صفحه 3 از 79 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 790

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا ازعشق آباد 2014- 2011

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick up ویزا از عشق آباد

من با يه روش عجيب (كه اصلا به كسي توصيه نميكنم ولي اگه موفقيت آميز بود حتما اينجا ميگم) پاسپورتم رو فرستادم واسه پيك آپ. يه نكته اي رو فقط ميخواستم اينجا بگم براي كسايي كه موقع مصاحبه ميخوان كار پيك آپ بقيه رو انجام بدن.
    صبح سه شنبه پاسم رسيد سفارت كه گفتن فرداش ساعت 5 بيا بگير. فرداش (چهار شنبه) آماده نشد (شلوغ بودن سرشون) گفتن فردا صبح (پنج شنبه) بيا. پنج شنبه صبح گفتن ساعت 5 بعدازظهر بيا!!!
    بنابراين كسايكه ساعت 9 صبح مصاحبشون هست و برنامه ريزي كردن كه حداكثر يه روز بيشتر بمونن واسه پيك آپ، يا قبلش با سفارت هماهنگ كنن و بگن كه بيشتر از يه روز نميتونن بمونن (كه شايد سريعتر تحويل بدن) يا اينكه به اندازه كافي پول همراشون باشه چون ممكنه 3-4 روزي علافشون بشن!
    براي اجتناب از پست هاي اضافه، در صورت مفيد بودن مطلب لطفا از +\_ براي تشكر استفاده كنيد. البته در صورت غير مفيد بودن هم اين دكمه به كارتون مياد

Junior Member

اقای خادم زاده با عرض سلام.
    من در همین مورد دوبار پیام خصوصی به شما فرستادم. اگر اطلاعات رو بدست آوردید، منتظر پاسختون هستم.
    ممنون از همکاریتون

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    من سوال کردم و شماره تلفن رو گرفتم اما بنا به قوانین فروم تلفن رو اینجا اعلام نمی کنم. اگر از دوستان کسی لازم داشت به من پیام خصوصی بده تا براش ارسال کنم. ظاهرا یکی از بچه ها ۳۵ دلار داده اما بعضی ها هم ۵۰ دلار و یک هفته ای هم پاسپورت رو برگردونده. حالا شما سعی کنید چونه بزنید و همون ۳۵ دلاریش کنید

با آرزوی موفقیت
    شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tbooti نمایش پست ها
    من با يه روش عجيب (كه اصلا به كسي توصيه نميكنم ولي اگه موفقيت آميز بود حتما اينجا ميگم) پاسپورتم رو فرستادم واسه پيك آپ. يه نكته اي رو فقط ميخواستم اينجا بگم براي كسايي كه موقع مصاحبه ميخوان كار پيك آپ بقيه رو انجام بدن.
    صبح سه شنبه پاسم رسيد سفارت كه گفتن فرداش ساعت 5 بيا بگير. فرداش (چهار شنبه) آماده نشد (شلوغ بودن سرشون) گفتن فردا صبح (پنج شنبه) بيا. پنج شنبه صبح گفتن ساعت 5 بعدازظهر بيا!!!
    بنابراين كسايكه ساعت 9 صبح مصاحبشون هست و برنامه ريزي كردن كه حداكثر يه روز بيشتر بمونن واسه پيك آپ، يا قبلش با سفارت هماهنگ كنن و بگن كه بيشتر از يه روز نميتونن بمونن (كه شايد سريعتر تحويل بدن) يا اينكه به اندازه كافي پول همراشون باشه چون ممكنه 3-4 روزي علافشون بشن!
    من همين الان پاسپورتم رسيد دستم. چون قول داده بودم اومدم بگم چطور پيك آپ كردم.
    راستش من از طريق اين شركتا كه تراتزيت كالا به كشورهاي شمال شرق ايران ميكنن پاسم رو فرستادم. تنها مزيتش سريع بودنش بود. چون اينا هر روز دارن تريلي ميفرستن اون طرف. ولي نه ارزون گرفت (چون اصلا كارشون اين نيست.) و نه اينكه امنيتي داره (چون از طريق راننده تريلي ها ميفرستن و برميگردونن). اونجا هم ميدنش به نماينده ي اون شركت، اون كارا رو ميكنه و بعدش تحويلش ميده به يه ماشين ديگه كه داره برميگرده.
    كلا اين روش رو به كسي توصيه نميكنم. خودم كه داشتم از استرس ميمردم.
    ضمنا يارو چون خيلي آشناي اساسي بود مسئوليتشو قبول كرد.
    براي اجتناب از پست هاي اضافه، در صورت مفيد بودن مطلب لطفا از +\_ براي تشكر استفاده كنيد. البته در صورت غير مفيد بودن هم اين دكمه به كارتون مياد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

