صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: قابلیت دانلود نتایج پذیرش به صورت فایل اکسل

Junior Member

پیش فرض قابلیت دانلود نتایج پذیرش به صورت فایل اکسل

با سلام
    بنده شخصا با قسمت نتایج پذیرش و تحلیل آن مشکل دارم و فکر می کنم اگر فایل به صورت اکسلی قابلیت دانلود داشته باشند اعضا می توانند با ف*ی*ل*ت*ر کردن ستونهای مورد نظر خیلی سریع نتایج را تحلیل کرده و تصمیم گیری برای انتخاب دانشگاه را با اطمینان بیشتری انجام دهند.
    منتظر نظرهای بقیه دوستان هستیم.
    با تشکر از همه دوستان و مدیران فروم

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قابلیت دانلود نتایج پذیرش به صورت فایل اکسل

کاربر گرامی

با سلام و احترام

در مورد نتایج پذیرش ادمین گرامی در حال کار بر روی موضوع هستند. فعلا امکان تغییر فرمت کنونی موجود نیست تا بررسی های ایشان به اتمام برسد.

پ.ن. مادامیکه برای پذیرش یک دانشجو هزاران عامل دخیل هستند، نتایج پذیرش نمیتواند ملاک خوبی برای انتخاب دانشگاه باشد چرا که شما نمیتوانید با اطمینان بگویید که چرا یک نفر در یک دانشگاه پذیرفته شده است.

با تشکر از پیشنهاد شما.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member Mic آواتار ها

برای من واقعاً عجیبه که طراحی یه اینترفیس ساده انقدر طول کشیده. تا جاییکه من اطلاع دارم برای ساماندهی بخش نتایج پذیرش، شما حتی به آشنایی با VB هم نیاز ندارید. با یک اسکریپت PHP مستقل میتونید خیلی سریع وضعیت اون بخش رو بهبود ببخشید (بجای استفاده از سیستم لاگین VB، میتونید از روی ایمیل احراز هویت رو انجام بدید.) ممکنه در همین فروم دوستان برنامه‌نویسی حضور داشته باشند که بتونند بطور داوطلبانه روی این بخش کار کنند. اگه وقت مدیر سایت محدود هست، شاید بد نباشه دعوت به همکاری کنید.

این رو قبول دارم که این نتایج نمیتونه ملاک دقیقی برای انتخاب دانشگاه باشه. حتی بخشی از داده‌ها، خواسته یا ناخواسته، اشتباه وارد شده‌. با این وجود نمیشه گفت که اطلاعات جمع‌آوری شده کاملاً بی‌ارزش است. این بستگی به نحوه استفاده و میزان آگاهی فرد استفاده‌کننده داره.

Junior Member chrome آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

کلا نوشتن این چند خط برای درست کردن این نتایج پذیرش هم از لحظا سرچ کردن آن و هم از لحاظ دانلودش، 1 روز هم طول نمی کشه، مخصوصاً این که قالب این فرمتش تو فروم
    vBulletin به صورت آماده در دسترسه

Senior Member EHSM آواتار ها

ضمن تایید فرمایشات دوستان بالا، حداقل نیاز هست که یک سیستم سرچ خیلی ساده به نرمافزار اون افزوده بشه. تو سایت یه همچین سیستمی وجود داره. ولی اینکه بشه کل نتایج رو دانلود کرد رو زیاد قبول ندارم. هر کسی میتونه با ورود به این سایت نتایج پذیرش رو مشاهده کنه!
    ویرایش توسط Simon : December 20th, 2014 در ساعت 01:14 PM دلیل: تبليغ سايت هاي ديگر ممنوع مي باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    ضمن تایید فرمایشات دوستان بالا، حداقل نیاز هست که یک سیستم سرچ خیلی ساده به نرمافزار اون افزوده بشه. تو سایت یه همچین سیستمی وجود داره. ولی اینکه بشه کل نتایج رو دانلود کرد رو زیاد قبول ندارم. هر کسی میتونه با ورود به این سایت نتایج پذیرش رو مشاهده کنه!
    با سلام.
    قابلیت دانلود فقط نظر شخصی بنده است. ولی فکر میکنم کسانی که با اکسل زیاد کار کردن به راحتی از قابلیت های اون میتونن استفاده کنن و خیلی سریع بتونن تحلیل خودشون رو انجام بدهند. البته همونجوری که دوست عزیزمون Simon گفتند این تنها معیار نیست شایدم به عنوان یک معیار زیاد دقیق نباشد و در هر صورت به عنوان یک داده آماری قابل استناد است و مسپولیت استفاده از اون به عهده کاربر است. من این نتایج رو برای دانشجوهای هندی دارم که خیلی عالی و مفید است. فک کنم یه دید کلی و خوب به افراد برای انتخاب باشه چون تقریبا همه معیارهای admission committee ها تو این فایل میتونه وارد بشه (به جز موارد Privacy که بعضی از دوستان میتونن برنکنن و میشه واسه این افراد گزینه other گذاشته بشه)

این دیتابیس مدام به روز میشه و اینطور نیست که شما یکبار دانلود کنید و دیگه نیاز به مراجعه به سایت نداشته باشید. علاوه بر این میشه موقع export فایل، تبلیغات هم در اون گنجونده بشه. بنابراین از درآمد حاصل از تبلیغات کم نمیشه. من شخصاً با درآمدزایی مدیران سایت مشکلی ندارم. چون اونها دارند حداقل هزینه hosting رو پرداخت میکنند و از طرفی الزامی به ارائه خدمات به من و شما ندارند. شاید شما نکات منفی‌ای در این سایت دیدید که من ازشون بی اطلاعم اما همین الان اینهمه اطلاعات ارزشمند بصورت رایگان در فروم و ویکی منتشر شده و حتی بدون عضویت هم میشه ازشون استفاده کرد. هر بار که یک بازدیدکنند صفحه‌ای رو لود میکنه بخشی از سهمیه ترافیک سایت رو (که بابتش پول پرداخت شده) مصرف می‌کنه. بنابراین منطقیه که سایت درآمدی داشته تا مخارجش رو تامین بکنه.

!Happy new year
    خواستم آپدیت فایل نتایج پذیرش رو در ارسال قبلیم قرار بدم اما متاسفانه امکان ویرایش ارسال وجود نداره. بنابراین میتونید فایل به روز شده رو از همین پست دانلود کنید.

تاریخ به روز رسانی فایل: January 01, 2015
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

تاریخ به روز رسانی فایل: February 03, 2015

تاریخ به روز رسانی: March 02, 2015

در فایل‌های قبلی به روز رسانی رکوردهای قدیمی از قلم افتاده بود. اما در این فایل تمام رکوردها به روز هستند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)