صفحه 55 از 139 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmhr نمایش پست ها
    سلام،دوست من یه نگاه به نتایج پذیرش بنداز میبینی که شانست خوبه،من و دوستام امسال با حدودای همین معدل و بعضا بیشتر و کمتر پذیرش گرفتیم،پلی تکنیک میلان و پلی تکنیک تورین.موفق باشید.
    راستی برای دانشگاهی که پذیرش می گیریم باید کنکور بدهیم یا بدون کنکور؟
    بعد با رفتن به مدرسه ایتالیایی ها در تهران می توان از سفارت ویزا گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaapple نمایش پست ها
    راستی برای دانشگاهی که پذیرش می گیریم باید کنکور بدهیم یا بدون کنکور؟
    بعد با رفتن به مدرسه ایتالیایی ها در تهران می توان از سفارت ویزا گرفت؟
    جواب سوال دومتون: اگر دوره به زبان انگلیسی باشه نیازی نیست برید مدرسه ایتالیایی. داشتن ielts یا toefl و یا سایر مدارک زبان انگلیسی کفایت می کنه.

دوستان به نظر شما اگر دوره های کلاس ایتالیایی ( مدرسه ایتالیایی ) برم 2 ترم یا سه ترم ، به اندازه ی یاد می گیرم که به توانم یک دانشگاه با زبان ایتالیایی را انتخاب کنم ، یا کلا بی خیال بشم برم دنبال ILTES ( زبانم در حد متوسط ) ؟
    یک سوال دیگر داشتم به نظرشما پذیرش برای دانشگاه ها با زبان ایتالیایی راحته یا انگلیسی ؟

دوستان به نظر شما اگر دوره های کلاس ایتالیایی ( مدرسه ایتالیایی ) برم 2 ترم یا سه ترم ، به اندازه ی یاد می گیرم که به توانم یک دانشگاه با زبان ایتالیایی را انتخاب کنم ، یا کلا بی خیال بشم برم دنبال ILTES ( زبانم در حد متوسط ) ؟
    یک سوال دیگر داشتم به نظرشما پذیرش برای دانشگاه ها با زبان ایتالیایی راحته یا انگلیسی ؟
    اینجوری که من فهمیدم، شما حتما ترم سوم رو هم بگذرونید
    چون حتی با گذروندن 3ترم هم به طور یقین نمی تونید 100% مطالب رو بفهمید
    پس بهتره 3ترم رو بگذرونید

Junior Member

دوستان 1 سوال
    من ترم 2 رو گذراندم مدارکم رو هم تحویل مدرسه دادم
    1 سوال البته این رو از مدرسه هم پرسیدم ولی هر دفعه جواب های مختلفی شنیدم
    الان من رفتم ایتالیا اگه رشته که قبول شدم رو دوست نداشتم خواستم تغییر رشته بدم باید دوباره برگردم ایران لول دو رو امتحان بدم
    الان لول 3 رو میخونم
    اگه مدک لول 3 رو داشته باشم چی ؟ یا اونجا تو ایتلیا مدرک بگیرم باز اگه خواستم تغییر رشته بدم باید بیام لول 2 رو امتحان بدم ؟
    مدرسه 1 بار میگه حتی اگه مدرک زبان چه لول 3 . چه از ایتالیا بگیری باید امتحان دوباره بدی
    بعد 1 روز میگه ما نمیدونیم برای تغییر رشته از کنسولگری سوال کن
    ازاونور 1 بار تابستان پارسال یکی از بچه ها رفت رشته که میخواست رو قبول نشد و بلافاصیله برگشت دوباره لول 2 ترم پاییز اسمش رو نوشت و امتجان داد و دویاره قبول شد این میلان رفته بود
    از اونور بچه ها یی که انور هستن میگن میتونی ایتالیا بمونی منتها سال بعد که خواستی رشته عوض کنی دیگه شرایط برات مثل خود ایتالیایی ها هست و دیگه امتحان ورودی که میدی شرایط با اونا یکسان هست و از سهمیه خارجی ها نمیتونی استفاده کنی
    بالاخره کسی میدونه تکلیف چیه

سلام دوستان شاید این سوال که می پرسم خیلی ربط به این موضوع نداشته باشه ، ولی این جواب این سوال برام مهمه.

ضمانت مالی یا همون Bank Statement (مبلغی که باید توی حساب 20،000 یورو باشه) چی هست ، کسی می تونه برام کامل داستان این ضمانت مالی را توضیح بده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
    دوستان 1 سوال
    من ترم 2 رو گذراندم مدارکم رو هم تحویل مدرسه دادم
    1 سوال البته این رو از مدرسه هم پرسیدم ولی هر دفعه جواب های مختلفی شنیدم
    الان من رفتم ایتالیا اگه رشته که قبول شدم رو دوست نداشتم خواستم تغییر رشته بدم باید دوباره برگردم ایران لول دو رو امتحان بدم
    الان لول 3 رو میخونم
    اگه مدک لول 3 رو داشته باشم چی ؟ یا اونجا تو ایتلیا مدرک بگیرم باز اگه خواستم تغییر رشته بدم باید بیام لول 2 رو امتحان بدم ؟
    مدرسه 1 بار میگه حتی اگه مدرک زبان چه لول 3 . چه از ایتالیا بگیری باید امتحان دوباره بدی
    بعد 1 روز میگه ما نمیدونیم برای تغییر رشته از کنسولگری سوال کن
    ازاونور 1 بار تابستان پارسال یکی از بچه ها رفت رشته که میخواست رو قبول نشد و بلافاصیله برگشت دوباره لول 2 ترم پاییز اسمش رو نوشت و امتجان داد و دویاره قبول شد این میلان رفته بود
    از اونور بچه ها یی که انور هستن میگن میتونی ایتالیا بمونی منتها سال بعد که خواستی رشته عوض کنی دیگه شرایط برات مثل خود ایتالیایی ها هست و دیگه امتحان ورودی که میدی شرایط با اونا یکسان هست و از سهمیه خارجی ها نمیتونی استفاده کنی
    بالاخره کسی میدونه تکلیف چیه
    اقا شرایط تغییر رشته تو ایتالیا رو بگین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل پذیرش مقطع بالاتر

سلام، من مهندسی‌ برق از دانشگاه آزاد با معدل ۱۴ دارم، بنظرتون می‌تونم از دانشگاه میلان یا تورین پذیرش بگیرم؟
    ممنون از جواباتون

Junior Member shahab_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering - IAU

سلام دوستان شاید این سوال که می پرسم خیلی ربط به این موضوع نداشته باشه ، ولی این جواب این سوال برام مهمه.

ضمانت مالی یا همون Bank Statement (مبلغی که باید توی حساب 20،000 یورو باشه) چی هست ، کسی می تونه برام کامل داستان این ضمانت مالی را توضیح بده ؟
    به این تاپیک مراجعه کنید:
    Bank Statement

سلام دوستان
    یک سوال داشتم که آیا می شود همزمان با تحصیل در ایتالیا کار کرد ، در آمدی را که می شه کسب کرد حدودا چه مقدار ، یعنی می تونم خودم از پس تمام هزینه ها زندگی بر بیام ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)