صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: نحوه دسترسی به محل های آزمون IELTS

Junior Member

Thumbs up نحوه دسترسی به محل های آزمون IELTS

سلام دوستان، مثل اینکه محل آزمون کتبی ایرسافام برای 6 دسامبر تغییر کرده و توی باشگاه انقلاب برگزار میشه. تو آدرس نوشته خیابان سئول، درب شمالی باشگاه انقلاب. کسی میدونه با مترو و تاکسی چجوری میشه رفت اونجا؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    من 6 دسامبر امتحان دارم ولی هنوز ایملی نزدن ..باید چه کار کنم؟موسسه هم جواب نمیده هر چی زنگ میزنم...کسی میدونه محلش کجاست؟باید چه کار کنیم؟؟؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 6 دسامبر امتحان دارم ولی هنوز ایملی نزدن ..باید چه کار کنم؟موسسه هم جواب نمیده هر چی زنگ میزنم...کسی میدونه محلش کجاست؟باید چه کار کنیم؟؟؟
    درود
    من امروز صبح همراه دوستم برای آزمون اسپیکینگش رفتم ، که امتحانش 6 دسامبر هست.
    محل آزمون گفتن مجموعه انقلاب هست (سئول)
    . . . . . . Never give up

Member minamaya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

نقل قول نوشته اصلی توسط barg94 نمایش پست ها
    سلام دوستان، مثل اینکه محل آزمون کتبی ایرسافام برای 6 دسامبر تغییر کرده و توی باشگاه انقلاب برگزار میشه. تو آدرس نوشته خیابان سئول، درب شمالی باشگاه انقلاب. کسی میدونه با مترو و تاکسی چجوری میشه رفت اونجا؟
    سلام
    شما با خط 4 بی آر تی تشریف ببرید و بعد از ایستگاه پل مدیریت یعنی آتی ساز پیاده بشید. یه 700 متری با درب شمالیش فاصله داره پیاده. در ضمن بی آر تی هم معطلی داره یعنی حواستون به زمان باشه که حداقل 8:30 برسید به مجموعه ورزشی انقلاب.
    موفق باشید
    ".Where there is a will, there is a way"

نقل قول نوشته اصلی توسط minamaya نمایش پست ها
    سلام
    شما با خط 4 بی آر تی تشریف ببرید و بعد از ایستگاه پل مدیریت یعنی آتی ساز پیاده بشید. یه 700 متری با درب شمالیش فاصله داره پیاده. در ضمن بی آر تی هم معطلی داره یعنی حواستون به زمان باشه که حداقل 8:30 برسید به مجموعه ورزشی انقلاب.
    موفق باشید
    سه تا سؤال در ارتباط با اینکه چه جوری خودمونو برسونیم به ورزشگاه (با توجه به ترافیک شنبه تهران)

1) من تو google map نگاه کردم، انگاری یه ایستگاه دیگه به نام تابناک هست که از سمت میدان قدس میخوره به درب شمالی ورزشگاه. به نظرم این ایستگاه نزدیک تره. نظر دوستان چیه ؟

2) در ضمن همین میدان قدس ایستگاه تاکسی هم داره طبق این لینک : http://taxi.tehran.ir/Default.aspx?tabid=248 منتها همش در ستون مبدأ هست. به نظرتون امکانش هست با تاکسی خودمونو برسونیم؟

3) هزینه این تاکسی بیسیم ها چه جوریه؟ TBT منظورمه شماره تلفن 1828. اینم یه گزینه است دیگه بالاخره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khabalu نمایش پست ها
    سه تا سؤال در ارتباط با اینکه چه جوری خودمونو برسونیم به ورزشگاه (با توجه به ترافیک شنبه تهران)

1) من تو google map نگاه کردم، انگاری یه ایستگاه دیگه به نام تابناک هست که از سمت میدان قدس میخوره به درب شمالی ورزشگاه. به نظرم این ایستگاه نزدیک تره. نظر دوستان چیه ؟

2) در ضمن همین میدان قدس ایستگاه تاکسی هم داره طبق این لینک : http://taxi.tehran.ir/Default.aspx?tabid=248 منتها همش در ستون مبدأ هست. به نظرتون امکانش هست با تاکسی خودمونو برسونیم؟

