نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: Vanier Scholarship

Junior Member

پیش فرض Vanier Scholarship

من در روند اپلای برای دانشگاه مک گیل به این اسکالرشیپ برخوردم (عکس پیوست را مشاهده کنید) و نمیدونم چی را باید انتخاب کنم.
    کسی از دوستان اطلاعی از این اسکالرشیپ داره؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Vanier Scholarship

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ممنون بابت لینک مفیدی که گذاشتین. من از چیزی که تو این لینک ذکر شده بود فهمیدم که این اسکالر شیپ فوق رقابتیه و کاندیدها تو دو مرحله ف-ی-ل-ت-ر میشن.
    سوالی که من متوجه نشدم اینه که این اسکالرشیپ با اسکالرشیپی که برای RA میدن در ارتباط نیست؟ و اینکه انتخاب این اسکالرشیپ ممکنه محدودیت یا مشکلی ایجاد کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    من از چیزی که تو این لینک ذکر شده بود فهمیدم که این اسکالر شیپ فوق رقابتیه و کاندیدها تو دو مرحله ***** میشن.
    سوالی که من متوجه نشدم اینه که این اسکالرشیپ با اسکالرشیپی که برای RA میدن در ارتباط نیست؟ و اینکه انتخاب این اسکالرشیپ ممکنه محدودیت یا مشکلی ایجاد کنه؟
    نه ارتباطی نداره، و محدودیتی هم ایجاد نمیکنه. همانطور که گفتید فوق العاده رقابتی یه، ولی من دیده ام ایرانی هایی که این اسکالرشیپ را گرفتند (از ایران).
    منتهی خودتان نمیتوانید اپلای کنید، بلکه در همان اپلیکیشن مک گیل تان درخواست این اسکالرشیپ را میکنید و مک گیل از بین متقاضی ها انتخاب میکند و برای مرحله نهایی میفرستد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)