صفحه 7 از 139 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایتالیا

دوست عزیزم Soltanihaji
    تا اونجا که من از دفتر فرهنگی خبر داشتم به من گفتن که حتما باید مدرک زبان مدرسه رو واسشون ببرم تا ویزا بدن بهم .
    الان هم تو مدرسه ایتالیا دارم درس میخونم !
    ممنون میشم اگه شرایطت رو بازتر کنی تا شاید من هم راه بهتری پیشه کنم.

Junior Member rabbi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -Bs.c- Computer Software -Kerman IHE

نقل قول نوشته اصلی توسط rkt
    دوست عزیزم Soltanihaji
    تا اونجا که من از دفتر فرهنگی خبر داشتم به من گفتن که حتما باید مدرک زبان مدرسه رو واسشون ببرم تا ویزا بدن بهم .
    الان هم تو مدرسه ایتالیا دارم درس میخونم !
    ممنون میشم اگه شرایطت رو بازتر کنی تا شاید من هم راه بهتری پیشه کنم.
    چاوو
    داداش من نمیدونم ای که میگی چه جوریه؟ من واسه مستر از polimi.it اپلای کردم و دو تا از دوستامم هستن ، و همچین کاری رو نکردن. در ضمن رشته من به انگلیش ارائه میشه، ماله شما چی؟؟؟
    اگه اطلاعاتی داری بگو چون من هنوز دنبال ویزا نرفتم. ممنون میشم کارای لازم واسه ویزا رو هم بگی.
    موفق باشی
    چاوو (تنها چیزی که به ایتالیایی میدونم همینه !! : )
    معیار واقعی بودن تصمیم آن است که دست به عمل بزنیم   >>>>>> انتونی رابینز

سلام به همه
    اولا بگم كه تا اونجا كه من مي دونم سفارت ايتاليا به همسر ويزا نمي ده، مگر اينكه همسرتون هم از يك دانشگاه در ايتاليا پذيرش داشته باشه.
    دوم خدمت rkt بگم كه من اول بي خيال سفارت بودم و مستقيم واسه دانشگاه sapienza اپلاي كردم توي يك رشته ي انگليسي زبان و بعد از اينكه admitted شدم، رفتم سفارت و الان هم دارم مدارك ويزا رو جور مي كنم. خيلي سادست اگر پذيرش داشته باشي در يك رشته ي انگليسي زبان از يك دانشگاه در ايتاليا.
    سوما خدمت دوست عزيز rabbi بگم كه اولا تبريك مي گم. ثانيا اگه تا حالا نرفتي سفارت، واسه اولين قدم يك سه شنبه برو سفارت پيش خانم مير مطلبي و نامه ي پذيرشت رو هم با خودت ببر. فقط سه شنبه ها جواب مي دند.
    موفق باشين.

نقل قول نوشته اصلی توسط rabbi
    چاوو
    داداش من نمیدونم ای که میگی چه جوریه؟ من واسه مستر از polimi.it اپلای کردم و دو تا از دوستامم هستن ، و همچین کاری رو نکردن. در ضمن رشته من به انگلیش ارائه میشه، ماله شما چی؟؟؟
    اگه اطلاعاتی داری بگو چون من هنوز دنبال ویزا نرفتم. ممنون میشم کارای لازم واسه ویزا رو هم بگی.
    موفق باشی
    چاوو (تنها چیزی که به ایتالیایی میدونم همینه !! : )
    ظاهرا مراجعه به سفارت برای ارائه مدارک ددلاین مشخصی داره . منم پیشنهاد می کنم در اولین فرصت به بخش کنسولی سفارت مراجعه کنید تا یه وقت به مشکل نخورید .
    برای ویزای دانشجویی باید به بخش کنسولی واقع در خ جردن خ مهیار پ 13 مراجعه کنید .
    سایت سفارت ایتالیا در تهران :
    www.ambteheran.esteri.it/
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من توی یکی از دوره های اراسموس قبول شدم-بورسیه کامل هم هست از طرف اتحادیه ارو\ا-بیمه هم داره خودش-خوابگاه و ...
    ترم اول باید برم ایتالیا ولی هنوز دانشجو هستم - دعوت نامه هم اومده - می خواستم ببینم گوتهی اشتغال به تحصیل باید ترجمه شده باشه برای سفارت؟
    چیا باید با خودم ببرم سفارت؟

