صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 96

موضوع: دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های قابل قبول ایران برای گرفتن پذیرش از سوئد

من اسم دانشگاه واسه کارشناسی این هست :
    موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي غيردولتي طبرستان
    اما تو اون لیست که میگن اسم دانشگاه ها مورد قبول هست نبود ؟! بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟!
    امضا

Junior Member

سلام دوستان، من تازه به این تاپیک سر زدم، باید بگم که من لیسانسمو از یک دانشگاه غیر انتفاعی گرفتم که حتی در لیست یونسکو هم نبود. اما از یکی از دانشگاههای خوب سوئد پذیرش گرفتم. برای اینکه فکر میکنم در مدرک من مهر وزارت علوم خورده و در ترجمه هم قید شده که این مدرک مورد تایید وزارت علوم هستش. بنابراین جای تعجبه اگه مدرک مورد تایید وزارت علوم رو قبول نداشته باشن. دوستانی که مدرک فرستادن و هیچ جوابی براشون نیومده توجه کنند که نیامدن جواب به خاطر اینه که مدارک رو کامل نفرستادن. در صورتی که مدرک زبان مورد نیاز و رزومه و ... به دستشون نرسه سایر مدارک شما رو ارزیابی نمیکنند و به ایمیل شما هم به احتمال زیاد جواب نمیدن برای اینکه موقع بازبینی مدارک، باید به مدرک افراد زیادی رسیدگی کنند، و گاهی اوقات نمیرسن که همه مدرک ها رو ببینند.

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

اما اینجا تاکید کرده رو این لیسته ؟!
    https://www.studera.nu/studera/1181.html

A Bachelor's degree (equivalent to a Swedish Kandidatexamen/ 180 HE credits) from an internationally recognised university. The university has to be listed in the latest edition of the International Handbook of Universities.
    امضا

Junior Member

با سلام،
    من فارغ التحصيل از دانشگاه صنعت آب و برق هستم که متاسفانه اسم اين دانشگاه در ليست دانشگاه های مورد تاييد سوئد نيست. از وزارت علوم تاييديه اعتبار دانشگاه گرفتم، اما گويا اين کفايت نمی کند و حتما بايد به ليست يونسکو اضافه شود. به چه طريق می توانم اين کار را انجام دهم؟ من سال گذشته هم صرفا به دليل همين موضوع از سوئد ريجکت شدم! اگر راهنمايی کنيد بسيار سپاسگزارم.
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

سلام..
    کسی این international handbook of universities را داره؟ به صورت pdf یا خالا هر لینکی..
    من مال ایران را نمیخواهم و این لینکی که من دارم مال یک سری کشور هاش کار نمیکنه..
    مرسی

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Khan
    سلام..
    کسی این international handbook of universities را داره؟ به صورت pdf یا خالا هر لینکی..
    من مال ایران را نمیخواهم و این لینکی که من دارم مال یک سری کشور هاش کار نمیکنه..
    مرسی
    منظورتون این هست ؟
    http://www.unesco.org/iau/onlinedatabases/list.html
    امضا

Junior Member

سلام

قابل توجه بچه هایی که اسم دانشگاشون جزئ لیست یونسکو نیست

من دانشکدهمون جزئ لیست یونسکو نبود رفتم طبقه 14 وزارت علوم اقای حیدری از کارشناسای اونجاست گفت همین در خواست رو که اسم دانشکده بیاد جزئ لیست یونسکو از دانشکده بیار که ما این در خواست رو به دفتر یونسکو در ÷اریس فکسکنیم اینجور که میگفت کمتر از یه ماه ردیف میشه

Junior Member

من فوقم رو از دانشگاه سراسری یزد گرفتم اما توی این لیست نوشتهYazd University of Medical Sciences
    من دانشکده مهندسی بودم.
    یعنی فنی یزد رو قبول ندارن؟ > >

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

من که متوجه نمیشم. وقتی مهر وزارت علوم پای ترجمه مدرک هست دیگه چه دیلیلی داره بگن دانشگاه غیر انتفاعیو قبول نداریم.هرچی باشه یجورایی دولتیه،مدرکش بهتر از آزادو علمی کاربردی و پیام نوره که(قصد جسارت ندارم)

این مسئله فقط توی دانشگاه های سوئد هست یا کانادا و آمریکا هم شامل میشه؟(غیرانتفاعی)
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT
    من که متوجه نمیشم. وقتی مهر وزارت علوم پای ترجمه مدرک هست دیگه چه دیلیلی داره بگن دانشگاه غیر انتفاعیو قبول نداریم.هرچی باشه یجورایی دولتیه،مدرکش بهتر از آزادو علمی کاربردی و پیام نوره که(قصد جسارت ندارم)

این مسئله فقط توی دانشگاه های سوئد هست یا کانادا و آمریکا هم شامل میشه؟(غیرانتفاعی)
    در اين مورد دوستاني كه سال قبل براي سوئد اقدام كرده بودند، با برخوردهاي متفاوت و گاها زد و نقيضي از سوي دانشگاه هاي سوئدي مواجه شدن! طبق تجربه سال قبل بعضي از دوستان تنها به دليل داشتن مدرك كارشناسي از يك دانشگاه غيرانتفاعي رد شدن! ولي در مورد برخي ديگر هم بدون توجه به غيرانتفاعي بودن مدركشان، پذيرش گرفتند. پيشنهاد ميكنم كه اين ترم هم صبر كنيد و منتظر برخورد و نحوه گزينش دانشگاه هاي سوئد (با مدارك اين دانشگاه هاي غيرانتفاعي و خارج از ليست يونسكو) باشيد تا به يك نتيجه كلي تر برسيم.
    البته ما در اين تاپيك فقط در مورد مدارك قابل قبول براي دانشگاه هاي سوئد بحث و تبادل نظر خواهيم كرد، لطفا سوالات خود را در مورد دانشگاه ها و كشورهاي ديگر در تاپيك هاي مربوطه مطرح بفرمائيد.
    با تشكر؛ موفق باشيد.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)