صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 86

موضوع: انواع کار دانشجویی در اتریش

Junior Member fateme20 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انواع کار دانشجویی در اتریش

ببخشید
    ماها که باویزای دانشجویی میاییم
    ولی 9ماهه اول یا1سال دانشگاه نمیریم تازبانمون به اون سطح برسه و فقط کلاس زبان بریم
    1. آیاهنوز بعنوان دانشجو تلقی میشیم و هفته ای فقط10ساعت میشه کارکرد؟ چون ماکه هنوز دانشگاه نمیریم!(دانشجوی لیسانس 10ساعت میتونه کارکنه یا20ساعت؟ )
    2. آیا میشه کارهای هنری دست سازتوخونه(خوابگاه) انجام داد و فروخت؟ حالا یا به مغازه ها داد یا نمایشگاههاشون که میزنن غرفه بگیریم یا هم که اینترنتی؟

3. ماهاکه فقط درحد سلام و علیک و چندتا جمللات ضروری روزهای اولیه زبان و یادگرفتیم، چه کاری میتونیم پیداکنیم حداکثربعداز2ماه که کلاس زبان میریم؟

پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme20 نمایش پست ها

ببخشید
    ماها که باویزای دانشجویی میاییم
    ولی 9ماهه اول یا1سال دانشگاه نمیریم تازبانمون به اون سطح برسه و فقط کلاس زبان بریم
    1. آیاهنوز بعنوان دانشجو تلقی میشیم و هفته ای فقط10ساعت میشه کارکرد؟ چون ماکه هنوز دانشگاه نمیریم!(دانشجوی لیسانس 10ساعت میتونه کارکنه یا20ساعت؟ )
    2. آیا میشه کارهای هنری دست سازتوخونه(خوابگاه) انجام داد و فروخت؟ حالا یا به مغازه ها داد یا نمایشگاههاشون که میزنن غرفه بگیریم یا هم که اینترنتی؟

3. ماهاکه فقط درحد سلام و علیک و چندتا جمللات ضروری روزهای اولیه زبان و یادگرفتیم، چه کاری میتونیم پیداکنیم حداکثربعداز2ماه که کلاس زبان میریم؟

پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون
    1- در دوران کلاس زبان هم، دانشجو محسوب می شوید. دانشجوی کارشناسی 10 ساعت و دانشجوی مقطع ارشد و دکترا تا 20 ساعت در هفته، اجازه کار دارند.
    2- بله. همیشه و در همه جای دنیا از اینطور کارها می شود انجام داد ولی به سلیقه ها و علایق مردم و در واقع نیاز بازار و مشتری باید توجه شود.
    3- بدون تسلط به زبان آلمانی، شانس پیدا کردن کار خیلی کم است، چون شما حتی قادر نیستید تا با کارفرما برای گفتن شرایط خود صحبت کنید. پیشنهاد می کنم قبل از آمدن به اتریش، تا حد قابل قبولی زبان بخوانید. برای آمدن به اتریش عجله نکنید. کارهای دانشجویی در سال اول معمولا کارهای ساده در حد فروشندگی و رستوران و هتل است که همگی نیاز به داشتن قابلیت ارتباط خوب به زبان آلمانی و بعضا انگلیسی است. اگر هم به زبان آلمانی مسلط باشید، تضمینی برای پیدا کردن یک کار مناسب وجود ندارد. بنابر این برای هزینه های زندگی و تحصیل، پیش بینی های لازم را انجام دهید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    شما الان هنوز بی کار هستید؟
    می تونم بپرسم رشته تحصیلیتون چی بوده؟
    چه مدارکی رو در زمان ارسال رزومه ارسال می کردید؟
    میزان دانش زبان آلمانی در چه سطحیه ؟
    روش پیئدا کردن کار و ارسال رزومه ؟
    ممنون میشم شاید بشه به نتایج بهتری رسید برای کمک به پیدا کردن کار.
    شما الان تو اتریش شاغل هستین؟تا جاییکه میدونم بیشتر از 6ماه نیست که رفتین.میشه همه ی این سوالها رو خودتون جواب بدین؟