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط soltanihaji
    سلام به همه
    اولا بگم كه تا اونجا كه من مي دونم سفارت ايتاليا به همسر ويزا نمي ده، مگر اينكه همسرتون هم از يك دانشگاه در ايتاليا پذيرش داشته باشه.
    دوم خدمت rkt بگم كه من اول بي خيال سفارت بودم و مستقيم واسه دانشگاه sapienza اپلاي كردم توي يك رشته ي انگليسي زبان و بعد از اينكه admitted شدم، رفتم سفارت و الان هم دارم مدارك ويزا رو جور مي كنم. خيلي سادست اگر پذيرش داشته باشي در يك رشته ي انگليسي زبان از يك دانشگاه در ايتاليا.
    سوما خدمت دوست عزيز rabbi بگم كه اولا تبريك مي گم. ثانيا اگه تا حالا نرفتي سفارت، واسه اولين قدم يك سه شنبه برو سفارت پيش خانم مير مطلبي و نامه ي پذيرشت رو هم با خودت ببر. فقط سه شنبه ها جواب مي دند.
    موفق باشين.
    سلام
    برای من از طرف دانشگاه پلی تکنیک میلان ایمیل آمده که به صورت تلفنی با من میخوان مصاحبه کنند !!
    چی می پرسند؟
    من در speaking ضعیف هستم ولی listening به نسبت خوبی دارم ؟
    به نظر شما چکار کنم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1
    سلام
    برای من از طرف دانشگاه پلی تکنیک میلان ایمیل آمده که به صورت تلفنی با من میخوان مصاحبه کنند !!
    چی می پرسند؟
    من در speaking ضعیف هستم ولی listening به نسبت خوبی دارم ؟
    به نظر شما چکار کنم
    به این تاپیک مراجعه کنید...
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1086.0

خیلی مصاحبه های تلفنی دانشگاه ها و اساتید مختلف در دنیا متفاوت نیست...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

با سلام
    یکی از دوستان خوبمون در فروم با نام کاربری "تبیان" زحمت کشیدن و یه دارالترجمه برای ترجمه مدارک به زبان ایتالیایی معرفی کردن که مشخصاتش رو اینجا میذارم :

دارالترجمه دانشور
    تهران - میدان فردوسی - نبش سپهبد قرنی - بازار فرش عباسی - طبقه 6 - واحد 7
    تلفن: 88316627 - 88301995
    مدیر: آقای نعنایی
    مترجم: آقای پرهام (مترجم رسمی ایتالیایی و ممتحن امتحانات ایتالیایی دادگستری)
    این دارالترجمه مرکز ترجمه رسمی ایتالیایی در ایران است که خیلی به کارشان واردند. ضمنا کاملا به کارهای سفارت ایتالیا در تهران هم اشنا هستند.

البته دارالترجمه های دیگه ای هم هستن که مشخصاتشون رو می تونید از بخش کنسولی سفارت بگیرید .

Junior Member

سلام دوستان
    من با يك استاد از دانشگاه Rome, Tor vergata صحبت كردم و اون هم من رو به عنوان دانشجوي سال 2010 قبول كرده، استاد فوق العاده ايه با كلي مقاله توي Nature و ‍‍مجله هاي مشابه و من واقعا دلم مي خواد باهاش كار كنم. دانشگاه scholarship هم ميده البته من نمي دونم چقدره. نكته اينجاست كه توي Web surfing‌ توي بعضي از اين فروم ها به چيزهاي عجيب و غريبي بر خوردم كه كلي اعصابم رو خرد كرده. مي گفتن كه حداكثر بورسي كه دانشگاههاي ايتاليا مي دن 4000 يورو در ساله!!!!!! و خيلي ها هم مي گفتن اصلا ايتاليا به درد نمي خوره و خيلي دانشگاههاي بي كلاسي داره بهتره برين جاي ديگه، كسي در اين مورد اطلاعاتي داره؟ مرسي.

سلام
    مي خواستم خواهش كنم يكي از دوستان لطف كنه بگه كه دقيقا چه مداركي رو ما بايد با خودمون به ايتاليا ببريم واسه بورسيه. چون شنيدم كه واسه بورس بايد مداركي رو برد به اداره بورسيه كه مستقل از دانشگاه هست. اون مدارك دقيقا چي هستند؟

ممنون بابت خوندن سؤالم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)