صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 96

موضوع: دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

پیش فرض دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

دوستان تازه من متوجه شدم كه اسم دانشگاهي كه ليسانس رو ازش گرفتيم بايد تو ليست دانشگاههاي دنيا باشه.اين قسمت توسايت studera نوشته:
    # A Bachelor's degree (equivalent to a Swedish Kandidatexamen/ 180 HE credits) from an internationally recognised university. The university has to be listed in the latest edition of the International Handbook of Universities.
    حالا اونجا كه ميرم اسم دانشگاه خواجه نصير رو نوشته:
    daneshgahe sanatie khaje nasir...
    اين چجور ترجمه اسم دانشگاهه؟؟؟!!!!! >
    يعني اينا مداركمون رو كه بررسي كنن ببينن اسم اينجوري تو مدركمون نخورده reject ميشيم؟؟؟!!! >
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های قابل قبول ایران برای گرفتن پذیرش از سوئد

Hey dude,

Don't panic ...listen you never get rejected because of these stuff. I know you are in a huge stress I remeber I had a grammatical problem in my SOP and I was so stressed that they are going to reject me! So I have sent 1 more copy by Fax to the program director at Chalmers. When I got here he said to me he was shocked why the iranian student are so stressed he said he did not have such things from any applicants even chinese and indians he said it is not a big deal and we never judge you by these stuff and he said I did not even understood the error and when you picked it up I just realized!

Just cool down and be self-steemed you will be fine and OK. Be organized and not stressed. I see a post that a person here said he is going to send a letter to EPFL and tell them the weather was bad and he is going to send a document 1 day later and another one suggested him such a good idea put a link from a news agency that you are telling the TRUTH!!!!! what is wrong with you guys? the people here are at first think you are telling the truth till something different come up. They are not arresting you or something

Please relax that's what I wanted to say! EVERYTHING WILL BE FINE

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

Behrouz خان مشکل شما زیاد نگران کننده نیست ولی من به یه مسئله خیلی جالب برخوردم!
    تا اونجایی که من دیدم اسم هیچ کدوم از دانشگاه های(موسسه های) غیر انتفاعی توی اون لیست یونسکو نیست! تا اونجا که من شنیدم و دیدم، خیلی از دانشگاه های غیرانتفاعی سطح بالاتری نسبت به دانشگاه آزاد دارن ضمن اینکه همه دانشجوهای غیرانتفاعی از طریق همین کنکور سراسری قبول شدن و مدرک تحصیلیشون هم با مهر و آرم وزارت علوم صادر میشه؛ پس چرا توی اون لیست نیست؟

به نظر شما بچه های غیر انتفاعی باید چه کار کنن؟!
    یعنی واقعا راهی داره که بتونن برای دانشگاه های سوئد اقدام کنن؟

دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Senior Member pouya4 آواتار ها

من شنیدم سوئد بعضی از دانشگاه های غیرانتفاعی را قبول دارد.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Guardiola
    من شنیدم سوئد بعضی از دانشگاه های غیرانتفاعی را قبول دارد.
    این یعنی چی؟ منبعی دارید که اطلاعاتی در این خصوص داشته باشه؟

من تو همین فروم سوئد یادم هست که یک نفر از دانشگاه علم و فرهنگ (جهاد دانشگاهی) بود؛ ولی اون پست رو پیدا نکردم :-[
    یعنی هیچ کسی از دانشجوهای دانشگاه های غیر انتفاعی برای سوئد اپلای نکرده که هیچ جوابی اینجا ندادن؟! :-X
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Senior Member pouya4 آواتار ها

تو همون فایل کذایی که اول تو بخش نتایج گذاشتن و بعد حذف کردن من یه نفرو دیدم از این دانشگاه:
    Sajjad Non-Profit and Private Institute of Higher Education
    که MR888 گرفته...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

the students form non-profit universities can apply, but they require supplementary documents form ministery of science in Iran. due to that the certain university is valid and the certification are accepted by ministary of science directaly.

Senior Member

بابا چالمرز و لوند و ... اكثر دانشگاهاي سوئد پر خواجه نصيريه ! خواجه نصير رو كامل ميشناسن دانشگاهاي سوئد، نگران نباش.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad e.
    the students form non-profit universities can apply, but they require supplementary documents form ministery of science in Iran. due to that the certain university is valid and the certification are accepted by ministary of science directaly.
    این نامه ای که می فرمائید باید از کجا و چطوری تهیه بشه؟
    توی مدرکی که همین موسسه های آموزش عالی غیر دولتی و غیر انتفاعی میدن، کلمه "وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری" هست و اصلا مهر خود وزارت علوم رو هم داره!

[
    [/quote]
    این نامه ای که می فرمائید باید از کجا و چطوری تهیه بشه؟
    توی مدرکی که همین موسسه های آموزش عالی غیر دولتی و غیر انتفاعی میدن، کلمه "وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری" هست و اصلا مهر خود وزارت علوم رو هم داره!

[/quote]
    In this case, the letter is seperated from the final graduation certification. Those students who are from non´profit universities should go ministry .of science directly and ask this kind of letters as I said before please read through massege exactly.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)