صفحه 7 از 108 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات لازم برای pick up ویزا از باکو

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    کاملاً بستگی داره که نفر دومی که ازش حرفی نزدم، ویزای آذربایجانش کی آماده بشه! مساله یکمی پیچیده شده که همشم وابسته به صدور ویزا آذربایجان هستش چون دو از سه نفری که حرفشون را زدم، با آذال میرن و یک روز میمونن ولی اون نفر اول قراره با ایران ایر بره و برگرده!
    آقا راس میگن ویزای آذربایجان جدیدا 8 روز طول میکشه؟

آره درسته دوست من امروز رفته گفتن یه هفته طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mashak
    آقا راس میگن ویزای آذربایجان جدیدا 8 روز طول میکشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    آره درسته دوست من امروز رفته گفتن یه هفته طول میکشه.
    آخرین اطلاعات آپدیت شده در مورد پروسه و زمان گرفتن ویزای آذربایجان برای رفتن به باکو به منظور پیک آپ یا مصاحبه را در http://www.applyabroad.org/forum/ind...6020#msg156020 بخوانید. مطلب فوق، اطلاعات مستند محیطی هستش که خودم از کنسول آذربایجان در تهران گرفتم. با این حال، با وجود شرایطی که در لینک بالا از طرف کنسول اعلام شده، من از طریق یک آژانس آشنا، تونستم ویزای آذربایجان را یکروزه 85 هزارتومان بگیرم تا در زمان اضطراری (کلیرشدن در دقیقه 90) زود برم و شخصاً پیک آپ کنم!

می‌شه بگین کدوم آژانس؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    می‌شه بگین کدوم آژانس؟
    سلام
    از پیغام خصوصی در این موارد استفاده کنید.
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    حرف شما درسته اما من فكر مي كنم مسسولان باكو زياد به اين مسائل دقت نمي كنند. من تاريخ صدور ويزام July 22 بود و هفته قبلش clear شده بودم اما تاريخ Expiration من Aug 13 بود. من همونجا بهشون گفتم و اونها توجيهات من رو قبول نكردند و گفتن ما بر اساس تاريخي كه تو سيستم ما هست ويزا مي ديم (حالا نميدونم اين تاريخ بر چه اساسي هست). خلاصه حتما به اطلاعات ويزا و تاريخها خوب دقت كنيد همونجا توي سفارت كه اگر مشكلي بود همونجا بگيد. ضمنا در يك مورد ديگه هم تاريخ ويزاي IVI رو طوري غلط زده بودن كه اصلا امكان ورود به آمريكا براش وجود نداشت و مجبور شدن عوضش كنند.
    آیا دوستان دیگه هم به غیر از sysbiosys و Amisb با این مشکل مواجه شدن؟ می شه لطفا دوستان دیگری که ویزاشون رو از باکو pick up کردن فاصله بین issue شدن و expire شدن ویزاشون رو بگن؟

Banned

از بچه هایی که کلیر شدن و برای پیک آپ خیلی عجله ندارند یا بچه هایی که کلیر نشدن اما مثل من امیدوارند تو هفته آینده کلیر بشن، کسی هست که برنامه ای برای پیک آپ ویزاش در هفته 2ام مرداد داشته باشه؟ من ویزای آذربایجان را برای پیک آپ احتمالی دارم و میخوام بسته به تاریخی که کلیر میشم، نسبت به سفر به باکو (هوایی یا زمینی) اقدام کنم. من زبان ترکی بلد نیستم واسه همین اگه برنامه به زمینی رفتن باشه، بهتره دوستی که قراره باهاش همسفر هستم، ترکی بلد باشه. ضمناً همه چی اینطور که پیداست، قراره به دقیقه 90 موکول بشه واسه همین ممکنه حتی از سفر شخصی منصرف بشم و در لحظه آخر بدم کس دیگری (شاید همین دوستی که قراره باهام بیاد) برام پیک آپ کنه. خلاصه چون بلیط آمریکایم واسه 13 آگوست است، همه چی رو هواست و منظورم از این پست، شناسایی افرادی با وضع مشابه خودمه که باید فی الفور پیک آب بشن و برای رسیدن به پروازشان از تهران به آمریکا، زود برگردن تهران! ممنون میشم با پیام خصوصی، خودتان را معرفی کنید!

Banned

راستی کسی برای پیک آپ از باکو به مقصد آمریکا ایده ای نداره؟ من برای مقصد خودم (هونولولو)، دو مسیر باکو-لندن و باکو-دبی را پیداکردم که اولی با لوفتانزا و دومی با امارات هستش! بچه ها اگه کسی کارش داره به پیک آپ اینجوری میکشه و تاریخ ورودش به آمریکا حول و حوش همون 13 آگوست من هست یا تاریخ I20 اش حدود 24 آگوست، ممنون میشم باهم هماهنگ باشیم که اگه کار به چنین جاهای باریکی کشیده شد، بتونیم از اونور پیک آپ کنیم! پیغام خصوصی بدهید اگر کسی پایه هست!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    راستی کسی برای پیک آپ از باکو به مقصد آمریکا ایده ای نداره؟ من برای مقصد خودم (هونولولو)، دو مسیر باکو-لندن و باکو-دبی را پیداکردم که اولی با لوفتانزا و دومی با امارات هستش! بچه ها اگه کسی کارش داره به پیک آپ اینجوری میکشه و تاریخ ورودش به آمریکا حول و حوش همون 13 آگوست من هست یا تاریخ I20 اش حدود 24 آگوست، ممنون میشم باهم هماهنگ باشیم که اگه کار به چنین جاهای باریکی کشیده شد، بتونیم از اونور پیک آپ کنیم! پیغام خصوصی بدهید اگر کسی پایه هست!
    پروازهاي آزال اصلا كيفيت نداره. باكو - لندن اذيت مي شيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir, Chemical Eng.

پیش فرض Pick Up ویزا آمریکا از ایروان

امروز ساعت 4:36 بهم امیل زدن که ادمین پراسس تموم شده. June 1st هم مصاحبه داشتم. سفارت ارمنستان مثل اینکه از خواب بیدار شده، ایشالا به زودی کار همه انجام میشه.

لطفا در مورد pick up ویزا بگید چه راهی به نظرتون میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)