صفحه 4 از 108 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم برای pick up ویزا از باکو

باید اصلشو میدادی! من کلی به خاطر اینکه اصلش به دستم برسه صبر کردم بعد رفتم سفارت. وگرنه دانشگاه اسکنشو همون روزی که ادمیشن گرفتم برام فرستاده بود. تو هم اگه بهت ندادن بگو برات دانشگاه ایمیل کنه. چون این فایل رو نگه میدارن.

Junior Member

نه، دادن اصلش لازم نیست. از من کپی فرم رو گرفتن (البته یک سفارت دیگه بود نه باکو) و بعد کپی‌ رو مهر و امضا کردن و به کسی‌ که pick-up کرد پس دادن. (من خودم pick-up نکردم) بعد تو port of entry خود officerکپی‌ و اصل رو به هم منگنه کرد!!
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

کسی هست که برای 10-15 روز آینده بخواد برای pick up بره؟
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    کسی هست که برای 10-15 روز آینده بخواد برای pick up بره؟
    سلام
    اینجارو ببینید: http://www.applyabroad.org/forum/ind...3347#msg153347

Banned

سلام

همانطور که قبلاً هم درمورد پیک آپ گروهی در اینجا کامنت گذاشته بودم، لازمه به عرض برسانم از بچه های 26 و 27 می که قراربوده با هم به طور گروهی پیک آپ کنند، تا الان 7 نفر کلیر شده اند و از بچه های دیگری که قبل و بعد این تاریخ بوده اند هم 5 نفر دیگه قرار است با ما پیک آپ کنند. در این زمینه لازمه بگم که قراره تا جمعه این هفته صبرکنیم تا تعداد تقریبی بچه های دیگری که تا آن زمان کلیر میشوند معلوم بشه تا ایشالله با تعیین یک یا دو نفر برای پیک آپ ویزای جمعیت فوق (و دیگرانی که تا زمان سفر به باکو کلیر میشن)، برنامه سفر را ببندیم. سفر فوق هوایی بوده و اقامت فرد پیک آپ کننده در هتلی با نرخ شبی 20-40 منات خواهد بود که تا قیمت نهایتاً 350-400 هزارتومان برای هرنفر که قراره بره، هزینه بر خواهد بود. پس هرچه قدر تعداد افراد متقاضی بیشتر باشه، سهم آنان عدد پرداختی کمتری خواهد بود.
    از این رو از بچه هایی که میتونن تا حدود 1-5 آگوست برای پیک آپ ویزاهاشون صبرکنند، کسانی که تمایل دارند همراه با گروه ما پیک آپ کنن، با ارسال پیغام خصوصی به من، شماره موبایل و آدرس ایمیلشان را بدهند تا برای هماهنگی های نهایی با ایشان تماس بگیرم.

Junior Member

سلام
    از دوستان لطفا اگه كسي تا اول آگست ميره باكو خبر بده تا زحمت پيك آپ ويزا را بهش بدم. اگه پيغام خصوصي بذاريد بهتره. ممنون. ;D

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil , Missouri S&T

من تا 24 جولای حتما برای پیک آپ میرم باکو. شخص همسفر یا پاسپورت همسفر آمار بده اینجا.
    اگر هنوز زنده ای برای این است که هنوز به آنجا که باید باشی نرسیده ای

سلام بچه ها
    منو 2 تا از دوستاي عمرانيم كه 8 june مصاحبه داشتيم امروز كلير شديم
    بچه هايي كه از باكو كلير شدن و هنوز نرفتن ويزا رو بگيرن با من تماس بگيرن كه هماهنگ كنيم 2 نفر برن واسه همه بگيرن، هزينه هاي مسافرت رو هم share مي كنيم

e.amiri98@gmail.com

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Amisb
    سلام دوستان،

پدر من اواخر تیر ماه میره باکو که ویزای من رو پیک آپ کنه. هوایی میره برای اینکه زود بشه و امنیت داشته باشه. بنا به درخواست یکی از دوستان از پدرم پرسیدم و گفتن مشکلی نیست برای پیک آپ ویزای بقیه هم. فکر کنم تا برن و برگردن، روزای اول مرداد پاسپورتا برمیگرده ایشالا. اگه کسی اون زمان براش خوبه برام پیام خصوصی بفرسته، خوشحال میشم بتونم کمکش کنم.
    سلام
    آیا زمان سفر پدرتان برای گرفتن ویزای شما و بقیه بچه ها نهایی شده؟ برای پرواز 30 جولای تا 3 آگوست ایران ایر بلیط دارن؟ میتونن با یکی دوتا از بچه های گروه ما که قراره پاسپورت های مارو بیارن برای پیک آپ، همسفر بشن؟

Senior Member

من تازه از باكو برگشتم. چند تا نكته هست كه به دردتون مي خوره:

1. ممكنه پروسه pick up بيش از 2 روز طول بكشه. پس برنامه سفرتون انعطاف پذير باشه. من روز بعد تحويل پاسپورت كه مراجعه كردم گفتند پاسپورتتون نيست و فردا بيايد. مثل اينكه كسي كه پاسپورت ايراني ها پيشش بود نبود اونجا.

2. دوستان حتما به موقع اقدام كنند چون expiration date ويزا ها تا جايي كه من ديدم رو نظم خاصي نيست. من clearance ام هفته پيش رسيده بود در حالي كه فقط كمتر از يك ماه وقت دارم وارد آمريكا بشم. پرسيدم گفتن سيستم اين رو مي گه و نمي تونيم كاري كنيم. البته من ديدم مال بقيه دوستان بيش از 1 ماه وقت داشت يا حتي 2 ماه.

3. موقع گرفتم ويزا حتما چند دقيقه وقت بگذاريد و همون داخل سفارت چك كنيد همه اطلاعاتتون رو كامل: خصوصا تاريخ ها.

4. در راه پرواز برگشت هواپيماي آزال روي دريا دچار نقص فني و از كار افتادن يكي از موتورهاش شد و در آستانه سقوط موفق به فرود اضطراري در باكو شد. متاسفانه پروازهاي آزال هم داراي كيفيت مناسبي نيست و كاركنانش هم هيچ گونه پاسخگو نيستند. بعد از 4-5 ساعت معطلي در فرودگاه حتي كسي حاضر نشد هيچ توضيحي بده. بعد از 5 ساعت پرواز جايگزين با هواپيماي ديگه اي انجام شد. علت رو كه دوستان آذري زبان از كاركنان فرودگاه پرسيدند مثل اينكه هواپيما اضافه بار زيادي داشته و به علت گرماي هوا يكي از موتورهاش از كار افتاده.( هواپيماي كوچيك آزال رو حتما دوستاني كه باكو رفتند ديدند.) خلبان اول مي خواسته روي دريا فرود اضطراري كنه ولي حاضر مي شه ريسك كنه و برگرده فرودگاه.... در هر حال به خير گذشت اما بعد از اون كلا جو خوبي پرواز آزال نداشت. در پاسخ به اعتراض يكي از مسافران ايراني بين كاركنان هواپيما و يكي از مسافران آذربايجاني و اين مسافر هم درگيري شديدي پيش اومد. كاركنان آزال طي اين 4-5 ساعت نه توضيحي دادند نه عذرخواهي كردند و نه حتي يك ليوان آب به مسافرها دادند و با پررويي تمام هم با مسافرهاي ايراني برخورد مي كردند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)