صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 96

موضوع: دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های قابل قبول ایران برای گرفتن پذیرش از سوئد

كسي تا حالا از دانشگاه شمال كه تو آمله و غير انتفاعيه اقدام كرده واسه سوئد؟
    يا كسي ميدونه احتمال پذيرش چقدره؟آخه اسمه دانشگاههاي غيرانتفاعي تو ليست دانشگاههاي دنيا نيست

Barcelona
    Guest

اين سوالا چيه؟ مداركتو مي فرستي و منتظر جوابش ميشي ديگه. ايشالا هم پذيرش مي گيري. خودتونو دست كم نگيرين بابا. 8)
    پي نوشت: مجيد جان پذيرش

نقل قول نوشته اصلی توسط sahark
    كسي تا حالا از دانشگاه شمال كه تو آمله و غير انتفاعيه اقدام كرده واسه سوئد؟
    يا كسي ميدونه احتمال پذيرش چقدره؟آخه اسمه دانشگاههاي غيرانتفاعي تو ليست دانشگاههاي دنيا نيست
    چند نفر از بچه های غیر انتفاعی توی مشهد رو می شناسم که گرفتن...
    از استرالیا و حتی آمریکا هم پذیرش دانشجوهای غیر انتفاعی رو دیدم. اونم دانشگاه rank زیر 50 توی آمریکا !

در مورد اینکه می تونید پذیرش بگیرید، هرگز شک نکنید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Junior Member

با عرض سلام به همه دوستان. من دانشجوي دانشگاه غيرانتفاعي سجاد هستم.ميخواستم ببينم كه غيرانتفاعي بودن دانشگاه من مشكلي در گرفتن پذيرش از دانشگاههاي سوئد برام ايجاد نميكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin agha
    با عرض سلام به همه دوستان. من دانشجوي دانشگاه غيرانتفاعي سجاد هستم.ميخواستم ببينم كه غيرانتفاعي بودن دانشگاه من مشكلي در گرفتن پذيرش از دانشگاههاي سوئد برام ايجاد نميكنه؟
    یه سری از دانشگاههای ایران (من جمله دانشگاه غيرانتفاعي سجاد) توی لیست دانشگاههای مورد پذیرش سوئد قرار ندارند. برای حل این مشکل باید یه نامه از وزارت علوم بگیرید که مدرک تحصیلی و دانشگاه شما رو تائید کنه. در مورد جزئیات این نامه توی همین انجمن مربوط به سوئد می تونید اطلاعات مفیدی رو پیدا کنید. کافیه کمی جستجو کنید و مطالب رو دقیق بخونید. مطمئن باشید که اولین نفر نیستید و آخرین هم نخواهید بود
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

اینو نمیگم که دلسرد بشین بلکه اینو میگم تا یک فکر اساسی به حالش کنید. تلاشتون رو بکنید نتیجه رو هم گزارش کنید. میدونم خیلیهای دیگه هم با همین مشکل من روبه رو خواهند شد.

من که هر چی دست و پا زدم و ایمیل فرستادم و پیگیری کردم نشد! اکثر دانشگاه های سوئد من رو به خاطر عدم اعتبار دانشگاه و عدم وجود نام دانشگاه در سایت یونسکو Reject کردند. من ترجمه رسمی نامه تأییدیه اعتبار دانشگاه وزارت علوم (با مهر وزارت علوم) رو هم فرستاده بودم ولی اثری نداشت.

من مدرک کاردانیم رو از آموزشکده ای گرفتم که مورد تایید سوئد نیست (البته کارشناسی نا پیوسته از آزاد هم دارم ) برای همین بردم وزارت علوم مهر و امضا کردن و به مترجم هم گفتم که تو ترجمه بیاره که این مدرک مورد تایید وزارت علوم ایران هست
    مدارکم رو فرستادم و هر وقت که جواب بدن نتیجه رو اینجا اعلام می کنم. امیدوارم خوش خبر باشم
    Moving to Germany

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin agha
    با سلام به همه دوستان. من ميخوام كه از يكي از دانشگاههاي سوئد بورس بگيرم اما يك نفر به من گفت كه احتمال گرفتن بورس براي من كه مدرك ليسانس صنايع از دانشگاه غيرانتفاعي دارم خيلي كم هست ايا اين حرف درسته؟در كل براي گرفتن بورس از سوئد چه شرايطي بايد داشته باشيم؟
    تااینجای بحث و با توجه به تجربه سال قبل دوستانی مثل علی به این نتیجه رسیدیم که مدرک دانشگاه های غیر انتفاعی رو هنوز قبول نکردن و کسانی که با این مدارک اقدام کردن براحتی ریجکت کردن!!!
    شما اول برادری تونو ثابت کنید بعد ادعای ارث و میراث (فاند) کنید! :-\

در مورد بورسیه و فاند هم در این انجمن سوئد اطلاعات موجود هست، اگر سوالی در این مورد دارید اول اون قسمتها رو مطالعه بفرمائید و بعد در همون قسمت مربوطه سوالتونو مطرح کنید.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

با عرض سلام خدمت همه دوستان.
    من دانشجوي دانشگاه صنعت اب و برق (شهيد عباسپور) هستم.
    اين دانشگاه وابسته به وزارت نيرو و مدركش مورد تاييد وزارت علوم.
    ميخواستم بدونم اسم اين دانشگاه توي ليست unesco نبود ايا من ميتونم براي كارشناسي ارشد اقدام كنم؟rejectنميشم؟

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nezamabadi87
    با عرض سلام خدمت همه دوستان.
    من دانشجوي دانشگاه صنعت اب و برق (شهيد عباسپور) هستم.
    اين دانشگاه وابسته به وزارت نيرو و مدركش مورد تاييد وزارت علوم.
    ميخواستم بدونم اسم اين دانشگاه توي ليست unesco نبود ايا من ميتونم براي كارشناسي ارشد اقدام كنم؟rejectنميشم؟
    این طور که به نظر میرسه فقط باید صبر کرد و نتیجه رو دید!
    ظاهرا سال قبل مدرک دانشگاه هایی که تو اون لیست نبوده قبول نکردن مثل دانشگاه های غیرانتفاعی ...

شما هم برای اینکه مشکلی پیش نیاد در کنار سوئد برای جاهای دیگه هم اقدام کن ، تا ببینیم امسال چی میشه و قبول میکنن یا نه!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)