صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: نحوه دسترسی به محل های آزمون IELTS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

ذوستان من از میرداماد دارم میرم باشگاه انقلاب. چون گفته درب شمالی به نظرتون بهتره که برم پارک وی از اونجا با تاکسی ای چیزی برم؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان من برای آزمون آیلتس موسسه ایرسافام ثبت نام کردم برای 10 JANUARY محل آزمون اسپیکینگ و کتبی معمولا کجاست و چجوری اعلام می کنند؟ ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط minamaya نمایش پست ها
    سلام
    اگه بخواید از میدان قدس (یا یک کم بالاتر میدان تجریش) برید مجموعه ورزشی انقلاب انتخابهای زیر رو دارید(چون گفتید از میدان قدس من هم همونو مبداتون در نظر گرفتم)
    1- با بی آر تی
    باید از پایانه تجریش سوار اتوبوس های بی آرتی خط 7 بشید (همون پایانه تجریش - میدان راه آهن) بعد ایستگاه نیایش پیاده بشید. بعد حدود 1000 متر پیاده برید تا به مجموعه ورزشی انقلاب برسید.
    2 - با تاکسی هم از میدان تجریش سوار تاکسی های خط میدان تجریش-میدان ونک بشید وقتی رسیدید میدان ونک تاکسی خط میدان ونک-پل مدیریت رو سوار بشید و توی نیایش شرق به غرب پیاده بشید.
    اما بهتره ترافیک شنبه تهران رو هم در نظر داشته باشید. در کل اگر آژانس بگیرید راحت تر هستید.
    امیدوارم نمره ای رو که مد نظرتون هست کسب کنید.
    ....
    دوست عزیز راهی نیست که بعد از بعد ایستگاه نیایش که پیاده بشیم بعد حدود 1000 متر پیاده روی نداشته باشه تا به مجموعه ورزشی انقلاب برسیم؟؟؟ یعنی یا حتی از (بعد از ایستگاه پل مدیریت یعنی آتی ساز پیاده بشید. یه 700 متری با درب شمالیش فاصله داره پیاده ) یعنی این دو مسیر هیچکدوم تاکسی خور نیستند؟ حتما باید پیاده رفت؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

Thumbs up نحوه دسترسی به محل های آزمون IELTS

سلام دوستان عزیز

با توجه به اینکه کاربران زیادی سوالاتی مبنی بر مسیرهای مناسب برای رسیدن به محل برگزاری آزمون های آیلتس مطرح نمودند این تاپیک را به این موضوع اختصاص دادیم.

خواهشمند است از پرسیدن سوالات مربوط به آدرس و مسیریابی محل آزمون های آیلتس در انجمن های دیگر خودداری فرمایید.

با احترام

تیم مدیریت آیلتس
    موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

درود

کروکی محل آزمون آیلتس ایرسافام . روز 20 - Dec
    . . . . . . Never give up

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام دوستان‌. کسایی که قبلا تو محل هتل استقلال امتحان دادن ممنون میشم بگن که آیا اونجا پارکینگ یا جای پارک هم برای بردن ماشین شخصی پیدا میشه یا نه؟

Junior Member

دوستان بهترین مسیر با استفاده از مترو و BRT همان خط از چهار راه ولی عصر به سمت پارک وی هست؟ از پارک وی تا محل آزمون خیلی راهه؟ اگر طول میکشه با آژانسی چیز بریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

من با ماشین خودم رفتم. لذا فقط مسیرای زیرو میشناسم

1- میتونید توی خیابون ولیعصر با brt برید سر نیایش و ازونجا دربست بگیرید برای باشگاه انقلاب
    2- یا توی چمران برید نمایشگاه و از داخل نمایشگاه رد شید برید در جنوبیش که میشه درست مقابل در شمالی باشگاه! حدود 5 دقیقه پیاده روی سریع

از پارک وی تا محل آزمون(از توی چمران-مسیر 2) راهی نیست شاید یک ربع اما از توی ولیعصر(مسیر 1) فکرکنم تعداد ایستگاها بیشتره
    متاسفانه چون خیلیا دیر میان(من خودم 8 اونجا بودم) ولی امتحان 9:45 شروع شد! خیلی نگران نباشید. برای 8 برنامه ریزی کنید

اگر اشتباه گفتم دوستان اصلاح کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava2327 نمایش پست ها
    من با ماشین خودم رفتم. لذا فقط مسیرای زیرو میشناسم

1- میتونید توی خیابون ولیعصر با brt برید سر نیایش و ازونجا دربست بگیرید برای باشگاه انقلاب
    2- یا توی چمران برید نمایشگاه و از داخل نمایشگاه رد شید برید در جنوبیش که میشه درست مقابل در شمالی باشگاه! حدود 5 دقیقه پیاده روی سریع

از پارک وی تا محل آزمون(از توی چمران-مسیر 2) راهی نیست شاید یک ربع اما از توی ولیعصر(مسیر 1) فکرکنم تعداد ایستگاها بیشتره
    متاسفانه چون خیلیا دیر میان(من خودم 8 اونجا بودم) ولی امتحان 9:45 شروع شد! خیلی نگران نباشید. برای 8 برنامه ریزی کنید

اگر اشتباه گفتم دوستان اصلاح کنند
    این مسیری که اشاره کردین مربوط به ورزشگاه انقلاب هست. الان دوباره همان هتل استقلال محل آزمون قرار گرفته. اینطور که من میبینم باید با BRT ایستگاه امانیه و یا پارک وی پیاده شد و بعد یک خورده پیاده رفت.

پیش فرض پاسخ : نحوه دسترسی به محل های آزمون IELTS

هتل استقلال : با مترو بیاید میدون تجریش . از اونجا با خط معمولی بیاین چهارا پارک وی و یه ذره پیاده روی کنید میرسید به هتل استقلال.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)