صفحه 139 از 139 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,386 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

سلام دوستان. من تقریبا همه فروم ها رو خوندم. ولی هرکی یه چیزی میگه.
    سوالم اینه که باتوجه به اینکه قوانین سفارت تغییر کرده برای لیسانس باید مدرک زبان ایتالیایی به سفارت نشون بدیم یا نه؟؟ یا این موضوع مربوط میشه به رشته ای که میخواهیم تو ایتالیا بخونیم. اگه انگلیسی بود باید ایلتس داشته باشیم و اگه ایتالیایی بود باید مدرک ایتالیایی ارائه بدیم؟؟ میشه یکی جواب قطعی بده. ممنون

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

نقل قول نوشته اصلی توسط dezir نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تقریبا همه فروم ها رو خوندم. ولی هرکی یه چیزی میگه.
    سوالم اینه که باتوجه به اینکه قوانین سفارت تغییر کرده برای لیسانس باید مدرک زبان ایتالیایی به سفارت نشون بدیم یا نه؟؟ یا این موضوع مربوط میشه به رشته ای که میخواهیم تو ایتالیا بخونیم. اگه انگلیسی بود باید ایلتس داشته باشیم و اگه ایتالیایی بود باید مدرک ایتالیایی ارائه بدیم؟؟ میشه یکی جواب قطعی بده. ممنون
    درود
    به هر زبانی میخوایید درس بخونید باید مدرک همان زبان را ارائه بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سرور محترم سلام
    من دارم براي دخترم جهت شرکت در امتحان imat اقدام ميکنم در اين راستا دو تا سوال داشتم
    1- حتما استحضار داريد که تاريخ ثبت نام براي imat2019 مشخص شده
    Registration opens: 17 June 2019
    Registration closes: 09 July 2019 at 15:00 Italian time
    سوال مشخص من اينکه که با توجه به اينکه دختر من انتهاي خرداد آيلتس 6 را ميگيره و در سايت موسسه cox and king هنوز رزرو وقت فقط تا 5 ژوئن بازشده آيا ثبت نام در سايت univeritaly در زمان اعلام شده قبل از دادن مدارک پيش ثبت نام اشکالي داره يا نه ؟ يعني دادن مدارک و ثبت نام در سايت حتما تاخر و تقدم داره ؟
    2- سوال بعدي در صورتيکه در فرم a ما دانشگاه پادوا را اعلام کنيم در صورت قبولي دخترم ، امکان استفاده از بورس استاني در زمان محدود ثبت نام ميسره؟ اگرزمان کافي نيست از الان بايد چه کار کنم ؟ ممنون

Junior Member

https://www.unina.it/documents
    دوستان سلام عرض میکنم کسی نحوه اپلای در این دانشگاه برای ارشد اقتصاد و بیزینس رو میدونه؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    در ایتالیا زیاد روی انگلیسی حساب باز نکنید. حتی اگه رشته تون رو هم انگلیسی انتخاب کرده باشید. در ضمن فکر نکنید مدرک زبان ایتالیایی رو گرفتن خیلی سخته. چون سطح امتحانات مدرسه واقعا پایینه و مطمئن باشید حتی اگه لول 3 هم بگیرید بازم وقتی میرید ایتالیا اولش حتی نمی تونید تشخیص بدید که مردم ایتالیایی دارن صحبت می کنن یا اسپاینیایی یا ... . من خودم ایتالیایی رو توی خونه با نرم افزار یاد گرفتم و تازه امسال میخوام لول 1 ثبت نام کنم. وقتی سوالهای امتحان لول 2 مدرسه رو دیدم واقعا راحت بودن.
    سلام میشه اون نرم افزار معرفی کنین؟

Junior Member

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان ایتالیایی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)