صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: دکترا در آمریکا

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : دکترا در آمریکا

به يه استاد از يكي از دانشگاه هاي آمريكا ميل زده بودم برا پذيرش دكترا، چواب داد كه فقط از دانشجوهايي كه براي graduate program اپلاي ميكنن دانشجو ميگيره. ولي اصلا آيا درسته قبل تاييد يه استاد برا دكترا اپلاي كرد؟ مثلا مداركو آزاد كرد يا اين كه من GRE ندادم واگه استاد تاييد نكنه مسخره ست كه همه اين كارارو براي چيزي كه شايد شانسش ده درصده انجام داد. ميشه نظرتونو بگين ميخوام بدونم شيوه درست چيه؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    به يه استاد از يكي از دانشگاه هاي آمريكا ميل زده بودم برا پذيرش دكترا، چواب داد كه فقط از دانشجوهايي كه براي graduate program اپلاي ميكنن دانشجو ميگيره. ولي اصلا آيا درسته قبل تاييد يه استاد برا دكترا اپلاي كرد؟ مثلا مداركو آزاد كرد يا اين كه من GRE ندادم واگه استاد تاييد نكنه مسخره ست كه همه اين كارارو براي چيزي كه شايد شانسش ده درصده انجام داد. ميشه نظرتونو بگين ميخوام بدونم شيوه درست چيه؟
    دو شیوه وجود دارد، یکی تماس مستقیم با استاد هست و دیگری اقدام از طریق graduate program ، که شما شرایط خودتون را به کوردیناتور دانشکده ایمیل می کنید و در جواب به شما مدارک و شرایط مورد نیاز را اعلام می کند و شما پس از احراز شرایط مدارک را می فرستید و اضافه هزینه اپلای را پرداخت می کنید و دانشگاه برای شما i-20 صادر می کند و خودشون استاد را انتخاب می کنند، البته در بسیاری از دانشگاه ها کوردیناتور یک فرم ایمیل می کند که در ان پرسیده شده نام دو استاد در این دانشکده که به تحقیقاتشون علاقه مندید را بگویید.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Pass one language examination in French, German, or Russian

این مطلب در بخش برنامه دکترای دانشگاه برکلی نوشته شده. یعنی باید به یکی از این 3 زبون هم مسلط باشیم؟
    http://math.berkeley.edu/graduate_phd.html
    .

Banned

سلام به همه دوستان برای گرفتن فاند معدل دکترا مهمتره یا فوق؟

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12345 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان برای گرفتن فاند معدل دکترا مهمتره یا فوق؟
    معدل دکتری واسه اپلای واسه دکتری؟؟
    به نظرم لیسانس مهمه گرچه همشون با هم یه پکیچ هستن
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Banned

منظورم این بود که در شرایط رزومه خوب و مساوی بین دو نفر اونی انتخواب میشه که معدل لیسانسش بالاتره یا معدل فوق لیسانسش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12345 نمایش پست ها
    منظورم این بود که در شرایط رزومه خوب و مساوی بین دو نفر اونی انتخواب میشه که معدل لیسانسش بالاتره یا معدل فوق لیسانسش؟
    قاعدتا کسی که معدل کارشناسیش بالاتره دید مثبت تری روش باید باشه..شما توی مقطع کارشناسی 140-150 واحد پاس میکنی اما ارشد 32 واحد که حدود 8 واحد سمینار و پروژست..شما با یک نمره بالا میتونید توی ارشد معدلتونو حتی 1 نمره جابجا کنید اما توی کارشناسی خیر

من دانشجوی ترم اول شریف هستم برای گرفتن پذیرش در امریکت برای دکتری با فاند کامل باید چیکار کنم ؟
    معدل کارشناسیم 17 و زبان صفره
    با تشکر
    Mother is all Beauties

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    من دانشجوی ترم اول شریف هستم برای گرفتن پذیرش در امریکت برای دکتری با فاند کامل باید چیکار کنم ؟
    معدل کارشناسیم 17 و زبان صفره
    با تشکر
    با سلام

طبیعتا دانشجوی ارشد هستید که معدل کارشناسی رو نوشتید. درسته؟
    با این که دانشجویان شریف شانس بسیار خوبی دارند اما فکر میکنم بزرگترین سد برای خیلی‌هاشون همین زبان انگلیسی باشه. چون اصولا در باقی موارد وضع مناسبی دارند. برای همین اولین توصیه من به شما شروع کردن به یادگیری زبان با هدف آزمون تافل هست. چون اگه دانشجوی ترم اول ارشد هستید و قصد دارید دو ساله تموم کنید یعنی سال آینده همین موقع در حال و هوای اپلای کردن خواهید بود و اگر تا اون موقع تافل رو داده باشید خیالتون از باقی مسائل راحته.
    دومین مسئله هم اینه که از فرصت استفاده کنید و تا جایی که میشه رزومه تون رو تقویت کنید و نظر یکی دو استاد (شامل استاد راهنما) رو هم جلب کنید.
    اینها مسائل درازمدت تر بود. برای مسائل کوتاه مدت هم میتونید بعدا به فکر بیفتید و توی فروم هم پره از اطلاعات مفید و جزیی

موفق باشید
    تنها منبع دانش، تجربه است - آلبرت اینشتین
    امیدوارم این پاسخ را مفید یافته باشید.

Junior Member tichismor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    management of IT , univesity of tehran

سلام یه سوال پایه ای و مقدماتی

برای پذیرش برای مقطع دکتری در آمریکا، سایت مرجعی هست که بشه رشته ها و course هایی که برگزار میشه در دانشگاه های مختلف رو بررسی کرد یا حتما باید دونه به دونه وارد سایت دانشگاه ها شد ؟؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)