش قطعی بگیری و بتونی برای ویزا اقدام کنی باید مدرک زبان داشته باشید. (به سایت سفارت مراجعه کنید)
    موفق باشید.
    ممنون از پاسختون. منطور شما اینه که برای رشته های به زبان ایتالیایی برای گرفتن ویزای تحصیلی به مدرک زبان نیاز نیست؟ یا این میتونم ویزای تحصیلیمو بگیرم و توی خود ایتالیا زبان رو تکمیل کنم قبل از شروع ترم ؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin8894 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. منطور شما اینه که برای رشته های به زبان ایتالیایی برای گرفتن ویزای تحصیلی به مدرک زبان نیاز نیست؟ یا این میتونم ویزای تحصیلیمو بگیرم و توی خود ایتالیا زبان رو تکمیل کنم قبل از شروع ترم ؟
    درود
    چه ایتالیایی چه انگلیسی بخوایید بخونید نیاز به مدرک زبان دارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان . آیا دانشگاهی غیر از پلیمی هست که ترم بهار داشته باشه

Junior Member

سلام

آیا دانشگاه های ایتالیا در مسترهای انگلیسی زبان برای هر دو ترم پذیرش دانشجوی خارجی دارند؟ ترم پاییز که از اکتبر شروع می شه، ترم بهار چه ظوره؟ و ددلاین برای اپلای و Pre-application سفارت کی هست؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایتالیا

با سلام خدمت دوستان عزیز، من یک سوال در مورد پذیرش از دانشگاههای ایتالیا داشتم.
    من می خواهم برای پذیرش دانشگاههای ایتالیا اقدام کنم و می دونم که بجز میلان و تورین بقیه دانشگاهها مدرک زبان نمی خواهند. می خواهم بپرسم من آیلتس 5.5 یا B2رو دارم اگر پذیرش برای مقطع دکترا بگیرم سفارت بهم ویزا می ده و منو اذیت نمی کنه خیلی این موضوع برام مهمه لطفا راهنمایی ام کنید با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein26 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز، من یک سوال در مورد پذیرش از دانشگاههای ایتالیا داشتم.
    من می خواهم برای پذیرش دانشگاههای ایتالیا اقدام کنم و می دونم که بجز میلان و تورین بقیه دانشگاهها مدرک زبان نمی خواهند. می خواهم بپرسم من آیلتس 5.5 یا B2رو دارم اگر پذیرش برای مقطع دکترا بگیرم سفارت بهم ویزا می ده و منو اذیت نمی کنه خیلی این موضوع برام مهمه لطفا راهنمایی ام کنید با تشکر
    درود
    شما برای سفارت و ویزا نیاز به مدرک آیلتس 6 دارید. پایین تر از نمره تعیین شده ویزا داده نمیشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    میخوام برای لیسانس به انگلیسی در رشته های علوم کامپیوتری اقدام کنم..و سوالی که برام پیش امده اینه که ایا همه دانشگاه ها برای لیسانس به انگلیسی ازمون ورودی دارن؟
    و اینکه مدرک زبان ایتالیایی نداشته باشم مشکل ویزا میخورم؟
    ممنون

Junior Member

سلام من با معدل 14 مهندسی شانسی برای گرفتن کمک هزینه در مقطع ارشد و پذیرش در این مقطع دارم؟

Junior Member

من مستر مکاترونیک دارم و می خواهم برای مستر Automation and control میلان و مکاترونیک تورین اپلای کنم در قسمت ویکی دیدم که تاکید شده از مستری که داریم نه به سفارت و نه به دانشگاه حرفی نزینم ولی من استرس این رو دارم که در مصاحبه سفارت این موضوع لو بره و برام گرون تموم بشه. سوالی که دارم اینه که چقدر احتمال لو رفتن اینکه یکی فوق داره وجود داره و با توجه به اینکه من شاغل هستم و ارشدم در مدارک شغلی درج شده آیا این احتمال وجود داره که از این طریق موضوع رو بفهمند؟

سلام دوستان من یکبار به صورت تجاری می خواستم بیام ایتالیا ولی ریجکت شدم ولی الان بورس تحصیلی. و پذیرش برای ارشد گرفتم آیا با توجه به اینکه من قبلا ریجکت شدم الانم ممکنه من ریجکت بشم؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)