صفحه 94 از 108 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان

سلام. دوستان من پاسپورتمو دیروز (سه شنبه) عصر (ترجیحا قبل از ساعت3) به آژانس سفیران سیر آذر در تهران خیابان سمیه دادم. امروز(چهارشنبه) عصر پاسپورتمو به سفارت تحویل دادند و الان تو سایت 1 بار دیگه به تاریخ امروز آپدیت شدم که نشون میده پاسپورتم بدستشون رسیده. آژانس به من گفت دوشنبه ویزا رو میاره ایران. اگر هم جمعه ویزام آماده نشه، دوشنبه پیک آپ میکنن و سه شنبه میفرستن ایران. من بهشون گفتم عجله دارم، اینطور بهم گفتند. تجربه خاصی با این آژانس ندارم ولی وقتی ویزام به دستم رسید نتیجه رو میگم. خوبی این آژانس این بود که ظاهرا شنبه، دوشنبه، چهارشنبه پاسپورت رو میفرستن ایروان.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط nasiim : August 6th, 2014 در ساعت 11:53 PM

Junior Member

سلام

سلام
    ما فعلا سه نفر هستیم که برای پیکاپ با هم هماهنگ شدیم، لطفا کسانی که می خوان شمارشون رو برای من بفرستند. من هماهنگ می کنم که ایشاالله کار همه انجام شه، اگر همه زود هماهنگ می شدند، برای جمعه صبح شاید کار انجام می شد و ویزاها دوشنبه آماده بود ولی فکر می کنم احتمالش کم باشه چون حداقل از تبریز تا ایروان زمینی هست. ولی در حالت بعدی اگر جمعه بعد از ظهر یا دوشنبه تحویل داده بشه، چهارشنبه ساعت 5 کار انجام می شود که ساعت 6 پرواز از ایروان هست و ممکنه از دست بره! بنابراین زمانی که می شه روش حساب کرد و مطمئن بود پاسپورت به دست می رسه پنجشنبه بعر از ظهر هست. لطفا زودتر خبر بدید. ممنون

mekanik=single-entry

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط z.azar نمایش پست ها
    سلام

سلام
    ما فعلا سه نفر هستیم که برای پیکاپ با هم هماهنگ شدیم، لطفا کسانی که می خوان شمارشون رو برای من بفرستند. من هماهنگ می کنم که ایشاالله کار همه انجام شه، اگر همه زود هماهنگ می شدند، برای جمعه صبح شاید کار انجام می شد و ویزاها دوشنبه آماده بود ولی فکر می کنم احتمالش کم باشه چون حداقل از تبریز تا ایروان زمینی هست. ولی در حالت بعدی اگر جمعه بعد از ظهر یا دوشنبه تحویل داده بشه، چهارشنبه ساعت 5 کار انجام می شود که ساعت 6 پرواز از ایروان هست و ممکنه از دست بره! بنابراین زمانی که می شه روش حساب کرد و مطمئن بود پاسپورت به دست می رسه پنجشنبه بعر از ظهر هست. لطفا زودتر خبر بدید. ممنون
    الان شما تصمیمتون قطعیه؟ دوشنبه 11 آگوست اونجایین و پنج شنبه 14 آگوست تهرانید؟

Junior Member

ما تصمیممون قطعی هست و چون برای پنجشنبه ظهر بلیط داریم حتما می خوایم که زود هماهنگ بشه و تو حالت خوب فردا صبح پاسپورت ها برسه اونجا، زودتر لطفا خبر بدید. همون نزدیک دانشگاه شریف یا هرجایی می شه قرار گذاشت.

Junior Member

سلام

ما امشب قرار داریم که فردا صبح یکی از بچه ها پاسپورت ها رو ببره و چهارشنبه شب بر می گرده. کسانی که می خوان برای من پیغام بزارن. در ضمن طبق تجربه ی ما و چند نفر دیگه از بچه ها، ایمیل زدن بسیار موثر هست در تسریع کار.

Junior Member

سلام دوستان،
    یک سوال اگر تا تاریخ I20 نتونی بررسی برای پیک آپ ویزا بایستی نامه لیت ارایوال ببری آیا؟

Junior Member

سلام

ما 7 نفر ساعت 7.45 دقیقه دم درب اصلی دانشگاه شریف قراره جمع شیم و پاسپورت ها رو به اقای امیر تحویل بدیم. لطفا افرادی که می خوان مشارکت کنند هرچه زودتر خبر بدن.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

من پاسم ارمنستان هست و فردا آماده پیکاپ میشه. از دوستانی که ارمنستان هستند و شنبه به بعد برمیگردن به من پیغام بدن من هماهنگ کنم که زحمت پاسهای منو بکشن. مرسی
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

خواهشا جواب منو بدبن من روز 31 جولای در سایت واشنگتن کلیر شدم ولی تا امروز 7 اگوست در سایت ارمنستان گیس نامبرم اعلام نشده میتونم پاسپورتمو بفرستم سفارت یا باید صبر کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)