صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 86

موضوع: انواع کار دانشجویی در اتریش

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

پیش فرض پاسخ : انواع کار دانشجویی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshavin23 نمایش پست ها
    به نظر من هرکسی توی سنین کمتر مثلا لیسانس وقت گذاشته باشه و یک حرفه ای یا تخصصی از رشته اش رو یاد گرفته باشه هرجا بره میتونه گلیمشو از آب بکشه..اکثر کسایی که از بیکاری حرف میزنن بدونین که مهارت کافی ندارن یه مدرکی دست گرفتن و هی جار میزنن که کار نیس کار نیس..باید کار بلد بود تا کار بیاد در خونتو بزنه
    ایسالا کار براتون پیدا بشه با حقوق بالا.
    ویزای دانشجویی اجازه کار پاره وقت داره مثلا ۱۰ ساعت در هفته.
    که اگه اونم اگه المانیتون فول باشه بازم هیچ مغازه داری یا رستورانی دانشجویی رو واسه ۲ساعت در روز استخدام نمیکنه.
    اگرم معلوماتتون زیاد باشه و شانس پیدا کنید میتونید internship بگیرید که اونم باز به یه سری مسایل وابستس.
    بنده دانشجوی فوق هستم و دارم تو رستوران کار میکنم. کار عیب نیست. اما واقعا اینجا کار پیدا کردن سخت ولی غیر ممکن نیست.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

سلام،‌من رشته گرافیک درس خوندم و چندتایی هم کار ایران انجام دادم... کار در زمینه هنر میشه پیدا کرد؟ گرافیکی،‌نقاشی،‌عکسی،‌ص ایع دستی و ...
    alles möglich

Junior Member

بنظر من کسی که واقعا دانشجو باشه و بخاطر هدفش داره میره خارج درس بخونه و نه از روی مدگرایی، صد در صد با رزومه خوبی که داره توی همون دانشگاه کار علمی میکنه نه اینکه بره آشپزی و نجاری و نظافت کاری...به عقیده من این کار افت نداره.. حرف من اینه که کسی که حساب شده میره یه خیال آسوده داره که فاند بهش میدن (دوستانی که فاند میگیرن)... اما بعضیا هستن به آب و آتیش میزنن یه پول جور کنن برن... اینکه بری اونجا با فاند درس بخونی ارزش داره نه اینکه بری اونجا با پول خودت درس بخونی مثل دانشگاه آزادی های خودمون...
    کسی که فاند میگیره مسلما یه چیزی توی رزومه اش داشته که دولت خارجی روش حساب باز کنه..
    من دوستان خودم که فاند گرفتن الان فقط کار آکادمی انجام میدن نه اینکه برن آشپزی و ازین کارا...
    لطفا در مورد مطلبی که مینویسید یه جانبه ننویسید که دل ملت رو خالی کنید
    شما داري به دانشگاه ازاديا توهين ميكني يني چي ك ارزش نداره ما هم خانواده هامون براي اين پولي ك شما بهش ميگي بي ارزش زحمت كشيدن دليل نميشه چون با پول ميايم واسه درس كارمون فاقد ارزش لطفا به خودتون اجتزه هر جور حرف زدنو ندين

Junior Member

سلام
    من میخوام تازه اقدام کنم برای ویزای تحصیلی اتریش
    البته متاهل هم هستم و به همراه همسرم میخوام برم
    خوشحال میشم اگر یکی از دوستانی که الان داره تو اتریش تحصیل میکنه یک مقدار راجع به شرایط اونجا به من اطلاعات بده
    هر کدوم از دوستان که میتونه شمارش رو بده که من تماس بگیرم و در مورد شرایط تحصیل و زندگی در اتریش چنتا سوال بپرسم
    با تشکر

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasm نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام تازه اقدام کنم برای ویزای تحصیلی اتریش
    البته متاهل هم هستم و به همراه همسرم میخوام برم
    خوشحال میشم اگر یکی از دوستانی که الان داره تو اتریش تحصیل میکنه یک مقدار راجع به شرایط اونجا به من اطلاعات بده
    هر کدوم از دوستان که میتونه شمارش رو بده که من تماس بگیرم و در مورد شرایط تحصیل و زندگی در اتریش چنتا سوال بپرسم
    با تشکر
    والا اولین پیشنهادم به شما اینه که برای خودتون وقت بذارید و حتما صفحات آخر بخش هایی که براتون تو این فروم جالبه رو بخونید حداقل از هر تاپیک 5-6 صفحه
    ولی اصلا اصلا به خودتون نگید اوووو کی حوصله داره بشینه بخونه بذار پول میدم یه به اصطلاح وکیل یا موسسه اعزام دانشجو که بیخودی پولتون رو دور ریختید.
    چون دقیقا کاری که قرار اون ها بکنند خودتونم می تونید با کمک دوستان انجام بدید و کار اونها چیزی جز پست کردن مدارکتون و خوندن چنین فروم هایی برای توضیح به شما نیست
    بازم خوبه کاری بکنند و پول بگیرند ، خیلی وقت ها همین اطلاعاتشونم بروز نکردند و پذیرش هم نمیگیرند و وقتتون رو دور میریزند
    پس وقت بذارید و مطالع کنید و جواب سوالاتون نبود بپرسید حتما جواب میگیرید.

