صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 96

موضوع: دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های قابل قبول ایران برای گرفتن پذیرش از سوئد

سلام
    من ليست يونسكو رو ديدم . از دانشگاه هاي آزاد كه فقط واحد علو پزشكي تهران هستش . يعني من كه فوقم رو از واحد نجف آباد گرفتم شانسي ندارم؟ :-[

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82
    سلام
    من ليست يونسكو رو ديدم . از دانشگاه هاي آزاد كه فقط واحد علو پزشكي تهران هستش . يعني من كه فوقم رو از واحد نجف آباد گرفتم شانسي ندارم؟ :-[
    غير از اوني كه شما ديديد يكي هم داره بنام Daneshgah-e Azad-e eslami كه همه دانشگاه آزاد ها رو مي پوشونه
    حالا ديكتش ممكنه كمي فرق كنه
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Veteran

بهتر نیست بر عکس به موضوع نگاه کنید !؟ شما برای Apply کردن، دانشگاهتون باید جزو دانشگاههای معرفی شده از طرف Unesco باشه.

Entry requirements
    To meet the entry requirements for second cycle (postgraduate/Master's) studies, you must:
    * have been awarded a Bachelor's degree (equivalent to a Swedish Kandidatexamen) from an internationally recognised university. The HEI must be listed in the latest edition of the International Handbook of Universities: http://www.unesco.org/iau/onlinedata...i-nw.html#Iran

و می بینید که هیچ اسمی از دانشگاههای غیرانتفاعی در لیست ایران نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_aliz
    سلام.
    از بچه های دانشگاههای غیر انتفاعی، کسی بوده برای امسالunqualified شده باشه و مدرکش رو قبول نکرده باشن ؟
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mAhdi
    بهتر نیست بر عکس به موضوع نگاه کنید !؟ شما برای Apply کردن، دانشگاهتون باید جزو دانشگاههای معرفی شده از طرف Unesco باشه.

Entry requirements
    To meet the entry requirements for second cycle (postgraduate/Master's) studies, you must:
    * have been awarded a Bachelor's degree (equivalent to a Swedish Kandidatexamen) from an internationally recognised university. The HEI must be listed in the latest edition of the International Handbook of Universities: http://www.unesco.org/iau/onlinedata...i-nw.html#Iran

کاملا" مخالفم.

اولا" که تو همون لیست اسم دانشگاه غیرانتفاعی خیام مشهد هست (با اسم khayyam یا مشابه این سرچ کنید). در ضمن از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد مشهد هم تا حالا 15 نفر رفتن سوئد و دارن درس میخونن در حالی که اسم این دانشگاه تو لیست یونسکو نیست ... یه نمونش یکی از دوستای خودم که واسه همین ترم پیش رفت linkoping و همین چند روز پیش باهاش صحبت کردم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mAhdi

Entry requirements

در سالهای گذشته مواردی بوده که طرف دانشگاه غیر انتفاعی بوده ولی پذیرش گرفته البته مواردی هم بوده که خلاف این اتفاق افتاده. حالا می خواستم ببینم امسال چطور بوده. به قول شما از اونور نگاه کنیم:
    از بچه های غیر انتفاعی امسال کسی بوده که احیانا مدرک ارسال کرده باشه و هنوز unqualified نشده باشه ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_aliz
    ولی امسال یکی از دوستان من از دانشگاه غیر انتفاعی "علم و فرهنگ" اقدام کرده و در حال حاضر براش زدن unqualified
    در حالیکه همه مدارکش و ... کامل بوده.
    خب خیلیا هم از از دانشگاهای دولتی تا الان رد شدن ... در صورتی که مدارکتون قابل قبول و کامل باشه به غیرانتفاعی حساس نیستن ... حداقل تجربه من در مورد تعداد زیادی از دوستام که اینو میگه ...

Banned

سلام به همگی
    دوستان من با وزرات علوم تماس گرفتن گفتن آقای حیدری تو طبقه 12 قسمت همکاری بین الملله همین آقا اسم دانشگاهمنو فکس می کنه به یونسکو
    راستی تا حالا کسی تونسته از این کار نتیجه بگیره من تو غیر انتفاعی روزبه زنجان می خونم تازه 2 ساله افتتاح شده باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi563
    سلام به همگی
    دوستان من با وزرات علوم تماس گرفتن گفتن آقای حیدری تو طبقه 12 قسمت همکاری بین الملله همین آقا اسم دانشگاهمنو فکس می کنه به یونسکو
    راستی تا حالا کسی تونسته از این کار نتیجه بگیره من تو غیر انتفاعی روزبه زنجان می خونم تازه 2 ساله افتتاح شده باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
    بله به نظر من نتیجه می ده...
    چون شما می خواین سال بعد اپلای کنید و تا سال بعد لیست یونسکو بارها به روز می شه و اسم دانشگاه شما هم جزو اون میشه...

به دوستان دیگری هم که قراره بعدها اپلای کنن توصیه می کنم این کار رو انجام بدن که موقع اپلای سال بعد اسم دانشگاهشون تو لیست باشه
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

يعني من هم كه دانشگاه آزاد هستم بايد برم از وزارت علوم نامه بگيرم؟ چيكار كنيم كه اسم دانشگاه هاي غير انتفاعي هم توي اين ليست اضافه بشه؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

سلام بچه ها،
    از کسایی که پذیرش گرفتن آیا تا حالا کسی بوده که مدرک لیسانسش از دانشگاه جامع علمی کاربردی باشه ؟ اسم این دانشگاه توی لیست یونسکو که هست دیگه به اسم :
    University of applied science and technology
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    درسته ؟
    لطفا جواب بدین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)