3) هزینه این تاکسی بیسیم ها چه جوریه؟ TBT منظورمه شماره تلفن 1828. اینم یه گزینه است دیگه بالاخره
    سلام
    اگه بخواید از میدان قدس (یا یک کم بالاتر میدان تجریش) برید مجموعه ورزشی انقلاب انتخابهای زیر رو دارید(چون گفتید از میدان قدس من هم همونو مبداتون در نظر گرفتم)
    1- با بی آر تی
    باید از پایانه تجریش سوار اتوبوس های بی آرتی خط 7 بشید (همون پایانه تجریش - میدان راه آهن) بعد ایستگاه نیایش پیاده بشید. بعد حدود 1000 متر پیاده برید تا به مجموعه ورزشی انقلاب برسید.
    2 - با تاکسی هم از میدان تجریش سوار تاکسی های خط میدان تجریش-میدان ونک بشید وقتی رسیدید میدان ونک تاکسی خط میدان ونک-پل مدیریت رو سوار بشید و توی نیایش شرق به غرب پیاده بشید.
    اما بهتره ترافیک شنبه تهران رو هم در نظر داشته باشید. در کل اگر آژانس بگیرید راحت تر هستید.
    امیدوارم نمره ای رو که مد نظرتون هست کسب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط minamaya نمایش پست ها
    سلام
    اگه بخواید از میدان قدس (یا یک کم بالاتر میدان تجریش) برید مجموعه ورزشی انقلاب انتخابهای زیر رو دارید(چون گفتید از میدان قدس من هم همونو مبداتون در نظر گرفتم)
    1- با بی آر تی
    باید از پایانه تجریش سوار اتوبوس های بی آرتی خط 7 بشید (همون پایانه تجریش - میدان راه آهن) بعد ایستگاه نیایش پیاده بشید. بعد حدود 1000 متر پیاده برید تا به مجموعه ورزشی انقلاب برسید.
    2 - با تاکسی هم از میدان تجریش سوار تاکسی های خط میدان تجریش-میدان ونک بشید وقتی رسیدید میدان ونک تاکسی خط میدان ونک-پل مدیریت رو سوار بشید و توی نیایش شرق به غرب پیاده بشید.
    اما بهتره ترافیک شنبه تهران رو هم در نظر داشته باشید. در کل اگر آژانس بگیرید راحت تر هستید.
    امیدوارم نمره ای رو که مد نظرتون هست کسب کنید.

خیلی ممنون از راهنمایی و آرزوی خوبتون. راستش من در اصل از فلکه دوم صادقیه میرم. فقط چون رو نقشه ایستگاه brt تابناک نزدیک تر بود اینو گفتم. حالا با آژانس به نظرتون کرایه اش چقدر باشه برای صادقیه تا ورزشگاه ؟

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

بچه ها ساعات کار BRT چه جوریاست ؟
    چه ساعتی از ترمینال جنوب سوارشیم بهتره ؟ و نزدیکتر ؟
    خط 4 brt از ترمینال جنوبه مبداش ؟
    سپاس
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khabalu نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی و آرزوی خوبتون. راستش من در اصل از فلکه دوم صادقیه میرم. فقط چون رو نقشه ایستگاه brt تابناک نزدیک تر بود اینو گفتم. حالا با آژانس به نظرتون کرایه اش چقدر باشه برای صادقیه تا ورزشگاه ؟
    سلام
    حدودای 15 تومن در نظر بگیرید. اگه 7:30 راه بیفتید دیگه 8:15 باید مجموعه ورزشی انقلاب باشید. با معطلی نیم ساعتی ایرسافام 8:45 پشت میزتون نشستید. ولی زود داخل سالن نرید. چون به محض ورود به سالن امتحان دیگه اجازه خروج ندارید. مگر 5 دقیقه اول reading و 5 دقیقه اول writing که از وقت خودتون میره. امتحان حدود 3 ساعت با زمان چک کردن های هدفون ها طول میکشه . 3 ساعت داخل سالن بودن رو در نظر بگیرید.
    موفق باشید

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    http://ielts.irsafam.com/index.php?c...e&actn=contact
    ملاحظه بفرمایید.

نشانی محل برگزاری آزمون کتبی ۶ دسامبر :خیابان سئول، خیابان نمایشگاه، درب شمالی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، سالن یادگار

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)