صفحه 6 از 108 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم برای pick up ویزا از باکو

من دوشنبه (پس فردا) برای پیک آپ ویزای خودم باکو می رم. برای چند نفر می تونم پیک آپ کنم. اگه کسی مایل هست پیام خصوصی بزاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    حرف شما درسته اما من فكر مي كنم مسسولان باكو زياد به اين مسائل دقت نمي كنند. من تاريخ صدور ويزام July 22 بود و هفته قبلش clear شده بودم اما تاريخ Expiration من Aug 13 بود. من همونجا بهشون گفتم و اونها توجيهات من رو قبول نكردند و گفتن ما بر اساس تاريخي كه تو سيستم ما هست ويزا مي ديم (حالا نميدونم اين تاريخ بر چه اساسي هست). خلاصه حتما به اطلاعات ويزا و تاريخها خوب دقت كنيد همونجا توي سفارت كه اگر مشكلي بود همونجا بگيد. ضمنا در يك مورد ديگه هم تاريخ ويزاي IVI رو طوري غلط زده بودن كه اصلا امكان ورود به آمريكا براش وجود نداشت و مجبور شدن عوضش كنند.
    شما تونستید تاریخ 13 Aug رو عوض کنید؟ الان که هنوز 19 july هست چطور تاریخ صدورش اینجوریه22 july که عجیبه؟ آخه اینجوری چطور بلیط و اینا جور کنیم؟ تاریخ I-20 شما به این تاریخ ربطی داره به نظرتون؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrahnama
    شما تونستید تاریخ 13 Aug رو عوض کنید؟ الان که هنوز 19 july هست چطور تاریخ صدورش اینجوریه22 july که عجیبه؟ آخه اینجوری چطور بلیط و اینا جور کنیم؟ تاریخ I-20 شما به این تاریخ ربطی داره به نظرتون؟
    راستش من اونجا حداقل 5 تا ويزاي ديگه رو چك كردم. متاسفانه نظم خاصي در ارتباط با تاريخ I20 يا مصاجبه يا clear شدن پيدا نكردم. ضمنا اون 22 July رو من اشتباه توي اون پست نوشتم July 16 هست تاريخ issue شدن ويزا.

Banned

لازمه به عرض برسانم که تصمیماتی در جلسه دیروز گروه ما اخذ شد که اگر دوستانی هستند که از بنده ایمیلی دریافت نکردند یا برایشان پیام خصوصی نگذاشته ام و تمایل دارند با گروه ما بیایند، برای من پیام خصوصی بگذارند تا ایشان را هم مطلع کنم!

دوستان کسی‌ هست که این هفته بخواد بره باکو برای پیکاپ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    دوستان کسی‌ هست که این هفته بخواد بره باکو برای پیکاپ؟
    شما کلیر شدید؟ چندنفر هستید؟ یکی از دوستان من که داره میره، شاید یک نفر ظرفیت خالی برای پیک آپ داشته باشه!

ما ۲ نفریم ولی‌ ممکن به ۳ نفرم برسیم.

Banned

ما ۲ نفریم ولی‌ ممکن به ۳ نفرم برسیم.
    پس با من تا یکشنبه درتماس بمانید چون ممکنه یک نفر دیگه از دوستانم بخواد برای پیک آپ بره و در آن صورت برای تا 7-8نفر ظرفیت پیک آپ جدید ایجاد میشه!

چند درصد احتمال داره که این دوستتون ۱شنبه بره؟

Banned

چند درصد احتمال داره که این دوستتون ۱شنبه بره؟
    کاملاً بستگی داره که نفر دومی که ازش حرفی نزدم، ویزای آذربایجانش کی آماده بشه! مساله یکمی پیچیده شده که همشم وابسته به صدور ویزا آذربایجان هستش چون دو از سه نفری که حرفشون را زدم، با آذال میرن و یک روز میمونن ولی اون نفر اول قراره با ایران ایر بره و برگرده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)