صفحه 1 از 79 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 790

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا ازعشق آباد 2014- 2011

پیش فرض آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا ازعشق آباد 2014- 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط aliry نمایش پست ها
    من با این آقای نفسی صحبت کردم درخصوص پیک آپ ویزا
    ایشون می گویند هزینه هر پاس ۷۰$ هست و همه پاس ها رو جمع می کنند و بعد از مدتی یک نفر رو خودشون می فرستند برای پیک آپ
    مشکلی اینه که اول باید تعداد زیادی پاس جمع بشه که ایشون براشون بصرفه یکی رو بفستن که اینجوری زمان زیادی ممکنه طول بکشه دوم اینکه باید پاس رو بفرستیم براشون به گرگان که مثلابرای من که شیراز هستم راه هوایی نیست و مجبورم با اتوبوس بفرستم که خیلی مطمئن نیست.
    من فکر می کنم تا اونجا که ممکنه اگر بچه هایی که دارن میروند برای مصاحبه کار پیک آپ رو انجام بدهند خیلی بهتره من شخصا حاضر هستم همین هزینه ای که آقای نفسی می گیره رو بدم به کسی که این کار رو بکنه
    حداقل این هست که این مبالغ به بچه های خودمون میرسه نه به آژانس ها و اطمینان و سرعت هم بیشتر هست
    من خودم ۱۳جون مصاحبه داشتم و یکی که از مشهد اومده بود برای مصاحبه پاس ۳ نفر دیگه رو هم آورده بود برای پیک آپ و همون روز مصاحبه تحویل داد و فردا صبحش پس گرفت

پیشنهاد من اینه که مدیران فروم یک تاپیک جدا برای پیک آپ ویزای عشق آباد باز کنند که بچه هایی که دارن میروند اونجا اعلام کنند
    دوست عزیز
    فکر کنم آقای نفسی قیمت خیلی بالایی داره می گه. یه آژانسی توی مشهد هست که دو تا از دوستان پاسپورتشون رو بهش دادن و ۲۵ دلار ازشون گرفت و براشون پیک آپ رو انجام داد. من اطلاعاتش رو می گیرم و بهتون اینجا می دم. از طرفی دیگه شما که شیراز هستید می تونید با دی اچ ال پاسپورتتون رو براش بفرستید که فکر کنم حدود ۱۰۰۰۰ تومان هزینه اش بشه.
    در ضمن یه خواهشی از همه دوستان عزیزی که برای مصاحصبه عشق آباد رفتند:‌ لطف کنید اطلاعات مصاحبه و ویزا و تعداد روز کلیرنس و وضعیت فاند و رشته و همچنین یک بار ورود یا چند بار ورود بودن ویزاتون رو اینجا بذارید تا بتونیم یه برآورد نسبی از نحوه کار عشق آباد داشته باشیم. این اطلاعات می تونه بعدا به درد همه مون بخوره
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    دوست عزیز
    فکر کنم آقای نفسی قیمت خیلی بالایی داره می گه. یه آژانسی توی مشهد هست که دو تا از دوستان پاسپورتشون رو بهش دادن و ۲۵ دلار ازشون گرفت و براشون پیک آپ رو انجام داد. من اطلاعاتش رو می گیرم و بهتون اینجا می دم. از طرفی دیگه شما که شیراز هستید می تونید با دی اچ ال پاسپورتتون رو براش بفرستید که فکر کنم حدود ۱۰۰۰۰ تومان هزینه اش بشه.
    در ضمن یه خواهشی از همه دوستان عزیزی که برای مصاحصبه عشق آباد رفتند:‌ لطف کنید اطلاعات مصاحبه و ویزا و تعداد روز کلیرنس و وضعیت فاند و رشته و همچنین یک بار ورود یا چند بار ورود بودن ویزاتون رو اینجا بذارید تا بتونیم یه برآورد نسبی از نحوه کار عشق آباد داشته باشیم. این اطلاعات می تونه بعدا به درد همه مون بخوره
    خیلی عالی هست
    فقط شما می دونید این آژانس به چه طریق پاس پورت ها رو می فرسته عشق آباد؟
    نگرانی از این هست که یه موقع پاس گم بشه
    می دونید که در صورت مفقودی پاس پورت روند دریافت پاس جدید خیلی مشکل هست و بیش از ۶ ماه طول میکشه

سلام
    من برای 21 ژوئن میرم ترکمنستان اگه کسی خواست می تونم براش ویزا پیک آپ کنم.

