صفحه 96 از 108 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1072

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان 2014- 2009

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان

نقل قول نوشته اصلی توسط nilnoos نمایش پست ها
    سلام...واقعا این روزها سفارت ویزاهارو 2 روزه صادر میکنه؟؟؟؟؟
    سلام
    بله دو روزه صادر میکنه. پاسپورت من و دوستم رو چهارشنبه به سفارت داده بودند و جمعه ویزا رو گرفتن. تو سیستم پنج شنبه زده بود issued.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saba3 نمایش پست ها
    بنده حدود دو ماه پبش از سفارت آمریکا در ارمنستان کلییر شدم اما یه مشکلاتی برام پیش اومد که نتونستم برا پیک آپ برم. دیروز که دوستم برا پیک آپ ویزام رفته گفتن وقتش به پایان رسیده در حالیکه تو سایت سفارت زده من تا 13 سپتامبر وقت دارم ویزام رو پیک آپ کنم. به نظرتون چیکار باید بکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید
    وم

سلام
    مگه میشه یه همچین چیزی؟
    من 2 aug شمارم تو سایت سفارت اعلام شده و زده که تا 14 Nov وقت دارم واسه پیک آپ
    منم چون دیفر کردم به ترم spring گذاشتم تو Oct برم واسه پیک آپ که حدود سه ماه بعدش بتونم برم us یعنی دور و بر تاریخ I-20 جدید
    حالا با این پیغام شما خیلی نگران شدم.
    ویزا شما تحصیلی بوده؟
    اگه کسی تجربه مشابه با وضعیت من داشته یا شنیده میشه بگه چی میشه؟ایا موقع پیک آپ برام ممکنه مشکلی مثلمشکل دوستمون پیش بیاد؟

Junior Member

سلام دوستان ... یکی از بستگان 2 شنبه داره پاسم رو میبره سفارت کسی هست که بخواد پاسش رو بده؟؟ هرکی میخواد پیام بده
    ویرایش توسط nilnoos : August 10th, 2014 در ساعت 04:51 PM

Junior Member

سلام بله ویزام تحصیلی هست. لطفا کسی میتونه راهنماییم کنه که مشکل چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hutdt نمایش پست ها
    وم

سلام
    مگه میشه یه همچین چیزی؟
    من 2 aug شمارم تو سایت سفارت اعلام شده و زده که تا 14 Nov وقت دارم واسه پیک آپ
    منم چون دیفر کردم به ترم spring گذاشتم تو Oct برم واسه پیک آپ که حدود سه ماه بعدش بتونم برم us یعنی دور و بر تاریخ I-20 جدید
    حالا با این پیغام شما خیلی نگران شدم.
    ویزا شما تحصیلی بوده؟
    اگه کسی تجربه مشابه با وضعیت من داشته یا شنیده میشه بگه چی میشه؟ایا موقع پیک آپ برام ممکنه مشکلی مثلمشکل دوستمون پیش بیاد؟

Junior Member

سلام. دوستان من امروز کلیر شدم و ویزام حاضره. خیلی فرصتم کمه و شدیدا احتیاج به پیکاپ ویزا دارم. کسی هست که تو همین هفته بخواد بره ارمنستان. ممنون میشم اطلاع بدید...

Junior Member

سلام. کسی هست که بخواد واسه پیکاپ بره ایروان؟ لطفا اطلاع بدید اگه کسی میره، خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام. کسی هست که بخواد واسه پیکاپ بره ایروان؟ لطفا اطلاع بدید اگه کسی میره، خیلی ممنونم
    سلام، ممنون میشم اگه کسی فردا پس فردا میره واسه پیکاپ به منم اطلاع بده...

Junior Member

دوستان کسی هست بتونه زحمت پاس من رو هم بکشه؟ من حدس میزنم امروز فردا کلییر بشم.

Junior Member Kiefer24 آواتار ها

سلام،
    من ۳۱ جولای کلیر شدم. تصمیم داشتم که خودم برای پیک آپ برم اما هنوز نرفتم. الان هم فرصت کمی دارم و اورینتیشن ها هم شروع شده. اگر کسی برای پیک آپ فردا یا پس فردا میره خیلی خوبه که هماهنگ کنیم. من تجربه خوبی از ایروان دارم و نمی خواستم فرصت یک سفر دوباره رو از دست بدم اما ظاهرا چاره ای نیست. در ضمن اگر دوستان تشریف می برند، apricot hostel رو توصیه می کنم، قیمت بسیار مناسبی داره و محیط آرام و خوب، تمیزه، مدیرش آدم بسیار خوبیه و کاملا با دانشجوهای ایرانی آشناست، از همه لحاظ هم به شما در مدت اقامت کمک می کنه، در ضمن برای خانم ها هم جای مناسبی هست. این رو اینجا گفتم چون الان بیشتر سفر بچه ها برای پیک آپ هست و امیدوارم چون این بخش به تجربیات سفر مربوطه پستم حذف نشه :-)
    ویرایش توسط Kiefer24 : August 13th, 2014 در ساعت 02:18 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiefer24 نمایش پست ها
    سلام،
    من ۳۱ جولای کلیر شدم. تصمیم داشتم که خودم برای پیک آپ برم اما هنوز نرفتم. الان هم فرصت کمی دارم و اورینتیشن ها هم شروع شده. اگر کسی برای پیک آپ فردا یا پس فردا میره خیلی خوبه که هماهنگ کنیم. من تجربه خوبی از ایروان دارم و نمی خواستم فرصت یک سفر دوباره رو از دست بدم اما ظاهرا چاره ای نیست. در ضمن اگر دوستان تشریف می برند، apricot hostel رو توصیه می کنم، قیمت بسیار مناسبی داره و محیط آرام و خوب، تمیزه، مدیرش آدم بسیار خوبیه و کاملا با دانشجوهای ایرانی آشناست، از همه لحاظ هم به شما در مدت اقامت کمک می کنه، در ضمن برای خانم ها هم جای مناسبی هست. این رو اینجا گفتم چون الان بیشتر سفر بچه ها برای پیک آپ هست و امیدوارم چون این بخش به تجربیات سفر مربوطه پستم حذف نشه :-)
    هاستل ديپلمات هم بد نيست. جنب سفارت امريكاست. صاحبش ي ايراني ارمني متولد ابادان هست. خودش و خانمش خيلي انسان هاي شريف و مهربوني هستن. پياده تا سفارت ٥ دقه هست. سر همون خيابان ادميرال ايساكوف به طرف سفارت هست. تميزه خلوته امن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)