صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 86

موضوع: انواع کار دانشجویی در اتریش

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انواع کار دانشجویی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط abtinahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای کار در رستوران یا فروشگاه چه جوری باید motivation letter نوشت. ببخشید من اسم المانیش رو بلد نیستم. اگر لطف کنید و یک نمونه تو سایت بذارید ممنون میشم.
    برای هر جایی فرق نداره چه رستوران چه شرکت برای لول های بالاتر باید رزومه بدید که بهش می گن : LEBENSLAUF و یه نامه هم کنارش می خوان به اسم cover letter که تو اینترنت سرچ کنید نمونه زیاد داره ببینید کدوم مدل براتون جالب تره اون رو پر کنید بفرستید
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadmasnavy نمایش پست ها
    با سلام
    من تو ایران دوره های ماساژ گزراندم مدرکم گرفتم
    به نظر شما شانسی هست که من کار
    دانشجویی تو این حرفه پیدا کنم؟
    بله می تونید مثل خیلی از بچه ها که دارند کار های شخصی مثل تعمیر گوشی و کامپیوتر ، یا آرایشگری می تونید شخصی کار کنید. ولی بازم اطلاعات بنده تو این زمینه خیلی کافی نیست چون ماساژ بحث بهداشتی هم داره و ممکنه نیاز به مجوز خاصی داشته باشه اینجا به مشکل نخورید.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    بله می تونید مثل خیلی از بچه ها که دارند کار های شخصی مثل تعمیر گوشی و کامپیوتر ، یا آرایشگری می تونید شخصی کار کنید. ولی بازم اطلاعات بنده تو این زمینه خیلی کافی نیست چون ماساژ بحث بهداشتی هم داره و ممکنه نیاز به مجوز خاصی داشته باشه اینجا به مشکل نخورید.

من اضافه کنم که هر چیزی که واسش دوره گذروندید و میتونید ثابت کنید که براش اموزش دیدید (اینجا توی اتریش میگن Ausbildung) میتونه برای اشتغال و پیدا کردن
    شغل به کارتون بیاد. منتها اینا یک مرحله بعد از این هستش که شما اولن بتونید آلمانی صحبت کنید. یعنی شغلهای حرفه ای خدماتی مثل آرایشگری، تعمیرات گوشی یا
    همین ماساژ حرفه ای چون مستقیمن با مردم عادی در ارتباط هستن، خیلی بیشتر از یک شغل مثل برنامه نویسی یا انجام پروژه نیاز به دانش زبان آلمانی داره. جدای از اینکه
    به دلیل امکاناتی که ممکنه شما نیاز داشته باشید، بهتر اینه که ابتدا در یک مرکز مرتبط مشغول به کار بشید و بعد کار مستقل رو شروع کنید و این خودش هم مستلزم
    راضی کردن کارفرما و برقراری ارتباط صحیح با مشتریان هستش. به همین دلیل من معتقدم باید حتمن زبان آلمانی خوبی داشته باشید تا بتونید از حرفه ای که در ایران
    یاد گرفتید استفاده کنید

Senior Member

بنظرتون میشه تو وین کارگاه تولیدی راه انداخت؟با ویزای دانشجویی.غیر از اینکه سود داره یا نه از نظر قانونی امکانش هست؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    بنظرتون میشه تو وین کارگاه تولیدی راه انداخت؟با ویزای دانشجویی.غیر از اینکه سود داره یا نه از نظر قانونی امکانش هست؟
    با ویزای دانشجویی امکانش نیس تا جای که من اطلاع دارم
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

با سلام
    من تجربه دو سال زندگی خودم در اتریش رو براتون می گم
    خواهشا توجه کنید
    من اصلا کاری نتونستم پیدا کنم
    حتی کارهای سطح پایین
    انگلیسی در حد عالی و المانی در سطح متوسط بلدم
    اتریش مخصوصا الان با این همه مهاجر جای خوبی برای کار نیست
    با وجود اینکه ا ز ایران خیلی بهتره ولی هزینه ها به یورو بالا است.
    من دوستای زیادی در اتریش پیدا کردم و اصلا یک لحظه دلتنگ ایران و خانوادم نشدم
    ولی بعد از 70 میلیون خرج به ایران برگشتم
    لطفا خیلی مطاعه کنید باور کنید از روی دلسوزی می گم lebenslauf از همون ایران ولی با آدرس اتریش بزیند ببیند اصلا مصاحبه دعوت می شید یا نه

Senior Member

ولی دوست عزیز من کسایی رو میشناسم که بعد از یک سال کار پیدا کردن و خیلی هم راضین و پیشنهاد میکنن که بریم!حتی با وجود مهاجرها.شما چندجا رزومه فرستادین؟برا چه کارهایی؟برا کارهای دانشجویی هم احتیاج به رزومه هست؟یا ثبت نام اینترنتی؟
    شاید بخاطر سطح زبان المانیتون بوده.خوب انگلیسی تو یه کشور المانی زبان خیلی مهم نیست.
    ویرایش توسط violet_m : March 22nd, 2016 در ساعت 08:04 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    ولی دوست عزیز من کسایی رو میشناسم که بعد از یک سال کار پیدا کردن و خیلی هم راضین و پیشنهاد میکنن که بریم!حتی با وجود مهاجرها.شما چندجا رزومه فرستادین؟برا چه کارهایی؟برا کارهای دانشجویی هم احتیاج به رزومه هست؟یا ثبت نام اینترنتی؟
    شاید بخاطر سطح زبان المانیتون بوده.خوب انگلیسی تو یه کشور المانی زبان خیلی مهم نیست.
    من بیشتر از 1000 تا رزومه فرستادم
    شما تو ایران بیشتر از سطحی که من یاد گرفتم نمی تونید یاد بگیرید
    اتفاقا انگلیسی هم مصاحبه دادم ولی شرکت حاضر نشد به اداره کار نامه بده و ترجیح داد اروپایی رو بگیره
    چون قوانین کار برای ما سخت تره
    اگر براتون دوستا کار پیدا می کنند برید

غیر از رزومه حضوری می رفتم
    ولی اتریش به اون شکل شرکت و کارخونه نداره
    تازه کافی شاپاو رستوراناش هم پر از کارگر ترک و مجار و لهستانی هست
    و نیازی به ما ندارند
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

Senior Member

بنظرم دوستانی که اونجا هستن بیان نظراشونو بگن.من که خیلی نگران شدم