صفحه 95 از 108 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان

خواهشا جواب منو بدبن من روز 31 جولای در سایت واشنگتن کلیر شدم ولی تا امروز 7 اگوست در سایت ارمنستان گیس نامبرم اعلام نشده میتونم پاسپورتمو بفرستم سفارت یا باید صبر کنم

سلام ددوستان عزیز
    من از جمله کسانی بودم که موقع تحویل پاس گفتند سیستمشون خرابه واسه همین من پاسو تحویل گرفتم و سه شنبه هفته قبل دادم ایران آنکارا
    امروز یعنی با فاصله ده روز ویزام دستمه
    بچه هایی که فکر می کنن هزینه رفتن زیاده این شرکت با 160 تومن پیکاپ می کنن ولی حواستون باشه ده روز طول می کشه
    موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_wanted نمایش پست ها
    خواهشا جواب منو بدبن من روز 31 جولای در سایت واشنگتن کلیر شدم ولی تا امروز 7 اگوست در سایت ارمنستان گیس نامبرم اعلام نشده میتونم پاسپورتمو بفرستم سفارت یا باید صبر کنم
    شما فورا به سفارت ایمیل بزن و ازشون بپرس. اونها جواب میدن. فقط نکته این هست که واشنگتن نشون نمیده که کلیر شدی فقط آپدیت رو نشون میده هرچند آپدیت در 90 درصد اوقات نشان دهنده کلیرشدن هست اما لزوما همیشه به این معنی نیست
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p_vosoughi نمایش پست ها
    اگر کسی از دوستان لازم داره:
    یک آژانسی هست در خیابان سمیه (88861575) یکشنبه ها (یعنی امروز تا ساعت 6) پاسپورت رو هوایی می بره و دوشنبه هفته بعد بر می گردونه (مطمئن نیستم که اصلا مجوز حمل پاسپورت و ... داره یا نه!). 130 تومن هم هزینه پیک آپ هست. من هیچ تجربه ای هم از کار کردن باهاشون ندارم و نمی دونم چقدر هم خوش قول هستند، ولی همین که امروز می تونند پاسپورت رو ببرند ایروان برای من خیلی گزینه خوبی هست!! امیدوارم که مشکلی هم پیش نیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام. دوستان من پاسپورتمو دیروز (سه شنبه) عصر (ترجیحا قبل از ساعت3) به آژانس سفیران سیر آذر در تهران خیابان سمیه دادم. امروز(چهارشنبه) عصر پاسپورتمو به سفارت تحویل دادند و الان تو سایت 1 بار دیگه به تاریخ امروز آپدیت شدم که نشون میده پاسپورتم بدستشون رسیده. آژانس به من گفت دوشنبه ویزا رو میاره ایران. اگر هم جمعه ویزام آماده نشه، دوشنبه پیک آپ میکنن و سه شنبه میفرستن ایران. من بهشون گفتم عجله دارم، اینطور بهم گفتند. تجربه خاصی با این آژانس ندارم ولی وقتی ویزام به دستم رسید نتیجه رو میگم. خوبی این آژانس این بود که ظاهرا شنبه، دوشنبه، چهارشنبه پاسپورت رو میفرستن ایروان.
    موفق باشید.
    من هم همینجا دادم. طبق همون زمان بندی که خودشون اعلام کردن ویزا رو بردن سفارت. البته هنوز وقت تحویلش نرسیده، ولی تا الان که به موقع کار کردن.
    من سه شنبه براشون فرستادم، قول داده بودن که چارشنبه ببرن ایروان، که بردن و تحویل سفارت هم دادن.
    چهارشنبه آخر وقت و امروز (پنج شنبه) آپدیت شدم و طرفای ظهر زد issued. قول داده که پاسپورت‌ رو دوشنبه ایران تحویل میده. حالا وقتی پاسپورت رو پس گرفتم بازهم جزئیاتش رو مینویسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_wanted نمایش پست ها
    تو واشنگتن که کلیر نمیشن! فقط آپدیت می شید که لزوما ربطی به کلیر شدن نداره ... کلیر وقتی هست فقط که کیس نامبرتون تو سایت ارمنستان بیاد

Junior Member

سلام

من امروز کلیر شدم (7 آگوست). من دقیقه نودی هستم و باید تا سه شنبه 19 آگوست ویزامو گرفته باشک چون فرداش پرواز دارم. خودم و خانمم.
    کسی میتونه کمکم کنه واسه پیکاپ؟
    من تا شنبه میتونم پاسم و بهش برسونم.

ممنون
    ویرایش توسط Olympia : August 8th, 2014 در ساعت 06:19 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member

سلام
    من هم 7 آگوست ویزام اومده و 17 آگوست بلیط دارم. اگر کسی میتونه برای پیکاپ کمک کنه ممنون میشم. ایمیل من:

ویرایش توسط Olympia : August 8th, 2014 در ساعت 06:18 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز 8 آگوست ویزام اوکی شد
    یکی از بستگانم یکشنبه 10 Aug میره ایروان واسه پیک آپ، ایشون دوشنبه drop میکنه و چهارشنبه pick-up ، اگر کسی می خواد پاسپورتش رو برسونه به من که واسشون انجام بدیم. ایمیلم اینه:
    ویرایش توسط Olympia : August 9th, 2014 در ساعت 11:03 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member

سلام...واقعا این روزها سفارت ویزاهارو 2 روزه صادر میکنه؟؟؟؟؟

Junior Member

بنده حدود دو ماه پبش از سفارت آمریکا در ارمنستان کلییر شدم اما یه مشکلاتی برام پیش اومد که نتونستم برا پیک آپ برم. دیروز که دوستم برا پیک آپ ویزام رفته گفتن وقتش به پایان رسیده در حالیکه تو سایت سفارت زده من تا 13 سپتامبر وقت دارم ویزام رو پیک آپ کنم. به نظرتون چیکار باید بکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)