صفحه 76 از 108 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

پیش فرض پاسخ : Pick up ویزا از ایروان

آقایان و خانم های محترم لطفا و خواهشن یک آژانس معتبر معرفی نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط olivertwist نمایش پست ها
    آقایان و خانم های محترم لطفا و خواهشن یک آژانس معتبر معرفی نمایید.
    دوست عزيز من ١ تير تا ٧ تير ايروان هستم، اگر خواستيد براي پيكاپ ميتونم كمكتون كنم، هزينه اي هم نميگيرم، همينكه كمكي ازم ساخته باشه انجام ميدم.

موفق باشيد

Junior Member

سلام
    کسی از شما دوستان از دانشگاه شریف نیست که اخیرا بخواد به ارمنستان بره و بتونه ویزا پیک آپ کنه ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط petroman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه کلیر شدم. می خواستم بپرسم از دوستان کسی برای پیک آپ می تونه کمکم کنه. دانشگاه تهرانی اگه باشه که چه بهتر
    سلام
    منم می خوام پیک آپ کنم و دانشگاه تهرانم هستم. در خدمتم دوست عزیز

Junior Member

دوست عزيز اين سايت pickup از دوبي هست از ارمنستان اژانس معتبر كسي ميدونه لطفا منم راهنمايي كنين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WAYTOGO نمایش پست ها
    من امروز پاسم رو دادم یه آژانس که ظاهرا معتبره و تخصصش پیک آپه. ادعا میکردن که حتی کارشون قانونیه و یه لیست از پاسپورت هایی که از کشور خارج میکنن به فرودگاه میدن. گفتن که پاس رو چهارشنبه میفرستن و پنجشنبه هفته ی بعدش بر میگردونن ایران
    باید تا 29 خرداد منتظر باشم ببینم چی میشه
    هزینشم از من (و ظاهرا اعضای اپلای ابراد) 160 تومن گفتن که میشه

البته یه آژانس دیگه هم بود تو سعادت آباد که تبلیغاتش رو تو همین سایت دیدم که گفت 130 تومن میگیره ولی وقتی باهاشون صحبت میکردم معلوم بود که کار روالشون نیست چون همش خانومه میگفت صبر کن چک کنم!! احتمالن با واسطه بودن. ولی این آژانس ادعا میکرد که همین دوشنبه پاسو میفرسته!
    سلام ببخشيد ميشه لطفا نام و شماره تلفن اين اژانس معتبر رو به ما بگيد ، ما هم منتظر كلير شدن هستيم

نقل قول نوشته اصلی توسط Naes نمایش پست ها
    دوست عزيز اين سايت pickup از دوبي هست از ارمنستان اژانس معتبر كسي ميدونه لطفا منم راهنمايي كنين
    با سلام و عرض ادب
    می تونید با این شماره تماس بگیرید و بگید با خانم آل احمد می خوایید صحبت کنید. اینا همون شرکت مسافربری هستند که بچه ها اگه بخوان زمینی برن ارمنستان ازشون بلیط می خرن. کارشون کاملا تضمین شده هستش و خیلی ساله که این کارو انجام می دن. پاسپورت ها رو به دست مسافرای چندین سالشون می دن که اکثرا میان سال هم هستند . اینا وقتی رسیدن ارمنستان پاسپورتارو به دست خانم نیلی می دن که کارمند همین موسسه هستش و توی هتل مسئول انجام امور مسافرین ایرانی هستش. ایشون بعد از یک روز پاسپورتارو می بره سفارت و به قولی دراپ آف می کنن و بعد از گذشت 2 روز کاری میان و پیک آپ می کنن. من خودم به اینا دادم واسه پیک آپ و فکر می کنم گزینه ازرون و بسیار قابل اعتمادی هستن. من خودم واسه همین شرکت 3 پاس رو بردم ارمنستان واسه پیک آپ واسه همین بهشون اعتماد دارم. اینم شماره خانم آل احمد: 88140064
    من الله توفیق

سلام به همه دوستان

من و خانوادم برای 3 جولای وقت سفارت داریم. از شیراز 10 تیر میریم تهران و 11 تیر ساعت 15:45 برواز برای ایروان داریم ایشالا. اگه کسی دوست داره واسش بیکاب انجام بدم بیام خصوصی بده خوشحال میشم کاری انجام بدم.

Junior Member

سلام دوست عزیز، من برای 27 جون وقت سفارت دارم و می‌تونم این کار را انجام بدم

سلام دوستان
    من چهارشنبه دوم جولای وقت مصاحبه دارم. و دو سه روزی هم هستم ایروان. کسی پیک آپ ویزا داره براش انجام بدم. هزینه ای هم نمیگیرم. خوشحال میشم کمکتون کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)