صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 114

موضوع: مسائل مرتبط به آزمون‌های آزمایشی TOEFL iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط به آزمون‌های آزمایشی TOEFL iBT

با سلام

اینطور که پیداست کلا آزمون آزمایشی تافل دیگه برگزار نمیشه. پس از تماس با چند موسسه از جمله امیر بهادر، ظاهرا ETS خودش این ممنوعیت رو برای سنترها اعمال کرده. خب دوستان با این وضعیت به نظرتون علاوه بر زدن TPO برای داشتن آمادگی بهتر بویژه در مورد Speaking و Writing چه باید کرد؟ شاید بشه به آزمون تعیین سطح فکر کرد! ولی از طرفی این آزمون ساده تر و شاید غیر استانداردتر از آزمون شبیه سازی شده باشه.
    برای من خیلی مهمه که بخش های Speaking و Writing توسط یک مصحح حرفه ای تصحیح بشه تا اعتماد به نفس بیشتری در هنگام آزمون در این دو بخش داشته باشم. منتظر راهنمایی دوستان هستم. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Safe66 نمایش پست ها
    با سلام

اینطور که پیداست کلا آزمون آزمایشی تافل دیگه برگزار نمیشه. پس از تماس با چند موسسه از جمله امیر بهادر، ظاهرا ETS خودش این ممنوعیت رو برای سنترها اعمال کرده. خب دوستان با این وضعیت به نظرتون علاوه بر زدن TPO برای داشتن آمادگی بهتر بویژه در مورد Speaking و Writing چه باید کرد؟ شاید بشه به آزمون تعیین سطح فکر کرد! ولی از طرفی این آزمون ساده تر و شاید غیر استانداردتر از آزمون شبیه سازی شده باشه.
    برای من خیلی مهمه که بخش های Speaking و Writing توسط یک مصحح حرفه ای تصحیح بشه تا اعتماد به نفس بیشتری در هنگام آزمون در این دو بخش داشته باشم. منتظر راهنمایی دوستان هستم. با تشکر
    بله به نظر سنتر ها آزمون آزمایشی دیگه نمی گیرن. آون هایی هم که میگیرن TPO هستش. من آزمون آزمایشی موسسه تافل3 شرکت کردم که به نظرم کاملا استاندارد بود و از TPO ها نبود.

Junior Member

با سلام
    موسسه تافل 3 کجاست؟ آدرس وب سایت یا شماره تماس اون رو میشه بفرمایید؟
    باتشکر

دوستان پس واقعا دیگه ازمایشی برگزار نمیشه جایی؟ من میخوام دو ماه دیگه تافل بدم و میخواستم قبلش حتما ازمایشی شرکت کنم جایی. کسی پیشنهادی نداره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    دوستان پس واقعا دیگه ازمایشی برگزار نمیشه جایی؟ من میخوام دو ماه دیگه تافل بدم و میخواستم قبلش حتما ازمایشی شرکت کنم جایی. کسی پیشنهادی نداره؟
    سلام
    برگزار میشه. پست 93 و 92 ملاحظه کنید. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام دوستان.
    میدونین تافل ازمایشی مناسب تو تبریز کجا برگزار میکنه؟ موسسه ای که tpo ها رو نده!!

سلام دوستان.
    من ووچر آزمون آزمایشی تافل 3 رو دارم هر کی خواست بگه زیر قیمت خود سایتش بهش میدم.
    aliebrahimi64@gmail.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_Abdollahi نمایش پست ها
    بله به نظر سنتر ها آزمون آزمایشی دیگه نمی گیرن. آون هایی هم که میگیرن TPO هستش. من آزمون آزمایشی موسسه تافل3 شرکت کردم که به نظرم کاملا استاندارد بود و از TPO ها نبود.
    سلام
    من اینطور که متوجه شدم فقط علامه سخن و همین تافل 3 آزمون آزمایشی دارن. کدومشون بهتره؟ علامه چون خود آزمون اصلی هم برگزار می کنه بهتر نیس؟
    از اینکه زبان نگار آزمون آزمایشی های خود ETS رو برگزار میکنه اطلاعی دارین؟ مبلغش خیلی زیاده 600 هزار تومنه! اگر مال خود ETS هست پس باید بشه تو خود سایت ETS ثبت نام کرد که من هرچی گشتم پیدا نکردم!

Junior Member

بر اساس تغییرات جدید آزمون، آزمایشی های تافل 3 برگزار میشه؟ من شنیدم اونام tpo هست درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpk نمایش پست ها
    سلام
    من اینطور که متوجه شدم فقط علامه سخن و همین تافل 3 آزمون آزمایشی دارن. کدومشون بهتره؟ علامه چون خود آزمون اصلی هم برگزار می کنه بهتر نیس؟
    از اینکه زبان نگار آزمون آزمایشی های خود ETS رو برگزار میکنه اطلاعی دارین؟ مبلغش خیلی زیاده 600 هزار تومنه! اگر مال خود ETS هست پس باید بشه تو خود سایت ETS ثبت نام کرد که من هرچی گشتم پیدا نکردم!

Junior Member

سلام.
    در ارتباط با آزمون آزمایشی، گفته میشه موسسه زبان نگار تنها مرکزی هست که آزمون های خود موسسه ETS رو برگزار میکنه، با قیمت 50 دلار (600 هزار تومن)
    میخواستم بدونم آیا شرکت تو آزمون های آزمایشی موسسات دیگه، مثل علامه سخن که هزینه شون به مراتب پایین تر هست، میتونه مفید باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)