صفحه 80 از 108 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick up ویزا از ایروان

دوستان عزیز، یکی از دوستانم تا 2 هفته آینده به ارمنستان میره، اگر تا اون موقع من کلیر بشم کار پیکآپم رو انجام میده! مسلما یک مبلغی هم پرداخت میکنم که البته ایده ای ندارم چقدر باید بهش بدم. در هر صورت دوستانی که تا 2 هفته آینده قصد دارن برای پیک آپ اقدام کنن این هم یک آپشنه! البته همه چیز بسته به اینه که ویزای من بیاد! (دعا کنید زودی بیاد ) خوب شاید یکم زود بود برای اینکه این رو بگم ولی گفتم در جریان باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil, Structural, PhD

Question پاسخ : Pick up ویزا از ایروان

از دوستانی که اطلاع دارن، میشه دوباره لیست مدارک مورد نیاز برای پیک آپ را ایجا درج کنند؟

در ضمن، منم موافقم با این که به جای دادن پول به افراد ناشناس، در صورتی که از سه نفر بیشتر هستیم، یکی از ما دستی بره ویزاها را بگیره. سریع تر نیز خواهد بود.
    من 20 روز هست مصاحبه شدم، و احتمالا در این دو-سه هفته آینده خودم یا یکی از دوستانم بریم دنبال پیک آپ.
    اگر شما نیز در این یک ماه پیک آپ ممکنه داشته باشد، در این صفحه پیام بذارید تا پترس فداکار را انشالله پیدا کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام
    دوستان کسی هست الان ارمنستان باشه و بخواد فردا 4 شنبه شب، یا پنجشنبه با هواپیما برگرده ... یا اینکه پنجشنبه صبح با اتوبوس برگرده تهران.
    من نیاز مبرم دارم تا یه کسی رو پیدا کنم که پاسپورتم رو که الان ایروانه، برام تا جمعه صبح بیاره تهران.
    خواهشند اگر کسی اونجاست یا دوستای کسی اونجا هستند بسیار ممنون می شم به من اطلاع بدید لطفا
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان
    کسی هست الان ایروان باشه و چهارشنبه (فرداشب) یا پنجشنبه بخواد برگرده تهران؟
    من خیلی کارم گیر کرده
    احتیاج دارم پاسپورتم رو یکی که میاد از ایروان به تهران برام بیاره ...
    ممنون میشم اگه کسی هست اطلاع بده

Junior Member

سلام، من بلیط دارم برای ۲۳ ژولای و تازه امروز تو سایت واشینگتن آپدیت شدم، خواهش می کنم اگه برای پیکاپ کسی رو پیدا کردین که این روزها بره به من هم خبر بدین لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenardiran نمایش پست ها
    از دوستانی که اطلاع دارن، میشه دوباره لیست مدارک مورد نیاز برای پیک آپ را ایجا درج کنند؟

در ضمن، منم موافقم با این که به جای دادن پول به افراد ناشناس، در صورتی که از سه نفر بیشتر هستیم، یکی از ما دستی بره ویزاها را بگیره. سریع تر نیز خواهد بود.
    من 20 روز هست مصاحبه شدم، و احتمالا در این دو-سه هفته آینده خودم یا یکی از دوستانم بریم دنبال پیک آپ.
    اگر شما نیز در این یک ماه پیک آپ ممکنه داشته باشد، در این صفحه پیام بذارید تا پترس فداکار را انشالله پیدا کنیم.
    اول یکی بگه مدارک مورد نیاز چیه؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که تجربه پیک اپ دارند، ایا در جریان پیک اپ دو بار شمارتون در سایت واشنگتن اپدیت شد؟ یکبار عادی و یکبار تغییر به issued؟
    ما چند نفر از طریق یک آژانس اقدام کردیم، برای همه یک اپدیت عادی شده ولی برای من این اتفاق نیوفتاده! میخواستم بپرسم که ایا این دلیل خاصی میتونه داشته باشه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajavadi نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که تجربه پیک اپ دارند، ایا در جریان پیک اپ دو بار شمارتون در سایت واشنگتن اپدیت شد؟ یکبار عادی و یکبار تغییر به issued؟
    ما چند نفر از طریق یک آژانس اقدام کردیم، برای همه یک اپدیت عادی شده ولی برای من این اتفاق نیوفتاده! میخواستم بپرسم که ایا این دلیل خاصی میتونه داشته باشه؟

ممنون
    سلام . منم پاسم رو واسه پیکاپ از طریق یک آژانس فرستادم و دیروز یه بار update شدم اما issue نشده.
    چون همه با هم فرستادین ،اگه سریعا update نشدین با آژانس تماس بگیرین تا با رابطشون تماس بگیرن .
    update شدن و issue نشدن تو این مرحله یه چیز عادیه دیگه ، درسته آیا ؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil, Structural, PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط appy نمایش پست ها
    سلام . منم پاسم رو واسه پیکاپ از طریق یک آژانس فرستادم و دیروز یه بار update شدم اما issue نشده.
    چون همه با هم فرستادین ،اگه سریعا update نشدین با آژانس تماس بگیرین تا با رابطشون تماس بگیرن .
    update شدن و issue نشدن تو این مرحله یه چیز عادیه دیگه ، درسته آیا ؟
    مرسی
    منظورتون آیا از آپدیت تنها تغییر تاریخ وضعیت پرونده است؟ من از CEAC مگاه می کنم؛ که یک بار تاریخ به روز شده اما هنوز در مرحله پردازش هستش. بعدش هم که سایت خود سفارته. من این آپدیت را پرسیدم از خود سفارت بهم گفتن که آخرش مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenardiran نمایش پست ها
    منظورتون آیا از آپدیت تنها تغییر تاریخ وضعیت پرونده است؟ من از CEAC مگاه می کنم؛ که یک بار تاریخ به روز شده اما هنوز در مرحله پردازش هستش. بعدش هم که سایت خود سفارته. من این آپدیت را پرسیدم از خود سفارت بهم گفتن که آخرش مهمه.
    سلام
    شما مرحله قبل از اعلام شماره تو سایت مد نظرتون هستش؟
    سوال من این است که بعد از اعلام شمارمون توی سایت (کلیر شدن) و تحویل پاسپورت برای پیک اپ، معمولا چند بار اون تاریخی که توی CEAC زده تغییر می کنه؟
    ایا اول یکبار مثل قبل تغییر می کنه و یکبار دیگه وقتی که کلمه administrative processioning به issued تغییر داده می شه؟
    الان آژانس درست به من پاسخ نمیده، من میخوام بدونم که نبودن خبری از اپدیت عادی اول (از 4 نفر ما برای 3 نفر این اتفاق افتاده)، میتونه به معنی وجود مشکلی قلمداد بشه؟ یا اینکه مهم نیست و نهایتا باید صبر کنم تا وضعیتم به issued تغییر کنه و بفهمم که آژانس کارش رو درست انجام داده!

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)