صفحه 5 از 139 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایتالیا

برای هزینه های دانشگاه لینک زیر رو ببینید :

http://www.polimi.it/english/academi...-247&apri=-318

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

بچه ها ددلاین های دانشگاه های ایتالیا متفاوت از جاهای دیگه توی اروپا هست؟
    من برای داموس میخوام اپلای کنم

سلام به همه
    من مي خواستم واسه يكي از دانشگاههاي ايتاليا اپلاي كنم. من از سربازي معاف نيستم و اگه پذيرش بگيرم ، بايد با وثيقه از كشور خارج بشم. مي خواستم بپرسم كه سفارت ايتاليا مثل بعضي از سفارتخونه ها مثل ژاپن روي اين قضيه حساس هست يا به راحتي ويزا مي ده؟
    دوم اينكه من كه داشتم پست هاي بعضي از دوستان رو مي خوندم، ديدم كه بعضي مي گفتند اول بايد بري سفارت بگي مي خواي بري ، بعد اونا كمكت مي كنند. ولي من كه تو سايت دانشگاه مي خوندم ، گفته بودند بعد از اخذ پذيرش فقط واسه گرفتن ويزا بايد به سفارت بري.(مثل ساير جاها)
    ممنون مي شم اگه جواب بدين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soltanihaji
    سلام به همه
    من مي خواستم واسه يكي از دانشگاههاي ايتاليا اپلاي كنم. من از سربازي معاف نيستم و اگه پذيرش بگيرم ، بايد با وثيقه از كشور خارج بشم. مي خواستم بپرسم كه سفارت ايتاليا مثل بعضي از سفارتخونه ها مثل ژاپن روي اين قضيه حساس هست يا به راحتي ويزا مي ده؟
    دوم اينكه من كه داشتم پست هاي بعضي از دوستان رو مي خوندم، ديدم كه بعضي مي گفتند اول بايد بري سفارت بگي مي خواي بري ، بعد اونا كمكت مي كنند. ولي من كه تو سايت دانشگاه مي خوندم ، گفته بودند بعد از اخذ پذيرش فقط واسه گرفتن ويزا بايد به سفارت بري.(مثل ساير جاها)
    ممنون مي شم اگه جواب بدين.
    As far as I know, those programs conducted in English require no reference to the embassy. But you should pass an Italian exam if you like to continue in Italian. In the latter case you should directly go to the embassy
    .
    Luck is the residue of hard work

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    بچه ها ددلاین های دانشگاه های ایتالیا متفاوت از جاهای دیگه توی اروپا هست؟
    من برای داموس میخوام اپلای کنم
    Sorry for the late reply. The main sources of information are websites of the universities. For a more comprehensive guide, please write here the programs for which you like to apply or thoroughly browse their websites. Just for your info, you may take a look at the website below
    http://www.study-in-italy.it/
    There is also a PDF file of the programs offered in English in the right column of the front page which has not yet been updated
    Luck is the residue of hard work

من هرچي اين تاپيك و ميخونم 100% نميگيرم چي شده!!!
    اصلآ ايتاليا چي ميخواد واسه فوق؟
    زبان؟ IELTS TOFEL ? اصلا نميخواد؟؟؟
    معدل؟
    مجاني هستش يا پولي؟
    بورس ميدن مثلا واسه من كه ليسانس برق - الكترونيكم؟

بورسیه ربطی به پذیرش نداره...اداره جدا برای خودش داره و یسری مدارک میخاد که شما باید تهیه کنی بهشون بدی..!
    در ضمن شما بورسیه هم بگیری..نگه داشتنش همچی آسون هم نیست چون باید سالی 80-90 واحد پاس کنی که برای سال بعد بورسیه بهت تعلق بگیره../.

عامل مهم برای تحصیل اونجا زبان قویه...چون خیلی ها حتی با 1-2 سال خوندن زبان ایتالیایی باز هم مشکل دارن، چون زبونی نیست که بطور روتین شما با هاش برخودر کرده باشی و اگه کانالهای ایتالیایی رو دقا کرده باشی خیلی تند صحبت میکنن و این کار رو برای یادگیری زبون مشکل میکنه.
    البته کار نشد نداره ، گاو نر میخاهد و مرد کهن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_us1984
    من هرچي اين تاپيك و ميخونم 100% نميگيرم چي شده!!!
    اصلآ ايتاليا چي ميخواد واسه فوق؟
    زبان؟ IELTS TOFEL ? اصلا نميخواد؟؟؟
    معدل؟
    مجاني هستش يا پولي؟
    بورس ميدن مثلا واسه من كه ليسانس برق - الكترونيكم؟
    بعضی از دانشگاههای ایتالیا دوره های مختلف تحصیلی رو بصورت انگلیسی ارائه می کنن که تو همین تاپیک میتونی لینکهاشون رو پیدا کنی . در مورد شرایط پذیرش مثل زبان ، بورس و هزینه ها هم بهترین منبع سایت دانشگاههاست .
    بعنوان مثال برای شرایط پذیرش دوره های مستر دانشگاه پلی تکنیک میلان لینک زیر رو ببین :
    http://www.polimi.it/english/academi...-340&apri=-318

Junior Member

سلام میتونید پروسه گرفتن پذیرش و هر چی که در این زمینه لازم هست رو برای ما بگی؟؟
    برای فوق ..مدیریت..دانشگاه انگلیسی زبان چه شرایطی داره؟؟
    دبیرستان ایتالیایی که میگن اگه زبان و اونجا بخونی ویزا میده؟؟

سلام خدمت همه ي دوستان
    من از دانشگاه Sapienza University of Rome در رشته ي مهندسي كامپيوتر پذيرش دارم. مي خواستم از شما دوستان بپرسم كه كسي اطلاعات موثقي در مورد سطح علمي اين دانشگاه و كلا اعتبار اين دانشگاه داره؟ اگه لطف كنين يك سري اطلاعات به من بدين مخصوصا دوستاني كه در زمينه ي ايتاليا تحقيق كرده اند، واقعا ممنون مي شم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)