صفحه 92 از 108 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان

دوستان کسی هست که فردا یا پس فردا بخواد بره ارمنستان واسه پیکاپ؟ من به شدت دیرم شده
    ممنون می شم اگه کسی داره میره پاس منم ببره واسه پیکاپ.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

دوستانی که با همسرشون برای پیکاپ اقدام میکنن آیا وقتی هر دو پاس رو تحویل میدن هر دو کیس نامبر آپدیت میشه؟ یا فقط یکیش؟
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    داستان چیه؟ اگه سیستم قاطی کرده، یک روزه صدور ویزا چه معنی میده؟ اگه قاطی نکرده چرا نمیتونن طبق روال صادر کنن؟
    بالاخره کدومش؟
    این جوابی بود که بنده گرفتم. خدا کنه زودتر بدن!!
    Dear Applicant

Due to the technical problems the visa issuance process can take one week so please plan accordingly

Best

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_gh نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز عصر ساعت 4 پاسم به سفارت تحویل داده شد. امروز عصر وضعیتم تو سایت واشنگتن به ایشود تغییر پیدا کرده. به نظرتون فردا تحویل میدن؟ موقع تحویل دادن گفته بودن که جمعه آماده میشه.
    آقا اگه پاستو فردا دادن مارو بی خبر نذار!! من همین امروز ایمیل زدم گفت که یک هفته طول میکشه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladre69 نمایش پست ها
    آقا اگه پاستو فردا دادن مارو بی خبر نذار!! من همین امروز ایمیل زدم گفت که یک هفته طول میکشه!!
    من قبلا که پاسو تحویل سفارت داده بودم برا پیکاپ ویزا، روز بعدش آپدیت شدم اما ایشو نشد و بدون ویزا تحویل دادن پاسمو. حالا نمیدونم ربطی داره اون آپدیته به زود ایشو شدن یا نه. امشب ایمیل زدم و پرسیدم که پاسم فردا آمادس برا تحویل گرفتن یا نه. نتیجه رو حتما اطلاع میدم.

سلام دوستان

من می تونم فقط ویزای خودم رو پیکاپ کنم (f-1) و مال همسرم(f-2) رو بزارم بعدا پیکاپ کنم؟ ظاهرا تا سه ماه وقت هست که پیکاپ کرد و یه سه ماه دیگه هم زمان هست تا قبل از باطل شدن ویزا که تقریبا میشه شش ماه.

لطفا کسی اطلاعاتی داره کمک کنه؟

Junior Member

سلام، بچه ها کسی نمیره واسه پیک آپ؟ به من خبر بدید. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladre69 نمایش پست ها
    سلام
    به ایمیلم جواب دادن و گفتن که پاست آمادس و بیا بگیرش. دوشنبه تحویل دادم چهارشنبه همراه با ویزا آماده تحویل هست دوستان! پر کردن جدول فراموش نشه!!! از این به بعد دیگه شاید نیاید فروم و مجال پر کردنش نباشه. لطفا برای استفاده آیندگان اطلاعات ویزاتون رو ثبت کنید. اینم لینکش:
    https://docs.google.com/forms/d/1QhV...Ah_uQ/viewform
    (متاسفانه به شخصه خیلیها رو میشناسم که از این سایت استفاده کردن و میکنن، اما نه اطلاعات پذیرششون رو دادن و نه ویزا )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick up ویزا از ایروان - ارمنستان

سلام

برای من هم از امروز از ارمنستان ایمیل رسید که ویزام آماده است. بسیار موافقم که همگی سریعا فکری برای گرفتن ویزا بکنیم. ما تازگی تجربه ی بدی داشتیم از اینکه این کار رو ادم ناشناس یا اژانس ها انجام بدن. لطفا کسانی که می خوان بگن با هم هماهنگ کنین. ما خیلی هم عجله داریم.

Junior Member

ببینید، من اگه هیچ راهی برام نمونه که ویزام رو تا هفته دیگه پیک آپ کنم ممکنه 1شنبه برم ایروان و تا 4شنبه پیک آپ کنم ویزام رو و 5شنبه تهران باشم. ولی خواهشا دوستان خودشون یا دوستانشون که قصد سفر دارن بیان خبر بدن تا یکی بره و بقیه یه بخشی از هزینه سفر (عملا همون هزینه پیک آپ آژانس) رو بدن و خیالمون هم راحت باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)