صفحه 91 از 108 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان

نقل قول نوشته اصلی توسط mm217 نمایش پست ها
    میشه بگید نحوه دریافت پاسپورت چه جوریه؟ آیا مامور چک میکنه که شماره شما کلیر شده یا نه؟
    من هنوز شماره همسرم کلیر نشده، ولی میخوام پاسش رو همراه با با پاس خودم بفرستم. به ما یک برگه سفید بیشتر ندادند که دو تا شمارمون رو نوشته بود. خیلیا می گن احتمالا شما یه کیسید....و بصورت پکیج بررسی میشید. خلاصه که گفتم جهنم پول پیکاپ، پاس جفتمون رو میدم. ولی نمیدونم تکلیفش چی میشه....
    میخوام بدونم کسی اونجا پاس رو تحویل میگیره؟ چک میکنه؟ نگه بیخود چرا پاستون رو آوردید؟اگر بمونه تا کلیر نشه اونجا باید بمونه یا برمیگردونن میگن بعدا بیار؟
    ممنون میشم پاسخ بدید؟
    به نظر من بهترین راه اینه که یه ایمیل به سفارت بزنین و ازشون سوال بپرسین . سفارت خیلی خوب جواب میده .

سلام دوستان

من می تونم فقط ویزای خودم رو پیکاپ کنم و مال همسرم رو بزارم بعدا پیکاپ کنم؟ ظاهرا تا سه ماه وقت هست که پیکاپ کرد و یه سه ماه دیگه هم زمان هست تا قبل از باطلا شدن ویزا که تقریبا میشه شش ماه.

کسی اطلاعاتی داره کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط incrediblehame نمایش پست ها
    سلام خوبین؟
    من موقع مصاحبم پاس یکی از بچه های سایت بهمراه پاس همسرشو بردم سفارت. مامور اونجا هیچ سوالی نپرسید و فقط پاس ها رو گرفت و یه بلیط قرمز به من داد که دو روز بعدش رفتم و پاس با ویزا رو گرفتم.
    منم وضعیتم مثه شماست . موقع مصاحبه از افیسر باجه ده پرسیدم که کیس من و همسرم با هم بررسی میشه و اون گفتش نه شما دو کیس جدا گانه هستید و دوتا شماره تو اون برگه سفید معروف نوشت و بهمون داد. پس پاس همسرتون که f-2 هست رو تحویل می گیرن ولی ویزا رو توش بزنن دیگه نمی دونم. شاید باید منتظر بمونید تا شمارش اعلام بشه. شما خودتون چند رو بعد از درخواست تسریع کلیر شدین؟

سلام! ببخشید دیر جواب دادم.
    من چهارشنبه 12 شب گذشته بودم ایمیل زدم و جمعه کلیر شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط incrediblehame نمایش پست ها
    سلام خوبین؟
    من موقع مصاحبم پاس یکی از بچه های سایت بهمراه پاس همسرشو بردم سفارت. مامور اونجا هیچ سوالی نپرسید و فقط پاس ها رو گرفت و یه بلیط قرمز به من داد که دو روز بعدش رفتم و پاس با ویزا رو گرفتم.
    منم وضعیتم مثه شماست . موقع مصاحبه از افیسر باجه ده پرسیدم که کیس من و همسرم با هم بررسی میشه و اون گفتش نه شما دو کیس جدا گانه هستید و دوتا شماره تو اون برگه سفید معروف نوشت و بهمون داد. پس پاس همسرتون که f-2 هست رو تحویل می گیرن ولی ویزا رو توش بزنن دیگه نمی دونم. شاید باید منتظر بمونید تا شمارش اعلام بشه. شما خودتون چند رو بعد از درخواست تسریع کلیر شدین؟
    آقا شما 2 روزه ویزا رو برای دوستتون چاپ کردن و پیکاپ کردین؟ دقیقا کی رفتین سفارت؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladre69 نمایش پست ها
    آقا شما 2 روزه ویزا رو برای دوستتون چاپ کردن و پیکاپ کردین؟ دقیقا کی رفتین سفارت؟ ممنون
    حرف الان نیستا. تقریبا یک ماه پیش بود اره دو روزه ویزاش اوکی شد

Junior Member

بنده امروز ایمیل زدم برای پیک آپ و گفتن که به دلیل مشکلات فنی پیک آپ کردن یک هفته طول میکشه!! پروازم رو از دست دادم!! به خشکی شانس!

Junior Member

سلام
    من دیروز عصر ساعت 4 پاسم به سفارت تحویل داده شد. امروز عصر وضعیتم تو سایت واشنگتن به ایشود تغییر پیدا کرده. به نظرتون فردا تحویل میدن؟ موقع تحویل دادن گفته بودن که جمعه آماده میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_gh نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز عصر ساعت 4 پاسم به سفارت تحویل داده شد. امروز عصر وضعیتم تو سایت واشنگتن به ایشود تغییر پیدا کرده. به نظرتون فردا تحویل میدن؟ موقع تحویل دادن گفته بودن که جمعه آماده میشه.
    مبارکه! توی کاغذه نوشته بود 2شنبه که بدید 4شنبه تحویل میدن حالا سر بزنید اگه ارمنستانید یا بگید سر بزنن.

دوستان کسی امروز عصر یا فردا ارمنستان نمیره؟ کار واجبه جوون مردم منتظره

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladre69 نمایش پست ها
    بنده امروز ایمیل زدم برای پیک آپ و گفتن که به دلیل مشکلات فنی پیک آپ کردن یک هفته طول میکشه!! پروازم رو از دست دادم!! به خشکی شانس!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_gh نمایش پست ها
    سلام
    داستان چیه؟ اگه سیستم قاطی کرده، یک روزه صدور ویزا چه معنی میده؟ اگه قاطی نکرده چرا نمیتونن طبق روال صادر کنن؟
    بالاخره کدومش؟
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)