نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مجموعه کاملی از لغات GRE در قالب فایل وورد

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

پیش فرض مجموعه کاملی از لغات GRE در قالب فایل وورد

کلمات وارد شده شامل:

1. کلمات 504، 100 کلمه پایانی و 125 کلمه انتهایی کتاب 504
    2. 1100 واژه
    3. کلمات داخل متن 1100 که می تونند مهم باشند.
    4. کلمات TOEFL IBT Preparation
    5. کلمات GRE Essential Words
    6. کلمات داخل متن GRE Essential Words که می تونند مهم باشند.
    7. کلمات Mini Dictionary Kaplan
    8. کلمات فلش کارت Magoosh
    9. کلماتی که در تست های ETS Official Guide، Barron’s، Magoosh و ... بوده و در دیگر منابع ذکر شده نیومدند.

چند نکته هست که در مورد استفاده از این فایل مهم بنظر میاد:

1. مهم ترین نکته طریقه استفاده از این فایل که بتونه برای شما بیشترین بازدهی داشته باشه. من از امکان Pop up Dictionary نرم افزار Longman استفاده می کردم. کافیه رو این بخش از دیکشنری لانگمن کلیک کنید و تنها با نگه داشتن پوینتر موس روی کلمات داخل فایل وورد، اون کلمه تلفظ و معنیش براتون میاد. این امکان خیلی بهتون کمک می کنه بخصوص اگر بخواهید کلمات که یاد گرفتید مرور کنید و سرعت مرورتون فوق العاده بالا می بره.
    2. این فایل چون در ابتدا برای کاربرد شخصی نوشته شده، در نتیجه ممکن کامل نباشه. در نتیجه از دوستان عذر خواهی می کنم. اما قسمت های 1، 2 و 5 با توجه به اینکه بدون هیچ کم و کاستی آورده شده می تونه برای همه مفید باشه. در مورد بقیه قسمت ها مثلا بخش Mini Dictionary Kaplan از حدود 2600-2700 کلمه ای که بود من حدود 1200 نوشتم که در بقیه منابع نیومده بودند.
    3. برای یادگیری بهتر من از روش رنگ ها استفاده می کردم. یعنی بار اول که می خواستم یاد بگیریم اگر کلمه از خاطرم رفته بود رنگ زرد می کردم، دفعه بعد اگر نمی دونستم مثلا نارنجی می کردمش و .... به این ترتیب به مرور 95% کلمات حفظ شدم.
    4. داخل فایل از یکسری نمادها برای صرفه جویی در زمان استفاده کردن. مثلا # یا "، همون ایضا خودمون یا – (--) یعنی در مورد معنی بعدیش دارم می نویسم. همچنین کلماتی که داخل پرانتز و در قسمت Comment نوشتم کاملا مخصوص اون سری سوالاتی از GRE که جوابش 2 کلمه تقریبا هم معنی هست. منبعش یا تست ها بوده یا دیکشنری Merriam-Webster Dictionary که شدیدا بهتون تاکید می کنم برای بهبود دایره لغاتتون از این دیکشنری استفاده کنید (قسمت Synonym).
    5. از این فایل تا جایی که ممکنه برای یادگیری لغات استفاده نکنید و از اون بیشتر برای مرور کلمات استفاده کنید. اگر هم خواستید مستقیما کلمه از خود فایل یاد بگیرید، حتما از مثال های دیکشنری ها برای تثبیت کلمه در ذهنتون استفاده کنید.
    6. یادگیری این کلمات شاید واقعا برای کسی که بخواد تنها بالای 150 از بخش وربال بگیره مهم نیست. به نظر من خوند تنها بخش 1 تا 6 (به غیر از بخش 3) و 300 کلمه پایانی از بخش 9 می تونه نمره بالای 150 تضمین کنه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)