اتفاقا به نظر من این کار اصلا استرس نداره و من هم میخوام همین کارو انجام بدم به دلایل:
    راننده های تریلی بیشتر از هر شخص دیگه ای (حتی تورها) به ترکمنستان مسافرت میکنن(هفته ای یکبار حداقل) و تمام شرایط و قوانین اونجا رو خوب میدونن و همه جا رو میشناسن. ضمنا ترکمنی بلد هستن و خیلی زودتر هم این کار رو میتونن انجام بدن. و البته هزینه خیلی کمتری هم داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر دانشگاه آرکانزاس

سفارت به من خبر داد که ویزای من و همسرم امروز آماده شد. میخواستم از دوستان بخوام اگه کسی ترکمنستان میره لطفا پیام خصوصی بده یا به ایمیل Abazar63@gmail.com اطلاع بده که زحمت ویزای ما رو بکشه. ممنون

Junior Member

از دوستانی که پیک آپ می کنن 1 سوال داشتم: توی فرودگاه گیر نمی دن که چرا چند تا پاسپورت همراهته؟ این پاسپورت ها را توی چمدون می زارین یا توی کیف دستی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط admission نمایش پست ها
    از دوستانی که پیک آپ می کنن 1 سوال داشتم: توی فرودگاه گیر نمی دن که چرا چند تا پاسپورت همراهته؟ این پاسپورت ها را توی چمدون می زارین یا توی کیف دستی؟
    تا زماني كه روي همه پاسپورتا عكس خودت نباشه مشكلي پيش نمياد (شوخي)!!!
    اصلا نگران نباش خودشون ميدونن پيك آپ يني چي. فكر كنم بهره پاسپورتا رو يه جا بذاري كه امنيتش بيشتر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک- شهیدبهشتی

فرودگاه!!!!!
    یکی از بچه ها که چند تا پاس برده بود گفت کهلب مرز ترکمنستان گیر میدن اگه ببینن ولی من که بردم که مشکلی پیش نیمد البته اگه قبلش در بیاری بذاری تو جیب که همه چی حلله
    ;-)
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم<br />موجیم که آسودگی ما عدم ماست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monarch1643 نمایش پست ها
    فرودگاه!!!!!
    یکی از بچه ها که چند تا پاس برده بود گفت کهلب مرز ترکمنستان گیر میدن اگه ببینن ولی من که بردم که مشکلی پیش نیمد البته اگه قبلش در بیاری بذاری تو جیب که همه چی حلله
    ;-)
    منظورتون از گذاشتن توی جیب چیه؟ یعنی همه ی پاسپورتارو؟ توی کیف دستی چی؟

من نفهمیدم منظورتون رو!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک- شهیدبهشتی

خب منظورم اینه که بازرسی بدنی نمی کنن
    من هم فقط 4 تا پاس داشتم که گذاشتمشون توی جیبهای پشت شلوارم
    البته اینو هم بگم که اگه هم ببینن گیرشون چیز خاص و مشکل سازی نیست
    فقط میگن وقتی برگشتی پاسها رو باز باید برگردونی... :دی
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم<br />موجیم که آسودگی ما عدم ماست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)