صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: رتبه دانشگاه های آمریکا و کانادا در مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاه های آمریکا و کانادا در مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    تو کانادا من رنکینگ مشخص و صریحی برای رشته مهندسی عمران نیافتم ولی برای رشته های مهندسی این رنگینگ رو
    دیدم:
    1 Waterloo
    2 Toronto
    3 McGill
    4 Queen's
    5 Alberta
    6 McMaster
    7 UBC
    8 Guelph
    9 Simon Fraser
    10 Western

البته بعضی جاها UBC بالاتره (مثلاً سوم) و بعضی جاهای دیگه هم Toronto اول و McGill دوم اینه که قطعیت نداره!
    Thank you dear friend,but some of them do not have civil engineering at all,such as No.8,9 ,however it was useful,regards
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    Thank you dear friend,but some of them do not have civil engineering at all,such as No.8,9 ,however it was useful,regards
    .Yes, As I said earlier this ranking is for all of engineering branches not particularly for Civil Eng

با سلام.
    کسی از دوستان از رنکینگ دانشگاه OLD Dominion University در مهندسی عمران خبر داره؟

سلام دوستان
    من دانشجوی مستر رشته construction engineering and management یا همون مهندسی و مدیریت ساخت در ایران (داشگاه آزاد) هستم و احتمالا تا 1 سال دیگه در کانادا هستم با اقامت دائم . میخوام برای دکترا در این رشته اقدام کنم .
    1) کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنید ؟
    2) آیا بازار کار این رشته در کانادا خوبه ؟ نیازی نیست که رشته ام رو توی دکترا عوض کنم ؟
    3) مدرک فوق ما رو قبول میکنن یا اینکه باید دوباره بخونیم ؟ معدل چند براشون مناسبه؟

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههای کانادا در مهندسی عمران

به نظر منم بی اساسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1 نمایش پست ها
    سلام همونطور که گفته بودم ...دانشگاههای آمریکا
    1-با تشکر از دوستم محمد زبیده
    2-تمامی دانشگاهها دارای مستر راه هستند که اکثر اونا سایر شاخه های عمرانو دارن.
    3- داده ها کاملن توسط خودم تهیه شده اند بهمین خاطر ممکنه که در قسمت های توضیحات خطا داشته باشند.
    4-اکسبتن ها میانگین هستند ، چرا که داده های مختلفی در این قسمت داشتم.
    5-هزینه ها بطور تقریبی درست هستند حالا با خطای 1000 تا 2000 دولار
    6-رنکین ها یا جهانی است یا داخل خود آمریکا ( از بچه ها می خوام که حتمن چک کنن و اگه شد تصحیح کنن)
    7-میتونید دانشگاهها رو بر حسب accebtance or ranking or tuition منظم کنید.
    در آخر از بچه ها می خوام که در کامل و تصحیح کردن این مجمونه کمک کنن.
    سلام
    این هزینه ها فقط هزینه تحصیل رو شامل میشه یا به همراه هزینه های زندگی هست ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : need informations about civil engineering and universities in canada

نقل قول نوشته اصلی توسط fabi نمایش پست ها
    i know about that , and this why i asked here if somebody can help me to solv this problem !
    i just want to know if i don`t need any fund from university , is there possibilities to start my course with paying needed money to them , and how much does it costs !
    i heard that will costs about 12000$ per year and and another thing that i saw in forums was last two years point , i think i can improve my point this year which i`m last year student !
    and another question was if i want to continue my studies in architecture i, is there any possibilities ?
    سلام
    من هم شرایط مشابهی با شما دارم... میخوام واسه مستر مدیریت ساخت یا سازه برای دانشگاههای کانادا اقدام کنم. معدلم هم بالا نیست ، مقاله هم ندارم... به فاند هم اصلا فکر نمیکنم اما میخوام بدونم چقدر هزینه داره .... میشه بپرسم تحقیقات شما نتایج مثبتی هم داشته یا نه ؟

پیش فرض پاسخ : need informations about civil engineering and universities in canada

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa87 نمایش پست ها
    سلام
    من هم شرایط مشابهی با شما دارم... میخوام واسه مستر مدیریت ساخت یا سازه برای دانشگاههای کانادا اقدام کنم. معدلم هم بالا نیست ، مقاله هم ندارم... به فاند هم اصلا فکر نمیکنم اما میخوام بدونم چقدر هزینه داره .... میشه بپرسم تحقیقات شما نتایج مثبتی هم داشته یا نه ؟
    about the costs ....varies for different life styles
    room...400-800 per month
    food...200-400 per month
    tuition...depends on which university you go, e.g. for ubc it is 7200 while for waterloo is 16500 per year
    other expenses...100-400 per year

about admision to universities
    it also varies from university to university, normally top ones require over all average of 15, btw all of them seems to be strict about their prerequisites
    everything happens for a reason

RANK
    UNIVERSITY
    COUNTRY
    SCORES
    1 Massachusetts Institute of Technology (MIT) United States 100.02 University of California, Berkeley United States 93.93 Stanford University United States 85.3 4California Institute of Technology (Caltech)United States 81.65University of CambridgeUnited Kingdom 76.2 6Carnegie Mellon University United States 71.6 7Imperial College London United Kingdom70.9 8Georgia Institute of TechnologyUnited States 68.9 9University of TokyoJapan67.410University of TorontoCanada66.011National University of Singapore (NUS)Singapore64.512Tsinghua UniversityChina63.413Eth Zurich (Swiss Federal Institute of Technology) Switzerland 63.114University of Oxford United Kingdom61.615Princeton University United States61.516University of California, Los Angeles (UCLA)United States61.417Delft University of Technology Netherlands60.418 McGill University Canada60.119 Harvard University United States59.620University of Illinois United States58.421Tokyo Institute of Technology Japan57.022Kyoto University Japan56.822University of British ColumbiaCanada56.824Cornell UniversityUnited States56.424Hong Kong University of Science & Technology Hong Kong56.426Nanyang Technological University Singapore55.2
    27University of New South Wales Australia54.728The University of MelbourneAustralia54.429Technion - Israel Institute of Technology Israel54.130University of WaterlooCanada53.931École Polytechnique France52.632University of Texas at Austin United States52.033Purdue UniversityUnited States50.934Kaist - Korea Advanced Institute of Science & Technology Korea, South50.535University of California, San Diego United States50.336 Indian Institute of Technology Bombay (IITB) India49.936 Australian National University Australia49.938University of Michigan United States49.238Peking University China49.240Technische Universität München Germany48.741 The University of Sydney Australia48.042Indian Institute of Technology Delhi (IITD) India47.743Seoul National UniversityKorea, South46.044Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne Switzerland45.245 University of Manchester United Kingdom44.846 University of Alberta Canada44.647Monash University Australia44.348Shanghai Jiao Tong University China43.849University of Science and Technology of China China42.349National Taiwan University Taiwan42.349Eindhoven University of Technology Netherlands42.349Osaka University Japan42.3

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

صحت و سقم پست بالایی رو نمیشه تایید کرد.ایلینویز همیشه تو 5 تای اول هستش در حالی که اینجا 20 هست.
    منبع این رنکینگ کدام است؟
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)