نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: University of Massachusetts Boston

پیش فرض University of Massachusetts Boston

با سلام خدمت دوستان عزیز. این دانشگاه University of Massachusetts Boston رو من پیدا کردم که به نظرم بسیار موقعیت مناسبی برای پذیرش داره. خودم میخوام اپلای کنم. هم حداقل جی آر ای که در نظر گرفته خیلی کمه و هم اینکه باهاشون مکاتبه کردم گفتن اگر دکتری پذیرش بگیری سالی 25000دلار فاند میدن.
    نمیدونم چرا کسی واسه این دانشگاه موضوع درست نکرده. به نظر نمیرسه خیلی جدید باشه. نمادش یکم شبیه دانشگاه University of Massachusetts Lowell هستش. فکر کنم یک زیرمجموعه باشن.
    فقط عجیب اینجاست که از سال 2004 دیگه توی بعضی از رنکینگها نیستن و توی بعضی های دیگه رتبه تقریبا 700 داشتن.
    کسی از این دانشگاه قبلا پذیرش گرفته؟ یا کسی هست که دنبال اپلای کردن باشه؟ ددلاینشون هم خیلی عقبتره و واسه مدرک زبان سخت گیر نیستن.

پیش فرض پاسخ : University of Massachusetts Boston

من یک استادی اونجا پیدا کردم که جواب میلمو داد اما گفت من دارم از این دانشگاه میرم و تو باید از طریق دانشگاه اقدام کنی منم راستش بیخیلش شدم!
    حالا دوباره بدم نمیاد برم سمتش. خوبه اطلاعاتمون رو اینجا شیر کنیم

فکر میکنم به استاد ربطی نداشته باشه. منم یک استاد خیلی خوب پیدا کردم اونجا واسه خودم که البته ایمیل جواب نداد و زنگ هم زدم به اتاقش بر نمیداشت. ایمیل زدم به دپارتمان گفتن با استادها تماس نگیرید. فقط مستقیم اپلای کنید به خود دانشگاه. اگر پذیرفته بشیم تا 25000دلار در سال فاند میدن. حالا شما اگر بازم فکر میکنی رشته ات رو اونجا دارن اپلای کن شاید بتونی بری. به هر حال بوستون یک شهر دانشگاهی قوی هستش. تو هر کدوم از دانشگاههای اونجا درس بخونیم غنیمته!

Senior Member

من این دانشگاه میخواستم حتما اپلای کنم با استاد هم مکاتبه داشتم چقدر هم استقبال کرد و خوب جواب داد(بگم رنک دانشگاه خوب نیست ولی دپارتمان مدیریتش خیلی خوبه)....خلاصه یهو روی وبسایتشون اومد که ما فقط برای 2016دانشجوی دکترای مدیریت میگیریم و نتونستم اپلای کنم...فقط بدونین که bank statementهم داره...که من میخواستم بنویسم صفر دلار دارم.

جدی میگی؟ واسه مدیریت گفت نمیگیرن؟ ای بابا...
    من میخوام واسه فایننس اپلای کنم. این رو که میگی واسه رشته مدیریت نمیگیرن ازش لینکی داری من ببینم؟
    بانک استیتمنت میخواست؟ من که ایمیل زدم گفتن که سالی 25000دلار میدن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    جدی میگی؟ واسه مدیریت گفت نمیگیرن؟ ای بابا...
    من میخوام واسه فایننس اپلای کنم. این رو که میگی واسه رشته مدیریت نمیگیرن ازش لینکی داری من ببینم؟
    بانک استیتمنت میخواست؟ من که ایمیل زدم گفتن که سالی 25000دلار میدن
    نه برای information systems نمیگیرن برای finance و استراتژی میگیرن فک کنم همون صفحه اول دکترای مدیریت زده
    والا من میخواستم اپلای کنم خیلی مشخص اینو نوشته بودbank statement و من هم ایمیل زدم که جریان این چیه ولی متاسفانه جواب ندادن...ولی با اون جوابی که من ازون استاده گرفته بودم دیگه نگران فاند نبودم ولی شانس گند گفت 2016باید بیای منم گفتم نمیتونم صبر کنم.

فکر کنم اون bank statement واسه رشته های کارشناسی ارشد باشه که فاند ندارن. وگرنه من با Richard Wong مکاتبه کردم که PhD administrator هستن. ایشون گفت شما به طور اتوماتیک واسه فاند در نظر گرفته میشی و نیازی نیست که با استادها مکاتبه کنی یا اوکی استاد رو داشته باشی. مقدار فاند رو هم 25هزار دلار عنوان کردند.

Junior Member

سلام به همگی، اگر چه کسی اینجا پست نمیذاره

به لطف خدا امسال از کالج مدیریت این دانشگاه پذیرش گرفتم تو گرایش information systems. رزومه منم به شرح زیره، امید به اینکه به درد کسی بخوره

رشته کارشناسی: مهندسی صنایع، فردوسی، 17.8، رتبه دوم
    رشته ارشد: مهندسی صنایع، فردوسی، 18.94
    نمرات زبان: toefl: reading 25, listening 21, speaking:24 va writing:25
    GRE: Verbal 146, quant 163 va writing 3
    یه مقاله سابمیت شده دارم. دو تاهم کنفرانسی.

Junior Member

درود بر شما و آرزوی موفقیت براتون. چندتا سوال داشتم.میخواستم بدونم شما واسه دکتری اقدام کردین درسته؟ با همون فاند 25000 دلاری؟از ترم دوم بهتون پرداخت میشه یا اول؟برای گرایش های دیگه هم همین مبلغه فاندش؟من ارشد زمین شناسی هستم که میخوام اگر بشه برای دکتری اونجا اقدام کنم.
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)