صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 114

موضوع: مسائل مرتبط به آزمون‌های آزمایشی TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط به آزمون‌های آزمایشی TOEFL iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    آزموني كه در اين آموزشگاه برگزار ميشه همون tpo هاست و در ضمن اين آموزشگاه تست نستر هم نيست كه ارزششو داشته باشه كه براي ديدن امكاناتش يه مبلغي براي يه آزمون tpo بپردازيد سنتر زنجان هم از آزمونهاي tpo براي آزمايشي استفاده ميكنه ولي حد اقل يه تست سنتر هست و اگه كسي امتحانش اونجا باشه حداقل ميتونه يه بار به بهانه ديدن امكاناتش و كم كردن استرشش يه امتحان اونجا بده.
    سپاس
    بله همونطور که اشره کردین سنتر نیست، در واقع هدف من این هست که می خوام اسپیکینگ و رایتینگم اصلاح بشه تا ببینم نمره ام چند میشه، سفر به زنجان میتونه هم هزینه بر بشه.

مجددا تشکر میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadli_m7 نمایش پست ها
    پانزده اردیبهشت من اینجا آزمون آزمایشی دادم. پنج نفر تو یه کلاس بودیم که میزها با پارتیشن از هم جدا شده بود. ساکت و آروم بود. هدف من تجربه آزمون دادن تو محیطی خارج از خونه بود که بتونم وقتی همه اسپیکینگ رو جواب میدن، تمرکز داشته باشم. یکی از ریدینگها رو قبلا تو نرم افزار ماک تستز دیده بودم. نمره من نود و هفت شد. ریدینگ 26، لیسینیگ 28، اسپیکینگ 20 و رایتینگ 23. اسپیکینگم خوب بود، شاید چون آروم صحبت می کنم این نمره رو داده.
    من از یکی از دوستان شنیدم که مسئولینش به نحوی سرک میکشن که هم تمرکز به هم می خوره و هم در بخش اسپیکینگ اون اعتماد به نفس آدم به هم میریزه، این مشکل را شما هم تجربه کردید؟

و اینکه منظورتون از نرم افزار ماک تستز همون TPO هست و یا نرم افزار دیگه ای هست؟

تشکر فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    آزموني كه در اين آموزشگاه برگزار ميشه همون tpo هاست و در ضمن اين آموزشگاه تست نستر هم نيست كه ارزششو داشته باشه كه براي ديدن امكاناتش يه مبلغي براي يه آزمون tpo بپردازيد سنتر زنجان هم از آزمونهاي tpo براي آزمايشي استفاده ميكنه ولي حد اقل يه تست سنتر هست و اگه كسي امتحانش اونجا باشه حداقل ميتونه يه بار به بهانه ديدن امكاناتش و كم كردن استرشش يه امتحان اونجا بده.
    من هم چیت سازان امتحان دادم و شرایطش خوب بود. اما اینکه آزمون ها TPO هستند رو نمیدونم. چون این مرکز فقط برگزار کننده هست و پروفایلی که ما تشکیل میدیم مربوط به یه موسسه دیگه به نام مهر رایان هستش که در شهرهای تبریز، تهران، زنجان و کرمان آزمو ن آزمایشی برگزار میکنه. چون اگه TPO باشه باید آزمون همه شهرها همون TPO باشه نه فقط مال تبریز.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jafari200 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    این نمرات رو دیده بودم
    سوال اصلیم اینه که این اختلاف طبیعی هست؟
    کدوم قابل اتکاتر هست؟امیربهادر یا tpo

هزینه ازمون امیر بهادر الان چند هست و چقدر قبل باید ثبت نام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_pro نمایش پست ها
    هزینه ازمون امیر بهادر الان چند هست و چقدر قبل باید ثبت نام کرد؟
    در حال حاضر 96 هزار تومان هست. اطلاعات بيشتر در مورد آزمونهاي آزمايشي رو ميتونيد از سايتشون دريافت كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    من از یکی از دوستان شنیدم که مسئولینش به نحوی سرک میکشن که هم تمرکز به هم می خوره و هم در بخش اسپیکینگ اون اعتماد به نفس آدم به هم میریزه، این مشکل را شما هم تجربه کردید؟

و اینکه منظورتون از نرم افزار ماک تستز همون TPO هست و یا نرم افزار دیگه ای هست؟

تشکر فراوان
    نه مسئولینش سرک نمی کشیدن. ساکت و آروم بود.
    نرم افزار TOEFL iBT 24 Mock Tests رو از irlanguage گرفتم که گویا همون تی پی او ها هست.
    همونطور که گفتن، چیت سازان ووچری که می ده رو تو سایت مهررایان ثبت نام می کنیم. چیت سازان فقط واسطه.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی ووچر امیر بهادر برای 27 مرداد یا 1 شهریور داره تمایل به فروش داشته باشد؟

Junior Member

سلام دوستان من امروز ازمون ازماشی امیر بهادر دادم در کمال ناباوری ریدینگ شدم 22 من تی پی او همیشه ماکزیمم 8 تا غلط میزنم..
    الان میخوام ببینم این نمره ای که میدن مثل نرم افزار تی پی او کمتر از حد واقعی هست یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafooor نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز ازمون ازماشی امیر بهادر دادم در کمال ناباوری ریدینگ شدم 22 من تی پی او همیشه ماکزیمم 8 تا غلط میزنم..
    الان میخوام ببینم این نمره ای که میدن مثل نرم افزار تی پی او کمتر از حد واقعی هست یا نه
    سلام من 4 روز قبل از امتحان اصلیم اونجا آزمایشی دادم. ریدینگ 21 شدم و سر امتحان 20 شدم. بقیه پارت ها هم خیلی نزدیک بود. در حد یک تا 2 نمره اختلاف. نمره ی نهایی م هم 4 نمره بهتر از نمره ی آزمایشیم شد. (البتهدر امتحان اصلی تو اسپیکینگ و رایتینگ بهتر شدم )
    منم در تی پی او ها همیشه بین 8 تا 3 تا غلط داشتم ولی استرس کارایی مو پایین آورده بود.
    سعی کنید مسلط باشید و اعتماد به نفس خودتون رو بالا ببرید.
    موفق باشید

سلام
    به سوالاتی که در آزمون آزمایشی دادیم چطور می تونیم دسترسی داشته باشیم برای مثال در آزمون آزمایشی امیربهادر سوال های لغت یا لکچرهایی که ر اسپیکینگ امتحان دادیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafooor نمایش پست ها
    با سلام،

دقیقا جندین بار امیربهادر آزمون آزمایشی دادم 2 سال پیش همون TPO بودش بدون شک. جدیدن هم آزمون دادم TPO نبود و آزمون اصلی سال های قبل خود تافل رو خریدن. نمره همونه در واقع شما داری یک آزمون واقعی با شرایط واقعی میدی همین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)