صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: نحوه دسترسی به محل های آزمون IELTS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دسترسی به محل های آزمون IELTS

با با جان من اصلاً نمی فهمم چرا ایرسافام امتحان می دین : یه دفعه تو هتل استقلال امتحان برگزار می کنه ، یه دفعه باشگاه انقلاب ، یه دفعه وسط سال بسکتبال سرد!!!

اگر هدفون راحت ترید چرا عصر دین و دانش نمی رین؟

لیست کامل مراکز آزمون آیلتس

البته این مراکزی که شما معرفی کردید ناقصه. بهتره به سایت سنجش برید و آخرین مراکز مورد تایید اون سازمان رو ببینید.

البته این مراکزی که شما معرفی کردید ناقصه. بهتره به سایت سنجش برید و آخرین مراکز مورد تایید اون سازمان رو ببینید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad6 نمایش پست ها
    با با جان من اصلاً نمی فهمم چرا ایرسافام امتحان می دین : یه دفعه تو هتل استقلال امتحان برگزار می کنه ، یه دفعه باشگاه انقلاب ، یه دفعه وسط سال بسکتبال سرد!!!

اگر هدفون راحت ترید چرا عصر دین و دانش نمی رین؟

لیست کامل مراکز آزمون آیلتس

Junior Member hoseinjj آواتار ها

تجربه من از آزمون کتبی ایرسافام
    برای رسیدن به هتل استقلال از تاکسی های تجریش استفاده کردم که دقیقا از جلوی درب هتل اتوبان چمران رد میشن.
    چون من خیلی زود رسیدم منو راهنمایی کردن که تو لابی هتل منتظر بمونم تا ساعت 7:30 تا متصدیان برگزاری آزمون در محل هتل حاضر بشن(با توجه به برخورد کارکنان هتل تو این مرحله متوجه شدم که هتل گزینه خوبی برای برگزاری آزمون بود!) . برای استفاده از سرویس بهداشتی هتل باید پله های وسط لابی رو پایین میرفتین تا به اونجا برسید.
    ساعت 7:30 هم کلیه شرکت کننده ها تو یک صف منتظر بودند تا شماره صندلی بگیرند و تو سالن بر گزاری امتحان مستقر بشند. وسایل غیر ضروریتونو میتونید قبل از گرفتن شماره صندلی تحویل بدید(پس نگران بردن وسایل اضافه نباشید !) یادتون باشه حتما پاسپورت وکارت ملی تونو همراه خودتون برای گرفتن شماره صندلی داشته باشید وگرنه مجبور میشید دوباره به ته صف برین.
    بعد از وارد شدن به سالن امتحان برای پیدا کردن صندلیتون از شماره و حروف لاتینی که رو دیوار نصب شده کمک بگیرین.(کسانیکه اولین بارشونه، یمقدار دچار سردرگمی میشن)
    میز و صندلی های انتخاب شده بسیار عالی بودند.
    نکته منفی برگزاری دیر شروع شدن امتحان بود که اونم مربوط به بچه هایی میشد که دیر اومده بودن.(تقریبا با یک ساعت تاخیر شروع شد!)
    Only God can judge me

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)