Junior Member

بنظر من کسی که واقعا دانشجو باشه و بخاطر هدفش داره میره خارج درس بخونه و نه از روی مدگرایی، صد در صد با رزومه خوبی که داره توی همون دانشگاه کار علمی میکنه نه اینکه بره آشپزی و نجاری و نظافت کاری...به عقیده من این کار افت نداره.. حرف من اینه که کسی که حساب شده میره یه خیال آسوده داره که فاند بهش میدن (دوستانی که فاند میگیرن)... اما بعضیا هستن به آب و آتیش میزنن یه پول جور کنن برن... اینکه بری اونجا با فاند درس بخونی ارزش داره نه اینکه بری اونجا با پول خودت درس بخونی مثل دانشگاه آزادی های خودمون...
    کسی که فاند میگیره مسلما یه چیزی توی رزومه اش داشته که دولت خارجی روش حساب باز کنه..
    من دوستان خودم که فاند گرفتن الان فقط کار آکادمی انجام میدن نه اینکه برن آشپزی و ازین کارا...
    لطفا در مورد مطلبی که مینویسید یه جانبه ننویسید که دل ملت رو خالی کنید
    سلام دقیقا منم توی دلم خالی شد من میخوام توی یه کشور خارجی درس بخونم دیدم اتریش برام مناسب تره اینجا هم زندگی خاصی ندارم هیچ امیدیم ندارم که بمونم واسه همین تصمیم گرفتم برم اتریش نه بخاطر این که اونجا رویایی زندگی کنم فقط واسه این که از این محیطی که هستم دور بشم

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khanum نمایش پست ها
    سلام دقیقا منم توی دلم خالی شد من میخوام توی یه کشور خارجی درس بخونم دیدم اتریش برام مناسب تره اینجا هم زندگی خاصی ندارم هیچ امیدیم ندارم که بمونم واسه همین تصمیم گرفتم برم اتریش نه بخاطر این که اونجا رویایی زندگی کنم فقط واسه این که از این محیطی که هستم دور بشم
    طبیعتا کشورهای جهان اول و کشورهایی مثل اتریش و خیلی های دیگه ، بخاطر شرایط فعلی برای ما از لحاظ رفاه اجتماعی بهترند و شکی درش نیست
    اینقدر اینجا چیزهای خوشایند میبینید که وزنه اینور به برگشت به ایران سنگینی کنه حتی با هزاران بار دلتنگی به محض سفر به ایران برای برگشت به اتریش لحظه شماری می کنید ولی بهتره برای مهاجرت به هر کشوری خیلی از موارد رو بررسی کنید، مثلا چرا اتریش چرا آلمان نه یا چرا کانادا چرا نروژ نه !
    بعد که به اتریش رسیدید ببینید چرا اتریش و چرا ایران نه !
    پوئن های مثبت و منفیش رو بذارید کنار هم اگه وزنه اتریش سنگینی کرد اونوقت بیاید خودتون رو آماده کنید برای سفر
    یعنی از ساپورت مالی گرفته تا شناختن فرهنگشون تا دانش زبان آلمانی و نگاهی به خودتون و توانایی انجامش در آینده و بعد شروعش کنید
    اینطوری قول میدم اگه 10 سال دیگه ام کسی بیاد بگه اگه 10 سال برگردیم عقب بازم این کار رو می کنی یا نه حتما جواب میدید بله چون با تمام دانشی که اون زمان داشتید بهترین انتخاب رو کردید و این یعنی ایجاد رضایت و حرکت رو به جلو.

Junior Member

سلام اگه کسی ساکن اتریشه و یه کار پاره وقت می خواد برام پیام بذاره . من ایران هستم ولی احتیاج به همکار در اتریش دارم

سلام دوستان
    کسی میدونه برای کار در رستوران یا فروشگاه چه جوری باید motivation letter نوشت. ببخشید من اسم المانیش رو بلد نیستم. اگر لطف کنید و یک نمونه تو سایت بذارید ممنون میشم.

با سلام
    من تو ایران دوره های ماساژ گزراندم مدرکم گرفتم
    به نظر شما شانسی هست که من کار
    دانشجویی تو این حرفه پیدا کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)