راستی من هنوز sevis را پرداخت نکردم. کارت اعتباری هم ندارم کسی میتونه کمک کنه؟
    ویرایش توسط rashdy_chem : June 17th, 2011 در ساعت 04:25 PM دلیل: حذف تلفن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک- شهیدبهشتی

من شنبه شب 18 ژوئن از تهران راه میفتم بسوی قوچان و بعدش عشق آباد
    2شنبه بعد از ظهر مصاحبه دارم
    کسی واسه پیک آپ هست خبرم کنه...
    ویرایش توسط rashdy_chem : June 17th, 2011 در ساعت 04:23 PM دلیل: حذف تلفن
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم<br />موجیم که آسودگی ما عدم ماست

Junior Member

کسی میدونه برای پیک آپ به جز پاسپورت چیز دیگه ای هم لازمه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط neshate نمایش پست ها
    کسی میدونه برای پیک آپ به جز پاسپورت چیز دیگه ای هم لازمه یا نه؟
    من برای پیک آپ از سفارت سوال کرده بودم و پاسپورت به همراه رسید سفارت رو فرستادم. با این مدارک پیک آپ انجام شد.
    شما هنوز نمی دونید ویزاتون سینگل هست یا مالتیپل؟‌
    They don't begin

Junior Member

من برای پیک آپ از سفارت سوال کرده بودم و پاسپورت به همراه رسید سفارت رو فرستادم. با این مدارک پیک آپ انجام شد.
    شما هنوز نمی دونید ویزاتون سینگل هست یا مالتیپل؟‌
    نه هنوز نمیدونم. اطلاع میدم. لازمه وکالت بدیم به کسی؟ صادر کردن ویزا طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط neshate نمایش پست ها
    نه هنوز نمیدونم. اطلاع میدم. لازمه وکالت بدیم به کسی؟ صادر کردن ویزا طول میکشه؟
    خیر هیچ مدرک دیگه ای از کسی که برای من پیک آپ کرد نخواستند. من با ایمیل هم از سفارت سوال کرده بودم و فقط همین دو مدرک رو خواسته بودند. در واقع وجود رسید در درست اون فرد نشانگر وکالت ایشونه.
    معمولا وقتی که پاسپورت رو تحویل می دن ویزا رو فرداش تحویل می دن. مگر اینکه اگر دوستان این فروم می خوان براتون پیک آپ کنند و برای برگشت عجله دارند ازشون بخوان که هر چه زودتر که ممکنه این کار رو انجام بدن.
    پیشنهاد من اینه که اگر پیک آپ کننده عجله داره شما حتما با ایمیل از سفارت سوال کنید. چون تا جایی که من اطلاع دارم پس از صدور ویزا پاسپورت رو فقط به کسی تحویل می دن که اون رو بهشون تحویل داده و اگر اون فرد حضور نداشته باشه ممکنه که با مشکل مواجه بشید.

با آروزی موفقیت
    شاد باشید
    They don't begin

Junior Member

خیر هیچ مدرک دیگه ای از کسی که برای من پیک آپ کرد نخواستند. من با ایمیل هم از سفارت سوال کرده بودم و فقط همین دو مدرک رو خواسته بودند. در واقع وجود رسید در درست اون فرد نشانگر وکالت ایشونه.
    معمولا وقتی که پاسپورت رو تحویل می دن ویزا رو فرداش تحویل می دن. مگر اینکه اگر دوستان این فروم می خوان براتون پیک آپ کنند و برای برگشت عجله دارند ازشون بخوان که هر چه زودتر که ممکنه این کار رو انجام بدن.
    پیشنهاد من اینه که اگر پیک آپ کننده عجله داره شما حتما با ایمیل از سفارت سوال کنید. چون تا جایی که من اطلاع دارم پس از صدور ویزا پاسپورت رو فقط به کسی تحویل می دن که اون رو بهشون تحویل داده و اگر اون فرد حضور نداشته باشه ممکنه که با مشکل مواجه بشید.

با آروزی موفقیت
    شاد باشید
    من پاس پورتم رو دادم به یکی از بچه ها که برای ۲۱ام مصاحبه داشت که ببره
    البته اون رسید رو فراموش کردم که بهش بدم البته بعدا کپیش رو براشون ایمیل کردم
    متن ایملی که سفارت برای من زده هیچ اسمی از اینکه رسید هم لازمه نیاورده و صراحتا گفته نیازی نیست که حضورا برای پیک آپ بریم
    به نظرتون اصلش رو می خواهند؟ اسم این رسید اصلا چی هست و چطور به سفارت بگم این لازم هست یا نه؟ به شما دقیقا چی گفته بودند؟
    متن ایمیل سفارت به این شرح هست:
    Dear Applicant:

We have finished the additional processing on your case and are ready to issue your visa. Please have your passport brought to the U.S. Embassy any Tuesday or Thursday morning for visa issuance. You are not required to appear in person.

Sincerely,
    The Consular Section,
    U.S. Embassy, Ashgabat, Turkmenistan

Junior Member

من دو شنبه 20 ژوئن از مشهد راه میفتم
    3شنبه بعد از ظهر مصاحبه دارم
    کسی واسه پیک آپ ویزاش خواست ...

صفحه 1 از 79 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)