صفحه 6 از 79 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 790

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا ازعشق آباد 2014- 2011

پیش فرض پاسخ : Pick up ویزا از عشق آباد

سی هست که برای 8 نوامبر ترکمنستان بره برای من هم پیک آپ کنه؟

من هم 23 نوامبر، مصاحبه دارم. کسی پیک آپ خواست، خبر بده...

Junior Member

دوستان کسی هست از تهران تو هفته بعد بخواد بره ترکمنستان؟ ویزای من آماده پیکاپه

سلام دوستان . كسي هست براي يكي دو هفته ديگه وقت مصاحبه داشته باشه. مي خوام اگه ميشه زحمت پيك آپ ويزاي من و يكي از دوستام رو بكشه.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

alinik , msadegh757 ،سایر دوستانی که هنوز برای Pick Up اقدام نکردند با هم هماهنگ کنیم تا فردی رو از بین خودمون انتخاب کنیم یا اینکه به فردی قابل اطمینان این وظیفه رو محول کنیم.

موفق باشید........
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

دوستان کسی این روزا نمی‌ره سفارت؟ ویزای من برای پیک آپ آماده است. اگر راه خوبی هم پیدا کردید ایتجا اطلاع بدید.

سلام دوستان
    اگر کسی از تاریخ 12 دسامبر تا 19 دسامبر وقت سفارت داره و می تونه زحمت پیک آپ را بکشه لطفا یک پیام خصوصی به من بده

ممنون

Junior Member

من امروز ويزام رسيد به دستم 25 اكتبر مصاحبه داشتم وبعد از 21 كلير شده بودم ولي مي خواستم ژانويه اونجا باشم براي همين پاسپورتم رو دير فرستادم ولي هفته پيش ايميلي از سفارت گرفتم كه اگه تا يه هفته پاسپورتت رو نفرستي ويزات باطله من خيلي استرس گرفتم ولي خدا رو شكر با كمك آقاي نفسي كه خودشون هم زحمت رفتن به تركمنستان رو كشيدن اين موضوع حل شد خودشون هم پاسم رو آوردن تهران ايشاون خيلي انسان شريفي هستند و بسيار قابل اعتماد

با سلام به دوستان عزيز اگه كسي در اين هفته (19 دسامبر تا 22 دسامبر) مي ره تركمنستان به من يك پيام خصوصي بده، چون هفته ديگه سفارت احتمالاً به دليل سال نو تعطيل مي باشه. اگر كسي اطلاع داره كه هفته ديگه تعطيله يا نه مرا در جريان بذاره. ممنونم

سلام به همه دوستان

اگر از دوستان كسي براي مصاحبه يا پيك آپ ميره مي تونه براي من هم پيك آپ نمايد

متشكرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)