Junior Member

سلام دوستان من یک ماه دیگه به وین میام. زبان آلمانی بد نیست ولی نیاز به کلاس زبان قطعا دارم. سطح زبان انگلیسیم خوبه مشکلی ندارم.
    من علاوه بر تخصص و تجربه کافی در برنامه نویسی، مربی و قهرمان جهان در چند رشته رزمی هستم.
    میشه راهنمایی کنید برای تدریس وتبلیغ آموزش ورزشی به صورت خصوصی یا عمومی چطور میتونم تبلیغ کنم؟ شنیدم میشه برگه ای در دانشگاه چسبوند و این نوعی فعالیت دانشجویی محسوب میشه! درسته؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط NavidRN نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک ماه دیگه به وین میام. زبان آلمانی بد نیست ولی نیاز به کلاس زبان قطعا دارم. سطح زبان انگلیسیم خوبه مشکلی ندارم.
    من علاوه بر تخصص و تجربه کافی در برنامه نویسی، مربی و قهرمان جهان در چند رشته رزمی هستم.
    میشه راهنمایی کنید برای تدریس وتبلیغ آموزش ورزشی به صورت خصوصی یا عمومی چطور میتونم تبلیغ کنم؟ شنیدم میشه برگه ای در دانشگاه چسبوند و این نوعی فعالیت دانشجویی محسوب میشه! درسته؟

ممنونم
    سلام
    در هر دو زمینه احتمال پیدا کردن کار برای شما هست ولی با توجه به مدارک و مدارج بین المللی، احتمال کار به عنوان ورزشکار حرفه ای یا مربی بیشتر است. اگر زبان آلمانی شما خوب باشد، قطعا شانس بالایی دارید. به عنوان دانشجوی کارشناسی تا 10 ساعت و به عنوان دانشجوی ارشد و دکترا تا 20 ساعت در هفته اجازه کار دارید. به صورت خصوصی هم می توانید هنرهای رزمی را تدریس کنید. و چون این قبیل کارها در جایی ثبت نمی شود، در 10و 20 ساعتی که گفتم، وارد نمی شود. علاوه بر دانشگاه، در گروههای فیسبوک، وایبر، تلگرام و امثال آن هم می توانید آگهی بدهید. بعدا در صورتی که بتوانید نظر یک باشگاه ورزشی را هم جلب نمایید، می توانید ویزای دانشجویی خودتان را به ویزای کاری تبدیل کنید. البته این مطلب نیاز به بررسی و تامل بیشتری دارد که حتما در جای خود به آن توجه خواهید نمود.

Senior Member

کارشناسی نیمه ی اولش 10 ساعت بود و نیمه دومش20 ساعت.درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    کارشناسی نیمه ی اولش 10 ساعت بود و نیمه دومش20 ساعت.درسته؟
    چنین چیزی را که شما گفتید، تا بحال نشنیدم. اگر سایر دوستان اطلاعاتی داشته باشند حتما ارائه خواهند کرد.
    ولی نکته دیگری که اخیرا برخی دوستان گفتند، این است که دانشجویانی که برای لیسانس مجدد پذیرش دارند، اگر ترجمه ی مدرک لیسانس که از ایران گرفته اند را به AMS و یا همان اداره ی کار ارائه بدهند، می توانند مجوز کار 20 ساعتی بگیرند. البته بطور دقیق مطمئن نیستم ولی احتمالا باید درست باشد.

Junior Member honeybee1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط asaria نمایش پست ها
    چنین چیزی را که شما گفتید، تا بحال نشنیدم. اگر سایر دوستان اطلاعاتی داشته باشند حتما ارائه خواهند کرد.
    ولی نکته دیگری که اخیرا برخی دوستان گفتند، این است که دانشجویانی که برای لیسانس مجدد پذیرش دارند، اگر ترجمه ی مدرک لیسانس که از ایران گرفته اند را به AMS و یا همان اداره ی کار ارائه بدهند، می توانند مجوز کار 20 ساعتی بگیرند. البته بطور دقیق مطمئن نیستم ولی احتمالا باید درست باشد.
    سلام. خیلی ممنون از اطلاعاتی که میدین.
    چطور میشه از این موضوع مطمئن بشیم که با لیسانسی که از ایران گرفتیم میتونیم 20 ساعت کار کنیم؟

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asaria نمایش پست ها
    بله منم این موضوع رو حدودا 3 ماه پیش شنیدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط honeybee1370 نمایش پست ها
    چطور میشه از این موضوع مطمئن بشیم که با لیسانسی که از ایران گرفتیم میتونیم 20 ساعت کار کنیم؟
    به اداره AMS مراجعه کنید برای اطمینان و ازشون بخواید موردتون رو بررسی کنند برای اجازه کار حدود 500 نوع مختلف در اتریش وجود داره ( به گفته کارمند مگسترات ) پس شانستون رو امتحان کنید و اطلاعات ما و دوستان رو هم تکمیل کنید.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط honeybee1370 نمایش پست ها
    شما باید به این ادرس برین A-1030 Wien, Ungargasse 37
    این AMS برای خارجی هاست هر سوالی داشتین می تونین از اینجا بپرسین و من سال پیش پرسیدم گفتن میشه باد مدرک لیسانست تون 20 ساعت کار کنین ....شما می تونین مدرک لیسانستون با خودتون ببرین و بهشون نشون بدین اونجا میگن قبول می کنن یا نه
    wöllen ist können

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)