صفحه 87 از 108 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان

دوستان یه خبر بد! پیش بینی میکنند که چندین هفته طول بکشه که به حالت اولیه برگرده! البته جمله آخرش امیدوار کننده هست! یعنی احتمالا فعلا ایمیگرنتها تو اولویتن ولی به ماها هم با کمی تاخیر احتمالا ویزا میتونن بدن! دوستانی که به سفارت دسترسی دارند و میتونند خبر بگیرن، لطفا اگه خبر جدیدی بود اطلاع رسانی کنند.

The Department of State continues to work to restore our visa system to full functionality. We anticipate it will take weeks to resume full visa processing capacity. We continue to prioritize immigrant visas, including adoption cases. So far, we have been able to issue most cases with few delays.
    اینم لینک اصلی برای دریافت آخرین آپدیتها در این مورد
    http://travel.state.gov/content/visas/english.html
    ویرایش توسط hossein_gh : July 31st, 2014 در ساعت 03:37 AM

Junior Member

دیشب ایمیل زدم به سفارت ارمنستان و امروز صبح جواب دادن که هنوز نمیتونن ویزا صادر کنن و تو صدور مشکل دارن. ایمیل تمپلیت نبود، چون یه سوالم در مورد نوع ویزام پرسیده بودم و کل ایمیل جوابشون کمتر از یه خط بود.

Junior Member

دوستانی که الان ایروان هستند لطفا اطلاع رسانی کنید
    الان تو سایت رسمیشون اعلام کردن که برای 220000 (دویست و بیست هزار نفر) متقاضی ویزای غیر مهاجرتی در همون بازه 20 جولای تا 28 جولای ویزا صادر شده!! (البته گفته که اصولاباید حدود 425000 تا میبوده. پس اینطورم نبوده که اصلا ویزایی صادر نشه!) لطفا کسانی که که در جریان دقیق اوضاع سفارت هستند اطلاع رسانی کنند که ویزا صادر میشه یا نه؟ مرسی

Junior Member

رخدارو شكر پرينت ويزا هم از امروز باز شروع شده بعد از ١٠ روز مال من امروز ايشالا حاضره....

سلام من امروز كلير شدم . كسي هست كه بخواد سرعتي بره ايروان و برگرده ؟

Junior Member

سلام منم امروز كلير شدم . اگر كسي هست كه بخواد بره ايروان بگه ممنون میشیم

سلام دوستان، منم امروز کلیر شدم. اگه کسی میخواد برای پیک آپ بره ارمنستان لطفا اعلام کنه که هماهنگی کنیم. خیلی ممنون

من هم که 20 جون بودم امروز کلیر شدم. اگه کسی میره ارمنستان لطفا خبر بده که هماهنگ کنیم. مرسی همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimkhaleghi نمایش پست ها
    من هم که 20 جون بودم امروز کلیر شدم. اگه کسی میره ارمنستان لطفا خبر بده که هماهنگ کنیم. مرسی همگی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1982ir نمایش پست ها
    سلام دوستان، منم امروز کلیر شدم. اگه کسی میخواد برای پیک آپ بره ارمنستان لطفا اعلام کنه که هماهنگی کنیم. خیلی ممنون
    سلام
    اگه مشکل پرینت ویزاها حل شده باشه من فوری میرم و پیکاپ میکنم. دوستان اگه مطمئن هستند که مشکل حل شده، اعلام کنند، من میرم و اگه خواستید ویزا شما رو هم پیکاپ میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_gh نمایش پست ها
    سلام
    اگه مشکل پرینت ویزاها حل شده باشه من فوری میرم و پیکاپ میکنم. دوستان اگه مطمئن هستند که مشکل حل شده، اعلام کنند، من میرم و اگه خواستید ویزا شما رو هم پیکاپ میکنم.
    خیلی لطف می کنید. مثل اینکه حل شده تو تاپیک کلیرنس زدن که حل شده. من خدمتتون پیام خصوصی دادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)